iOS YouTube sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Deniz reis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iPhone 6s cihazım da son 11.4 güncelleme sonrasında 3 videodan 2 si açılmıyor kısıtlı mod etkin diyor YouTube ayarlarda kısıtlı mod yazan butona basılmıyor ayni zamanda izlenen videolar da ise hanı video açıkken öneriler veya video hakkinda yorum kısmı falan kısıtlı mod etkin diyerek görünmüyor acaba sizlerdede böyle bi sıkıntı varmi bu arada çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Ben de 6s kullanıyorum bi bakayım bend var mı

Deniz reis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sana zahmet reis bir haftaya yakındır bu sıkıntı var bende

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
3 video açtım, 3 üde açıldı ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Youtubeyi sil yükle eğer olmazsa bi appleyle konuş.

Son düzenleme:

Deniz reis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sildim tekrar yükledim 2 kere Benim cihazım 128 gb reis yaklaşık 40-45 gb dolu acaba sorun bundan kaynaklanmış olabilirim yada benim cihaz 2,5 senelik cihaz ondan mi acaba

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Onlardan niye olsun ki zaten nerden baksan daha 65-70 gb boş yerin var hafızadan olamaz. Cihazın eskiliğinden de olmaz diye tahmin ediyorum yani eğer aşırı hor kullandysan olabilir ama benim eski j7 bile youtubeyi açıyodu. Dediğim gibi bi appleyi ara benim 6s almamın sebeplerinden birisi de müşteri hizmetleriydi çünkü gerçektne çok ilgileniyorlar. İllaki buna da bi çözüm bulunur.

Deniz reis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Onlardan niye olsun ki zaten nerden baksan daha 65-70 gb boş yerin var hafızadan olamaz. Cihazın eskiliğinden de olmaz diye tahmin ediyorum yani eğer aşırı hor kullandysan olabilir ama benim eski j7 bile youtubeyi açıyodu. Dediğim gibi bi appleyi ara benim 6s almamın sebeplerinden birisi de müşteri hizmetleriydi çünkü gerçektne çok ilgileniyorlar. İllaki buna da bi çözüm bulunur.

Yani evet ben boş vakitlerimde hep YouTube da geziniyorum yani boş günlerimde telefonu elimden hiç bırakmam pirizin yanında akşam ederim belki ondandır ama yinede ilgilendigiz için çok teşekkür ederim hayırlı bayramlar

Son düzenleme:

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Ben bugün neredeyse uzun süre araç incelemesi izledim hiç bir sorun yaşamadım

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953

Yani evet ben boş vakitlerimde hep YouTube da geziniyorum yani boş günlerimde telefonu elimden hiç bırakmam pirizin yanında akşam ederim belki ondandır ama yinede ilgilendigiz için çok teşekkür ederim hayırlı bayramlar
Size de iyi bayramlar. Umarım sorununuzu düzelteblirsiniz.

onuryurduseven

Asistan
Reaksiyon puanı
48
YouTube ayrlarında kısıtlı mod seçeneği var,onu aktif etmişsinizdir

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Arkadaşlar iPhone 6s cihazım da son 11.4 güncelleme sonrasında 3 videodan 2 si açılmıyor kısıtlı mod etkin diyor YouTube ayarlarda kısıtlı mod yazan butona basılmıyor ayni zamanda izlenen videolar da ise hanı video açıkken öneriler veya video hakkinda yorum kısmı falan kısıtlı mod etkin diyerek görünmüyor acaba sizlerdede böyle bi sıkıntı varmi bu arada çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi

Yaş sınırı yüzünden otomatik açmıştır

Reaksiyon puanı
78
İndirmeye çalıştım uygulamalar yüklenmiyor?
TweakBox u açıp istediğin uygulamayı sec indir de. Sana 2 kez indirilsin mi diye onay isteyecek. ikisinede evet de. Sonra anasayfa ya gel. Tweak box u kapatma. Arkaplanda çalışsın. Uygulama yüklenirken düz gri renkte olur. Yükleniyor diye gözükmez. Yüklendikten sonra ayarlar->genel->Profiller e gelip bu uygulamaya güven de.

Son mesajlar