İpad arızası

Bu konuyu okuyanlar

RetLow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhabalar forumda yeniyim yanlış bişey yazarsam kusuruma bakmayın
Benim sorum şu bende ipad 2 var ancak geçen gün girdiğimde ekranı kaydırınca açılmıyordu şöyle bi sıkıntı vardı mesela kilit ekranında saate basınca etrafında çerceve oluşturuyor ve ekranı açmak için ekranı kaydırın yazısına 2 kere basmam gerekio ana ekrandaysa oyunları fln açmak için 2 kere basmam gerekio bunun çözümü nedir cevaplarınızı bekliyorum

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Benim sorum şu bende ipad 2 var ancak geçen gün girdiğimde ekranı kaydırınca açılmıyordu şöyle bi sıkıntı vardı mesela kilit ekranında saate basınca etrafında çerceve oluşturuyor ve ekranı açmak için ekranı kaydırın yazısına 2 kere basmam gerekio ana ekrandaysa oyunları fln açmak için 2 kere basmam gerekio bunun çözümü nedir cevaplarınızı bekliyorum
Ekran'da bir sorun olabilir eğer ekransa 150 Tl (Çıkma) Siz yinede bir Teknik Servise gidin Yazılımsal'da olabilir sorun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nerede oturuyorsunuz ?

RetLow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran'da bir sorun olabilir eğer ekransa 150 Tl (Çıkma) Siz yinede bir Teknik Servise gidin Yazılımsal'da olabilir sorun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nerede oturuyorsunuz ?
Şanlıurfa bana kalırsa yazılımsal bi sorun çünkü dokunmatikde sorun yok algılıo bastığım yeri

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
direkt ekrana suç atmamak lazım ama ipsw ile ios 6.x sürümüne (ipad 2'de halen imzalanıyor çünkü) düşür öyle dene çözülürse yazılımsaldır güncelleme yaparak eski sürüme geri dönersin ama devam ise yukarda dendiği gibi dokunmatik problemlidir