İos mu Android mi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

extronaction

Asistan
Yasaklı
kullanışlı ekonomik istiyorsan android... ios ne iş görür nede ekonomik olmaz...

Azer1901

Üyecik
senin telefonu nasıl kullandığına bağlı bence. sade, uzun süre stabil kullanmak istiyorsan ios derim

Mustafa Deliktaş

Super Moderatör Adayı Değil
Yönetici
Moderatör
senin telefonu nasıl kullandığına bağlı bence. sade, uzun süre stabil kullanmak istiyorsan ios derim
Uzun süre stabil istiyorsa Android diyorum.
iPhone planlanmış eskitme yöntemini iyi kullanıyor :D
Lg G2 bile hâlâ stabil bir cihaz.
Oneplus 3 hâlâ çok stabil. Android 9u bile aldı

TRTURKEYTR

TÜRKİYE
Yönetici
Mod. Adayı
planlanmış eskitme yöntemine katılıyorum
Bu soruya eskiden olsa ios derdim şimdi android diyorum.

Azer1901

Üyecik
bence tam tersi. htc one M8 kullanıyordum. sonra onu evdekilere verip 5e geçmiştim. 5 hala çalışıyor sorunsuz halde. ama htc one m8 donuyor. kamera performansı düştü. bilirsiniz m8 çıktığında çok iyi bir telefondu. htc`nin en iyi zamanlarıydı. ama 5`in kamerası, stabilitesi falan neredeyse ilk alındığı gibi.

Utku92

Doçent
Tamamen kişisel, kimileri tasarıma göre satın alır. Kimisi kamerası için. Yani şöyle androidden iosa geçende mutlu, iosdan androide geçende öyle. Fiyat performans derseniz android. Fakat müşteri memnuniyeti, kalite ve iyi kazanıyorsanız iphone. Bir de işin güvenlik boyutu var. Şahsen ben internet alışveriş yaparken androidse telefonum 2 kez düşünürüm. İphone da sıkıntısız alırım. Ben özgür biriyim istediğimi yapmak isterim telefonumda kişiselleştirmeler derseniz android. Ama yok telefonum stabil olsun beni uzun yıllar götürsün sürekli yazılım desteği alsın derseniz iphone. Kısacası kişiden kişiye değişir. Herkesin zevki farklı.

Salih Bayraktar

Kadın insandır, biz erkekler ise insanoğlu…
Yönetici
Mod. Adayı
daha uzun kullanılan ve dayanıklı olan bir cihaz istersen ios derim.fakat daha kullanışlı,özellikleri daha çok gelişmiş bir cihaz istersen android derim

stat counter