iOS Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirme

Bu konuyu okuyanlar

hi-guys

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere iOS cihazlarda ücretli uygulamayı ücretsiz indirmeyi anlatıcam.Oldukça basit.Bu siteye giriyoruz arama kısmına indireceğimiz uygulamayı yazıyoruz ve indiriyoruz.Jailbreak'e gerek yok.Kullanan yorum atsın.İyi forumlar.

hi-guys

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Evet kendim de kullanıyorum.Uygulama indirdikten sonra Ayarlar/Genel/Aygıt Yönetimi'nden Güven'e tıklayın.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
çinli site olduğu için güvenemedim

Xonurx1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
45 yen yazıyodu ben direkt indirdim para felan sormadı bi sıkıntı olur mu
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu arada japon sitesi çin deil

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Kuaiyong diye appstore un çakması var iyi güzel ama güncelleme almıyor. Uygulama güncellenincede çalışmıyor.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Bedava olan hiç birşeye güven olmaz adamlar boşuna onu paralı satmıyor. Ayrıca şunu da söyleyim eğer uygulamayı yapan yer bedava verirse o ayrı konu

Melihansns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere iOS cihazlarda ücretli uygulamayı ücretsiz indirmeyi anlatıcam.Oldukça basit.Bu siteye giriyoruz arama kısmına indireceğimiz uygulamayı yazıyoruz ve indiriyoruz.Jailbreak'e gerek yok.Kullanan yorum atsın.İyi forumlar.
Gerçekten 10 numara sağolun

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
apple store dışında bir yerden uygulama yüklemeyin; indirme sonucu telefona felen birşey olursa garanti dışına hemen çıkarırlar.

ufukceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
84
apple store dışında bir yerden uygulama yüklemeyin; indirme sonucu telefona felen birşey olursa garanti dışına hemen çıkarırlar.

Bende aynı görüşteyim. Herhangi bir sorunda apple destek oanyla telefona erişim yapabiliyor. Telefonun bütün yazılım ve donanım bilgisine ulaşıyor. Bunu görürlerse seri numaradan telefonun garantisini sonlandırabilirler. Dikkatli olmak lazım. Garantiniz yoksa o zamanda cihaza zarar verip vermeyeceği riskini almanız gerekli biliyorsunuz apple biraz tuzlu :)

lor24

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
indirmiyor kardeş sadece belirli uygulama ve oyunları indiriyor

Ardacifci34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu arada ben indirdim ama satın al yazıyo para gidiyomu

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Ohoo. iOS 'u çoğu kişi güvenli olduğu için alıyor, bu tür siteler kişisel bilgileri hiçe sayıyor, aynı zamanda garantiyi de tehlikeye atıyor. 2, 3 lira için riske atmaya değmez.