ios un kastığı oyun var mı (iphone 8 plusta)

Bu konuyu okuyanlar

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşım da aynı cihaz var bir kaç oyunda kasma ve takılma var diyordu hatta o kadar para verdin bir de kasmasıyla uğraşıyorsun diye de dalga geçmiştim oyunların isimlerini öğrenebilirsem yazıcam buraya ?
Beklerim. Alıntı şeklinde mesajını yazarsan bildirim gelir. Bildirim dışı konuları pek takip etme fırsatım yok.

BilgisayarUzmani

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
640
Apple, insanlardan para kaçırmak isteyen bir firma. Paraya odaklanmış başka hiçbir şey yok o marka da

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Apple, insanlardan para kaçırmak isteyen bir firma. Paraya odaklanmış başka hiçbir şey yok o marka da
Bende olsam aynısını yaparım çünkü işin ucunda PARA var, nasıl hiçbir şey yok uzun ömürlüler, donanımları kim ne derse desin günümüzün çok üstünde malzeme kalitesi ve tasarımları çok kaliteli , gelelim eksilere ama çok pahalı satın alma süreci var sonra bir zil sesi değiştirelim diyoruz satın al gene sacmailk yada apple’in Verdiği açılış,marimba,ksilafon’a takılı kaiyosun oyunlara hiçbir şey diyemiyorum ulan earn To die’bile mi paralı olur (1’i android’de de parali ama 50KR enazindan), piller ise sagolsunlar günde en az 2 defa şarj edıyorum

byeh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kasma olmaz fakat bir süreden sonra aşırı ısınma olabiliyor. Telefon hafızasıyla alakalı bir durum buda.

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Apple 8 plusdan önce ki telefoonlar da hafıza ve ram sorunu var 6000-7000 tl para vermek yerine niye 12000-13000 tl para vereyimki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu kadar bütçem yok ama bütçesi olanlar için söylüyorum