iOS11 beta 2 'den 10.3.3 sürümüne geri nasıl dönebilirim?

Bu konuyu okuyanlar

emresu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar ben bugün Ios11 beta sürümü 2den dönmek istedim ve döndüm de fakat şöyle bir sorun var ben 10.3.3e değil de 10.3.2ye döndüm nasıl 10.3.3e geçerim bir de yazılım güncellemesini kontrol ettiğimde ''Yazılım güncellemesi denetlenemedi'' diyor tekrar dene dediğimde ise ios11in developer beta güncellemesi ekrana geliyor bunu nasıl düzeltebilirim?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Selamlar ben bugün Ios11 beta sürümü 2den dönmek istedim ve döndüm de fakat şöyle bir sorun var ben 10.3.3e değil de 10.3.2ye döndüm nasıl 10.3.3e geçerim bir de yazılım güncellemesini kontrol ettiğimde ''Yazılım güncellemesi denetlenemedi'' diyor tekrar dene dediğimde ise ios11in developer beta güncellemesi ekrana geliyor bunu nasıl düzeltebilirim?
Bir çok kez ben beta da böyle sorunlar yaşadım ilk önce geliştirici profilini sil sonra da telefonu sıfırla güncelle de eğer güncelleme varsa güncelleme Yok güncelleme geldi telefon yine almıyorsa internetten ıpw dosyanısını indir ıtunus dan temiz kurulum yap
--- Gönderi Güncellendi ---
Download iOS Firmware for iPhone, iPad, iPod Touch, Apple Watch and Apple TV. burdan indire bilirsin

emresu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir çok kez ben beta da böyle sorunlar yaşadım ilk önce geliştirici profilini sil sonra da telefonu sıfırla güncelle de eğer güncelleme varsa güncelleme Yok güncelleme geldi telefon yine almıyorsa internetten ıpw dosyanısını indir ıtunus dan temiz kurulum yap
Download iOS Firmware for iPhone, iPad, iPod Touch, Apple Watch and Apple TV. burdan indire bilirsin
ipw dosyası yalnız onaylanmış görünmüyor sadece is 10.3.2 onaylanmış görünüyor ios 10.3.3 kırmızı görünüyor indirsem sorun oluşur mu?
Hatta 10.3.3 yok
Peki ben tekrar betaya dönsem eylül ayındaki güncelleme bana gelecek değil mi?

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544

iOS 11'den nasıl geri dönülür? - ShiftDelete.Net

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
ipw dosyası yalnız onaylanmış görünmüyor sadece is 10.3.2 onaylanmış görünüyor ios 10.3.3 kırmızı görünüyor indirsem sorun oluşur mu?

Hatta 10.3.3 yok
Peki ben tekrar betaya dönsem eylül ayındaki güncelleme bana gelecek değil mi?
Sen temiz kurulum ile dön 10.3.2 ye sonra güncelleme ile ayırsın

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Burda nasıl 10.3.3e geçeceğim yazmıyor :/

Makalede sürüm düşürme hakkında yazılanlar aynen şu şekilde

iOS 11’den iOS 10.3.3 betaya geçiş rehberi
1. Bilgisayarınızda iTunes'un en son sürümünün kurulu olduğundan emin olun.

2. iOS cihazınıza uygun dosyayı indirin. Eğer bir geliştiriciyseniz buradan, genel beta test kullanıcısıysanız (public beta) buradan iOS 10.3.3 beta sürümünü indirebilirsiniz.

3. iOS cihazınızı bilgisayarınıza bağlayın ve aşağıdaki yöntemlerden birini kullanarak cihazınızı “Kurtarma Modu'na” geçirin.

iPhone 7 / iPhone 7 Plus için: iTunes logosunu ekranda görünceye kadar Güç tuşuna ve ses kısma ( ses seviyesini düşürme tuşu) tuşuna basılı tutun

Diğer iOS cihazlar için : iTunes logosunu görene kadar Güç tuşuna ve Ana Ekran tuşuna basılı tutun.

dfu-mod-2-1485426184.jpg

4. Cihazınızın artık Kurtarma Modunda olduğunu belirten bir iTunes uyarısıgörmelisiniz. Bilgisayarın shift tuşuna basılı tutun ve iTunes’daki Geri Yükle (Güncelle butonuna basarsanız veri kaybı olmadan geçiş yapabilirsiniz. Fakat iOS 10.3.3'te sorunlar yaşanabilir ) butonuna tıklayın. Açılan pencereden indirdiğiniz iOS 10.3.3 IPSW dosyasını seçin ve Geri Yükle'ye tıklayın.

5. İşlem tamamlandıktan sonra cihazınızı yeni bir cihaz olarak ayarlayabilir, iCloud’dan yada iTunes’dan yedeklerinizi geri yükleyebilirsiniz.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
İOS 10.3.3 ne zaman gelecek bilgisi olan var mı acaba?