İos’tan android’e geçiş ve telefon önerisi

Hangi telefon

• Kullanılan toplam oy
    27

Bu konuyu okuyanlar

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
samsung botlarına ne desek boş ara yüz, güncelleme desteği, tasarım, kalite... bunların hiç birisi yok mikrofonu çöp olan S10 plus önerin...
iPhone bitti... Xr ne çöp o...
Öyle bir şey demedim farkındaysan Apple'ın konusu dahi geçmedi, işin gücün boş boş konuşmak, yazık bi bilgin de yok. Kalkmış bide arayüz diyor şaka gibi ? Burda yorum yapmak herkesin hakkı ama sen marka karalamaya gelmişsin Seninle tartışmam bile, gereksiz insan...
Mesaj otomatik birleştirildi:

saçma ara yüz ve detaylarda çöp olan S10 + önermek için ne içiyorsunuz=?=
Hangi cihazı kullanıyorsun çok merak ettim :) Şimdi sen insanı küçük mü görüyorsun filan girme sadece telefonunu soruyorum.
Mesela hiç amiral gemisi bi Samsung, Huawei kullandım mi ?

Son düzenleme:

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Öyle bir şey demedim farkındaysan Apple'ın konusu dahi geçmedi, işin gücün boş boş konuşmak, yazık bi bilgin de yok. Kalkmış bide arayüz diyor şaka gibi ? Burda yorum yapmak herkesin hakkı ama sen marka karalamaya gelmişsin Seninle tartışmam bile, gereksiz insan.
? Aynen. Herkese bot sheeple diyor. Huawei fanboyu.

Son düzenleme:

detanaoq

Asistan
Reaksiyon puanı
71
dedi samsung soytarısı... @ardagrbz...
74316

dandiPhone konusu geçmemişse ankette işi ne?
Opera Anlık Görüntü_2019-07-05_141246_forum.shiftdelete.net.png

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
dedi samsung soytarısı... @ardagrbz...
Aman aman kızarmışta ? Apple ve Samsung'u uzun yıllar kullandım her iki markayı döverimde severim de. Şahsen Huawei hiç kullanmama rağmen bu kadar eleştirmem o yüzden bir gün iyi izlenim ve bilgi elde edersen gek tartışalım güzel kardeşim tabi saygı çerçevesinde :) (ama saygı ile sen aynı yerde pek uyumsuz oluyor)

dedi samsung soytarısı... @ardagrbz...Ekli dosyayı görüntüle 74316
dandiPhone konusu geçmemişse ankette işi ne?Ekli dosyayı görüntüle 74316
Sen sorunlu musun, ben Apple diye bir şey söylemedim farkındaysan ben Android cihazalar üzerinde seninle tartışıyorum Apple için değil. Bilgisizliğini böyle saçma işlerle örtmeye çalışma :)

detanaoq

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Aman aman kızarmışta ? Apple ve Samsung'u uzun yıllar kullandım her iki markayı döverimde severim de. Şahsen Huawei hiç kullanmama rağmen bu kadar eleştirmem o yüzden bir gün iyi izlenim ve bilgi elde edersen gek tartışalım güzel kardeşim tabi saygı çerçevesinde :) (ama saygı ile sen aynı yerde pek uyumsuz oluyor)

Sen sorunlu musun, ben Apple diye bir şey söylemedim farkındaysan ben Android cihazalar üzerinde seninle tartışıyorum Apple için değil. Bilgisizliğini böyle saçma işlerle örtmeye çalışma :)
kapasitesi yetersiz troll ankete bak resme bak...

revolutioni

Asistan
Reaksiyon puanı
196
Bu saatten sonra huawei almamda aldırmamda. Aldığıma pişman oldum güncelleme desteği yok alt modele güncelleme verirken üst model telefonuma güncelleme verilmeyecek saçmalık.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Bu saatten sonra huawei almamda aldırmamda. Aldığıma pişman oldum güncelleme desteği yok alt modele güncelleme verirken üst model telefonuma güncelleme verilmeyecek saçmalık.
Hocam güncellenme konusunda sıkıntılar çözülüyor en yeni cihazlar beta programına alındı ki zaten P30 serisi ve altı bu yaptırımın dışında şu an. Sizin model hangisi ?

revolutioni

Asistan
Reaksiyon puanı
196
Hangi modeli kullanıyosunuz?
Huawei mate 10 lite android 9 pie hala bekliyoruz..

Hocam güncellenme konusunda sıkıntılar çözülüyor en yeni cihazlar beta programına alındı ki zaten P30 serisi ve altı bu yaptırımın dışında şu an. Sizin model hangisi ?

Modelim huawei mate 10 lite android 9 pie gelmiyor bu cihazın çoğu kullanıcısı hala güncelleme bekliyor.

Reaksiyon puanı
892
ama şu var p30 pronun tek üstün yönü arka kamera.ön kamera,8gb ram ,daha iyi video ve ekran özellikleri var s10 plusın huaweiye göre.
burada tercih sizin önceliğinize kalıyor.
ben arka kamera ile daha çok uğraştığımdan p30 pro alırdım ama fark o kadar yok s10 plus aslında genele vurduğumuzda daha iyi gibi.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
ama şu var p30 pronun tek üstün yönü arka kamera.ön kamera,8gb ram ,daha iyi video ve ekran özellikleri var s10 plusın huaweiye göre.
burada tercih sizin önceliğinize kalıyor.
ben arka kamera ile daha çok uğraştığımdan p30 pro alırdım ama fark o kadar yok s10 plus aslında genele vurduğumuzda daha iyi gibi.
Genelde zaten s10+ daha iyi

Youtube, twitch, fotoğraf, nadiren oyun oynuyorum. Videoyla işim olmadığından P30 Pro’nun iyi video çekmemesi beni çok ilgilendirmiyor.
O zaman ikisi de seni üzmez ama (sanırsam) p30 pro daha pahalı olduğu için s10+ daha mantıklı olur diye düşünüyorum. Fotoğraf kısmında ikisi de çok iyiler ama p30 pro genel olarak arka kamerada daha iyi(daha iyi yakınlaştırma,istersen daha fazla çözünürlük,daha iyi düşük ışık performansı,rahatça makro çekebilme vb) . Hem de pro modda iyiysen p30 proyla çok daha güzel işler yapabilirsin.

Son düzenleme: