İos dan androide geçmek

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

umitilgim

Üyecik
Herkese merhaba arkadaşlar iyi forumlar.
Şuan İphone 7 Plus kullanıyorum ve ios sıkıcı gelmeye başladı performans dan yana bi şikayetim falam yok fotoğrafları pc ye atatken zorluk oluyor vs ios sun sıkıcı şeyleri.Bende androide geçmeyi düşündüm mi 8 veya s9+ plus düşünoyorum note 8 de düşündüm fakat pie den sonra güncellemeyi keserler diye onu 2. plana koydum.
Sizce mantıklı bi haraket olurmu nasıl sorunlarla karşılaşırım android te?
3-4 senedir ios kullanıyorum.
Ve hangi teli almam daha mantıklı olur?

umitilgim

Üyecik
Maalesef o kadar bütçem yok.
Bende samsungun arayüzünü ve ekranına bayılıyorum. Fakat diğer tarafta mi 8 in arayüzü çok seri kafam karışık biraz

Logithx

Profesör
Bir kere ios android olayı bitti ios nasıl kullandıysan android sistemide kullanırsın bir sorunda yaşamazsın fiyat yüksek olmasından dolayı apple kendini bitirdi dünyada apple'ı huawei bile geçti artık..

TheTruthHurts

Profesör
İkisi de güzel telefonlardır. Mi8 daha ucuz olmasına rağmen daha iyi performans sağlıyor ve daha hızlı güncelleme alıyor.

S9+ ise daha iyi gece çekimleri falan yapabiliyor ve genel olarak daha şık bir cihaz. One UI arayüzünü sevdiysen ona daha çok yönelebilirsin.

Leand

Profesör
Sıfır alabilirseniz s9+ yada yeni çıkacak s10lite olabilir. Yada 2019 amiralleri 1/2 aya piyasada bence beklenebilir. Zaten sıkıldınız ama ben tercihimi öyle yapardım sonra pişman olmamak için.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bir kere ios android olayı bitti ios nasıl kullandıysan android sistemide kullanırsın bir sorunda yaşamazsın fiyat yüksek olmasından dolayı apple kendini bitirdi dünyada apple'ı huawei bile geçti artık..
Son çıkanları süper indirimle en düşüğü 6000tl güzel fiyatlar :D

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
S9 plus alabilirsin note 8 büyük ihtimalle pie den sonra güncelleme almayacak

Logithx

Profesör
Sıfır alabilirseniz s9+ yada yeni çıkacak s10lite olabilir. Yada 2019 amiralleri 1/2 aya piyasada bence beklenebilir. Zaten sıkıldınız ama ben tercihimi öyle yapardım sonra pişman olmamak için.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son çıkanları süper indirimle en düşüğü 6000tl güzel fiyatlar :D
Senin bahsettiğin iphone xr'dır o telefonunda tasarımı beş para etmez üzerine biraz daha ekler mate 20 pro alırım..

Constantin87

Doçent
Şuan İphone 7 Plus kullanıyorum ve ios sıkıcı gelmeye başladı performans dan yana bi şikayetim falam yok fotoğrafları pc ye atatken zorluk oluyor vs ios sun sıkıcı şeyleri.Bende androide geçmeyi düşündüm mi 8 veya s9+ plus düşünoyorum note 8 de düşündüm fakat pie den sonra güncellemeyi keserler diye onu 2. plana koydum.
Yeni amiral gemi cihazlardan alda sonradan vay efendim android böyle vay efendim şöyle deme :) şaka bi yana İos kullansaydım androide geçmezdim Android kullanıp iosa geçmediğim gibi.

Special Forces

Profesör
Bende 8 Plus kullanırken yaşadığınız sorunları yaşadım ve Samsung Galaxy S9+ a geçiş yaptım oldukça rahat yeni gelen güncelleme ile One UI arayüzü ile daha kullanışlı hale geldi tek elle cihazı kullanmak daha kolay hale geldi tek bir sorunu var şuan o da gelecek olan güncelleme ile ortadan kalkacaktır Samsung Galaxy S9+ veya Samsung Galaxy Note 9 almanızı tavsiye ederim :)

stat counter