iPad 4 uygulama indirmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Berkess

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Arkadaşlar iPad 4 kullanıyorum ve şöyle bir sorunla karşılaştım bazı uygulamaları indiriyor bazılarını indirmiyor sürümü ve kapasitesi yetmesine rağmen şöyle diyiyim Asphalt 9 u indirirken kendi uygulaması olan apple desteği indirmiyor oradaki indirme yeri dönüyor hatada vermiyor başka uygulamalardada oluyo

Cruslan

Asistan
Reaksiyon puanı
91
iPad 4 çok eski bir iPad modeli. Işlemcisi 32 bit olduğundan yeni oyun ve uygulamaları desteklemiyor. Apple geçen sene 32 bit desteğini tamamen kesti ve sadece 64 bit üzerinden yoluna devam ediyor. Uygulamaların nerdeyse hepsi 64 bite göre yazıldığından iPad'inize Asphalt 9 gibi yeni oyunları kuramazsınız. Tek çare yeni bir iPad olacaktır.

ThorJ

veritas
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Evet, ipad 4 çok eskidi maalesef çoğu uygulama desteğini elden çekti.

Berkess

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Yanlışınız var anladım eski bir model lakin asphalt 9 u indiriyor grafikleri ve kapladığı alan fazla olmasına rağmen ama ondan daha grafikleri düşük mb si düşük bir uygulama inmiyor yani o kadar eski ise Apple destek dahi bile inmiyor Apple destek tüm iPhone ürünlerine inebilen bir uygulama oysaki

ThorJ

veritas
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Yanlışınız var anladım eski bir model lakin asphalt 9 u indiriyor grafikleri ve kapladığı alan fazla olmasına rağmen ama ondan daha grafikleri düşük mb si düşük bir uygulama inmiyor yani o kadar eski ise Apple destek dahi bile inmiyor Apple destek tüm iPhone ürünlerine inebilen bir uygulama oysaki
iOS sürümünüz kaç acaba?

Berkess

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Örnek olarak Brawl stars diye bir oyun verelim uyumlulukta kendisi ios 9.0 ve üstüdiyo ayrıza tüm ipad ve ipad touch modellerine uyumludur yazıyo ipad 4 10.3.3 sürümüne sahip lakin bu oyun da inmiyor sadece indir yerindeki şey dönüyor hatada vermiyo

ThorJ

veritas
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Benim cihazım iphone SE. Size yardımcı olabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

75132

Burada gördüğünüz gibi cihazım iOS 13 Beta 2. Burada yazmıyor. Bu da desteklemediği anlamına geliyor.

Aynı şekilde iPad’te de aynı.

Berkess

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Ha Ayn benim indirdiğim asphalt 8 doğrudur ama peki Apple destek ve bu oyun neden inmiyor başka uygulamalarda da böyle şansıma bazılarını indiriyor bazılarını indirmiyor

ThorJ

veritas
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Restore işlemini deneyin.

ThorJ

veritas
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Bilgisayarınıza iTunes’u indirin. iTunes’a cihazınızı bağlayınız. Ardından iPhone/iPad’e geri yükle seçeneğine tıklayın. Verilerinizi yedekleyin. Yaklaşık 10-15 dk sonra işlem bitecektir.