Ipad 2 ekranı bozuldu

Bu konuyu okuyanlar

Mixtt.tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sabah ipad 2 mi şarjdan çıkardim ve acmaya calistim ekran isigi var ama goruntu gelmedi seslerden dokunmatigin calistigini anliyorum ama ekrani ne yaptiysam getiremedim home ve guc tusuna 10 saniye bastim bir suru sey yaptim yinede olmadi bence ekran yandi garantiside yeni bitti ben ne yapabilirim lutfen yardim edin

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Bu sabah ipad 2 mi şarjdan çıkardim ve acmaya calistim ekran isigi var ama goruntu gelmedi seslerden dokunmatigin calistigini anliyorum ama ekrani ne yaptiysam getiremedim home ve guc tusuna 10 saniye bastim bir suru sey yaptim yinede olmadi bence ekran yandi garantiside yeni bitti ben ne yapabilirim lutfen yardim edin
iTunes'dan restore yapın.Gene açılmazsa ekran gitmiş demektir.Ya da home+güç tuşuna Basılı tutun apple logosu gelecekmi cihaz açılacakmı ona bakın.

Mixtt.tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
home + power ı denedim şimdi I tunesu yüklüyorum onuda denicem tablet açılıyo fakat ekran gelmiyo

Mixtt.tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu arada durup dururken oldu herhangi bir darbe almadı

Mixtt.tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
restorede bilgiler siliniyormu

Mixtt.tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yedekleme şansım varmı şu an

Mixtt.tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bağladım fakat ıpadden onaylamamı istiyor bunu nasıl yapabilirim

Mixtt.tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır eski pcde kullanmıştım

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Yapabileceğiniz tek şeyTunes üzerinden restore etmek yedek alma işi ise daha önce bir kere aldıysanız tekrar alınmıyor maalesef başka bir pc de yedek almanız lazım tabletten onay vermede ise eğer ekran parmağınuzı algılıyorsa onay tuşunun bulunduğu noktaya basmaya çalışın :)