iPad (2017) Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
9.7 inç iPad (2017) modeli, geçtiğimiz günlerde kırmızı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleriyle birlikte duyurulmuştu. iPad Air 2 yerine güncel bir alternatif olacak 9.7 inç iPad (2017) ofisimize ulaştı.

iPad (2017) özellikleri

Tasarımsal olarak büyük bir fark sunmayan yeni modelde altın, gümüş ve uzay grisi olmak üzere üç farklı renk seçeneği yer alıyor. En kalın noktasında 7.5 mm olan cihaz, 469 gram ağırlığında.

9.7 inç ekran boyutuyla gelen iPad (2017) modelinde 1536 x 2048 çözünürlüklü IPS LCD panel bulunuyor. Gücünü Apple A9 işlemcisinden alan modelde, bu işlemcinin yanı sıra PowerVR GT7600 grafik birimi, 2 GB RAM ve 32 / 128 GB depolama seçenekleri bulunuyor.

8 MP arka kameranın yer aldığı tablette 1.2 MP FaceTime kamerası da sunuluyor.

cartmanblack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Hakkı abi, ipad 2017 yi almak istiyorum ancak herhangi bir türkce inceleme bulamadım. siz de incelemediniz daha :) detaylı bir inceleme bekliyoruz. izlediğim yabancı incelemelerde ekranın ipad pro yada ipad air 2 nin aksine lamine tek parca ekran, yerıne 3 parca ekrandan oluştuğu bu yuzden iconlarla ekran arasında boşluk olduğu ayrıca yansıma kaplamasının olmadığı yazıyordu. bunlar ne derece sorun teskıl eder bir kullanıcı için deneyimlerini paylaşırsan en kısa zamanda sevinirim.

EscesC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hakkı abi, ipad 2017 yi almak istiyorum ancak herhangi bir türkce inceleme bulamadım. siz de incelemediniz daha :) detaylı bir inceleme bekliyoruz. izlediğim yabancı incelemelerde ekranın ipad pro yada ipad air 2 nin aksine lamine tek parca ekran, yerıne 3 parca ekrandan oluştuğu bu yuzden iconlarla ekran arasında boşluk olduğu ayrıca yansıma kaplamasının olmadığı yazıyordu. bunlar ne derece sorun teskıl eder bir kullanıcı için deneyimlerini paylaşırsan en kısa zamanda sevinirim.

İpad aldınız mı? Ben de almayı düşünüyorum

cartmanblack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Evet postu gönderdikten sonra shiftletenın cocuklarla yaptığı berbat ötesi inceleme sonrası anladım ki yabancı sitelerdeki incelemeleri okumak en mantıklısı. biraz okuduktan sonra almaya karar verdım. ekranda yansıma engelleyici kaplama bulunmaması ve ekranın lamine değil de 3 katman olması dısında bir sorundan bahsedilmiyordu...

Ancak aldıktan sonra gördümki ekran çok güzel. Cep telefonum da oldugu kadar bir yansıma var. yani rahatsız edilecek bir noktası yok. sonucta ipad bu ne kadar kötü olabilir ki. gözü kapalı alın bence bu fiyata bu kalite . ios dünyasına girmek ve büyük ekranda bu tecrübeyi yaşamak için cok güzel. ses ekran stabilite hız hepsi çok güzel
not: shiftdelete.net in incelemelerini normalde beğenirim keşke bu etkinliğin yanında gerçekten almak isteyenlerin sorularına cevap olacak bir ipad 2017 incelemesi yapsalardı

EscesC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet postu gönderdikten sonra shiftletenın cocuklarla yaptığı berbat ötesi inceleme sonrası anladım ki yabancı sitelerdeki incelemeleri okumak en mantıklısı. biraz okuduktan sonra almaya karar verdım. ekranda yansıma engelleyici kaplama bulunmaması ve ekranın lamine değil de 3 katman olması dısında bir sorundan bahsedilmiyordu...

