Ios mu android mi?

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Benim fikrim şu an Android bir cihaz kullanıp takılmalardan sıkılmamdan, AppStore kaliteli olmasından vs. dolayı iOS daha iyidir diye düşünüyorum. Fakat şu an piyasadaki cihazlar örneğin G2 Z1 gibi cihazlar oldukça stabildir 800 1000 TL ye satılan Android cihazlar gibi kasma yapmazlar. Kısaca iOS.

Benim arkadasim Moto G kullanıyor hic kasmıyor 700-800 TL civarında ama Google tarafından satın alındığı icin kasma olacağını düsünmem İOS konusunda haklısın cünkü en stabil isletim sistemi olarak daha iyidir İPhone tercih etmemin sebeplerinden biri de

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Benim arkadasim Moto G kullanıyor hic kasmıyor 700-800 TL civarında ama Google tarafından satın alındığı icin kasma olacağını düsünmem İOS konusunda haklısın cünkü en stabil isletim sistemi olarak daha iyidir İPhone tercih etmemin sebeplerinden biri de

Moto G saf android kullanıyor bü yüzden diğer androidli telefonlara göre daha akıcı geliyor. :D

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
tabi ki ios fakat fakiriz die android kullanıyoruz o ayrı mesele :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gelmiş geçmiş en kötü işletim sistemi androiddir. nokianın symbianı, windows phone hatta samsungun badası bile android kadar sorun çıkarmaz ve daha stabildir. android tabletim var ve birde kurtulduğum sony xperia s telefon. bana saç baş yoldurmaktan başka hiçbir işe yaramıyor. sony xperia yı sattım kurtuldum. tabletide bir gün sinirlenip parçalamazsam satıcam. ama şunu söyleyebilirim IOS dünyanın en gelişmiş en stabil işletim sistemidir. ilkokul çocuğunun bile yapabileceği bir jailbreak işlemi ile ise androidden bile daha fazla kişiselleştirilebilir bir hale gelir. yani sen hatayı en baştan yapmışsın. android ile ios karşılaştırmamalısın. bu brodway ile ferrariyi kıyaslamaya benzer

Sen Windows Phone u hiç kullandın mı da kötülüyorsun.