İos mu Android mi?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabikide ios iphone 5 al adamlar 1 telefon yapıyor 3 sene sonra ancak fiyatı 400 tl düşüyor samsung galaxy s3 bu sene başlarında çıktı fiyatı 700 tl düştü sen düşün yinede karar senin

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
tabikide ios iphone 5 al adamlar 1 telefon yapıyor 3 sene sonra ancak fiyatı 400 tl düşüyor samsung galaxy s3 bu sene başlarında çıktı fiyatı 700 tl düştü sen düşün yinede karar senin
yatırım için alıyorsa altın alsın bence daha kârlı

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
IOS 7 fos olacak benim kanımca. Bu sene telefon alma birde, alacaksan Xperia SP,LG Nexus 4 en mantıklı telefonlar bunlar.

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
yatırım için alıyorsa altın alsın bence daha kârlı

Akıllı telefon kullananların bir kısmı (hatta büyük bir kısmı) en son model cihaz kullanmak ister. Bu yüzden eldeki eski cihazların elden ne kadara çıktığı da oldukça önemli bir husustur. Arabaları örnek vereyim, çoğu kişi araba alırken ikinci el piyasasını sorgular. Bu kişiler arabayı satmak için değil, kullanmak için alıyorlar ama olur da bir gün satacak olursak minimum zararla satalım mantığı vardır. Akıllı telefonda da durum böyledir.

Şahsen 2000 liraya aldığım telefonun fiyatı henüz üst modeli çıkmadan 500-600 tl düşerse bu benim zoruma gider.. Madem 1400-1500 e satılabiliyor, neden ilk çıktığında 2000'den başlıyor bu cihazlar.. Bu konuda Samsung'un fiyat politikası çok yanlış..

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Paran varsa IOS
Paran yoksa veya azsa Android. :p

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bak cepte androit tablette ios bu kadar basit ama kesinlikle cepte androit bence BENDE S3 VAR FIRTINA GİBİ GTA VİCE CİTY OYNADIM GTA 3 OYNADIM TED TREGER OYNADIM FİFA 2012 OYNADIM ... VE HİÇ KASMA OLMADI ŞARJIDA ÇOK İYİ GİDİYOR TABİKİ HTC ONE YENİ ÇIKTI S3 BUKADAR İYİYSE HTC ONE I DÜŞÜNEMİYORUM O 2KAT DAHA İYİDİR HTC ONE AL SEN BENCE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...