Ancak aldıktan sonra gördümki ekran çok güzel. Cep telefonum da oldugu kadar bir yansıma var. yani rahatsız edilecek bir noktası yok. sonucta ipad bu ne kadar kötü olabilir ki. gözü kapalı alın bence bu fiyata bu kalite . ios dünyasına girmek ve büyük ekranda bu tecrübeyi yaşamak için cok güzel. ses ekran stabilite hız hepsi çok güzel
not: shiftdelete.net in incelemelerini normalde beğenirim keşke bu etkinliğin yanında gerçekten almak isteyenlerin sorularına cevap olacak bir ipad 2017 incelemesi yapsalardı

Benimde kafama takılan ekranıydı.Cevabından sonra almaya karar verdim

yzronr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, 1500 lira gibi bir bütçem var Ipad 2017 wifi ile samsung tap s2 wifi arasında kaldım. Telefonum not 4 fakat bi sonraki telefonum apple olacaktır. Evde laptobu kucaklamak yerine tablette sosyal medyada youtube da takılıp oyun oynamak için kullanıcam. real racing simcity build tarzı oyunlar oynayacağım. çok fazla resim video biriktirmem diye düşünüyorum sizce ne almalıyım. 32 GB yeterli olur mu pişman olur muyum ?

cartmanblack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bence hiç düşünmeden alın. Internet oyun performansi stabilitesi çok güzel. Hafıza konusunda icloud kullanırsınız 5gb da ordan gelir

The_Company

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhabalar, 1500 lira gibi bir bütçem var Ipad 2017 wifi ile samsung tap s2 wifi arasında kaldım. Telefonum not 4 fakat bi sonraki telefonum apple olacaktır. Evde laptobu kucaklamak yerine tablette sosyal medyada youtube da takılıp oyun oynamak için kullanıcam. real racing simcity build tarzı oyunlar oynayacağım. çok fazla resim video biriktirmem diye düşünüyorum sizce ne almalıyım. 32 GB yeterli olur mu pişman olur muyum ?
Hafızanın çok sorun yaratacağını sanmıyorum çok fazla uygulamalarla uğraşan biri degil iseniz 32 gb yeterli gelecektir

İlterkerem5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle ipad gümüş rengi kullanıyorum. Ekran sıkıntısı diğerlerine göre en çok burada oluyor. Burada bile hiç göze çarpmıyor. Hızlı güzel günlük kullanım için süper. Film ödev oyun gibi şeyleri çok rahat yaparsınız. Fiyatı da ideal samsung tabletlere nazaran daha iyi. Ve size şunu söyleyeyim tablet telefon gibi değil daha çok küçük bilgisayar. (Ama bilgisayar programlarını saymıyorum.) Kesinlikle hoş ve şık
Bir sürü uygulama yükşedim sıfır kasma ipad air 2den daha iyi. İpad pro ya nazaran güzel. Zaten ipad pro profesyoneller için. Kısacası bu fiyata alınacak en iyi tablet diyebilirim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hafızanın çok sorun yaratacağını sanmıyorum çok fazla uygulamalarla uğraşan biri degil iseniz 32 gb yeterli gelecektir
Kesinlikle 32 gb yeterli olacaktır.
Kesinlikle yetecektir. En iyi seçim yapmış olursunuz.

Son düzenleme:

interstellar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Slm bir tablet almak istiyorum.eskisi ı pad di.telf.samsung s7edge.ne önerirsiniz.video ,foto, sosyal medyayı , uygulamaları youn kullanıyorum.kamerası iyi olmalı.hafıza nekadar olmalı?

cartmanblack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Ipad2018 alırsan her işini görur .1700 den çıkacak piyasaya. Kullanırım dersen kalemini de alabilirsin

Selçuk Uçar

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Ben de iPad 2018 düşünüyorum ama, bu ekrandaki boşluk kafamı karıştırıyor. :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
x den sonra tableti de elime almaz oldum
Tabletin kullanımı kısıtlandı artık. Donanım gücü olarak geride kalıyor ve çoğu şeyi büyümüş olan ekranlı telefonlarda yapabilir hale geldik.