İpad a1822 5.nesil kalem kullanımı

Bu konuyu okuyanlar

Yankii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar ipad a1822 5. Nesilde nasıl bir kalem kullanabiliriz pencil i desteklemiyor galiba inçe uçlu uygun fiyatlı kullanan memnun olan bir arkadaşımız varmı note 4 kullanıyorum. Samsung. P580 alacaktım bimekste çalışan genç yanılttı bunu aldım çok pişman oldum android gibi özgür değilsin içine MP3 veya başka birşey atılmıyor hiç sevemedim en azından kalemle biraz cazip hale getirebilirmiyim

Yankii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ali expresten araştırayım arkadaşım fiyat uygunsa alırım

Yankii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
evet fiyatlar uçuk bende ucuz olanlardan sipariş ettim profesyonel amaçla kullanmıyacağım için onlarda işimi görür
yardımınız için teşekkür ederim

M

Murat Burç

SDN Okuru
evet fiyatlar uçuk bende ucuz olanlardan sipariş ettim profesyonel amaçla kullanmıyacağım için onlarda işimi görür
yardımınız için teşekkür ederim
Rica ederim güle güle kullanın. Ayrıca müzik ve video göndermek için çeşitli yollar var. Biraz araştırın. Zaten normal bir yolu da var. Pcden itunesle atmak. Video indirmenin de yolu var mesela. Biraz araştırmak lazım

Yankii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
ne demek istediğinizi anladım cihazın orjinal işletim sistemini bozmak istemediğim için yapmadım note 4 kullanıyorum ona yapmıştım bir kaç problem yaşadım birde internet bankacılık işlemleride yaptığım için cihazı riske atmayalım dedim
mp3 leri yandexe attım çevrim dışı bölümüne ekledim oradan dinliyorum şimdilik idare ediyor ama androidteki özgürlük bu cihazda yok otg flash takılmıyor olanlarda zaten uçuk fiyatlarla satılıyor usb ye hiç bir aygıt takılmıyor klavye hdd. mouse illa orjinal istiyor adamlar iyi tezgah kurmuş yaptığım araştırmalarda çokta stabil bir işletim sistemi yok aldığıma pişman oldum tamam pili iyi ekran iyi ama insanı sınırlaması çok can sıkıyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
ne demek istediğinizi anladım cihazın orjinal işletim sistemini bozmak istemediğim için yapmadım note 4 kullanıyorum ona yapmıştım bir kaç problem yaşadım birde internet bankacılık işlemleride yaptığım için cihazı riske atmayalım dedim
mp3 leri yandexe attım çevrim dışı bölümüne ekledim oradan dinliyorum şimdilik idare ediyor ama androidteki özgürlük bu cihazda yok otg flash takılmıyor olanlarda zaten uçuk fiyatlarla satılıyor usb ye hiç bir aygıt takılmıyor klavye hdd. mouse illa orjinal istiyor adamlar iyi tezgah kurmuş yaptığım araştırmalarda çokta stabil bir işletim sistemi yok aldığıma pişman oldum tamam pili iyi ekran iyi ama insanı sınırlaması çok can sıkıyor
Hayır jailbreak yapmadan yöntemler var. En başta Apple'ın sunduğu iTunes meselesi var.