iOS cihazların arıza oranı Android'den yüksek!

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tabi canım uygulamalar iosa çok optimize

Mehmet Ali ER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bu çökmeleri yaşayan kim ya ben daha hiç yaşayamadım ayrıca mesela ben telefonu titrerken ses yapıyor diye servise gönderidm bana yenisini verdiler. Bu da arıza olarak kayıtlara geçiyor. Böyle değerlendirin

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Her gelen cihazı yenileyip gönderdikleri için kimse dillendirmiyor. Onlar da biliyor işini..

Holyterror

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Saçma sapan bir değerlendirme bence android cihazı olanlar acaba hangi servislere götürüp resmî olarak bunu yansıtıyor

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Bence bütün mobil işletim sistemlerinde sıkıntı var.

Mehmet Ali ER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Saçma sapan bir değerlendirme bence android cihazı olanlar acaba hangi servislere götürüp resmî olarak bunu yansıtıyor
Aynen katılıyorum. Cam kırıldı yürü yan sanayi cam değiştir. Neden ? Parası yok çünkü gidip ucuza hallediyor. Yada ztaen servis bir kaç haftada dönüş sağladığı için veya herşeyi kullanıcı hatası gösteridği için gitmeye gerekte yok

Mehmet Ali ER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Her gelen cihazı yenileyip gönderdikleri için kimse dillendirmiyor. Onlar da biliyor işini..
Bu müşteri memnuniyetidir. Samsung da kullandım telefonda her ne halt varsa hepsini ben yapmışım nedense. Telefon titrerken ses çıkarıyordu çünkü defalarca yere düşürdüm kaşa vuruk göçük içindeydi bunun sebep olduğu titreşim motoru oynamış sanırım. Tamamen benim hatam ama bana demediler "kasa vurulmuş çizilmiş bu senin hatan ver para " adamların müşteri belli bi seviyenin üzerinde olduğu için saygı gösteriyorlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aynen katılıyorum. Cam kırıldı yürü yan sanayi cam değiştir. Neden ? Parası yok çünkü gidip ucuza hallediyor. Yada ztaen servis bir kaç haftada dönüş sağladığı için veya herşeyi kullanıcı hatası gösteridği için gitmeye gerekte yok
Parası yok çünkü ne alaka
Tek zengin olan iPhone alanlar mi

M

Murat Burç

SDN Okuru
138 uygulama var telefonumda benimkiler niye çökmüyor anlamıyorum valla ya. Ki diyelim ki çöktü şöyle karşılaştıralım; hangi android 138 uygulama ile çalışabilir bunlr arasında 1-1.5 gb boyutlu 6-7 tane oyunda var üstelik neymiş efenim "İos çooook staböl"
Allah Allah bak sen 138 uygulamada çalışıyor muş note 5 in içinde 60 tane sonradan yuklenmis uygulama var o çalışıyor ki ben ona 60 tane uygulama yükler çalıştırırım
Hadi hafızası yetmedi v20ye yükleriz çatur çutur çalışır
Ayrıca sende çökme yaşanmadı diye başkasında yaşanmayacak diye birşey yok adamlar iPad iphone ve android cihazların almışlar eşit şartlarda yaristiriyor uygulamalar açılıyor herşey eşit ve adil

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Android - Ios tartışması böyle bitmez yalnız şöyle bir şey var ki ios çok stabil kendi işletim sistemini kendisi kullanıyo başkasına kullandırmıyor :D :D :D :D

Mehmet Ali ER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Allah Allah bak sen 138 uygulamada çalışıyor muş note 5 in içinde 60 tane sonradan yuklenmis uygulama var o çalışıyor ki ben ona 60 tane uygulama yükler çalıştırırım
Hadi hafızası yetmedi v20ye yükleriz çatur çutur çalışır
Ayrıca sende çökme yaşanmadı diye başkasında yaşanmayacak diye birşey yok adamlar iPad iphone ve android cihazların almışlar eşit şartlarda yaristiriyor uygulamalar açılıyor herşey eşit ve adil
Bu 138 uygulamanın hepsi sonradan yüklenmil belirteyim. Ki bununlada bitmiyor müzik fotoğraf video iyice şişiriyor. Bunların hepsini kaldırabilecek başka cihaz yok emin olun. 128 lik cihazın sadece 50 si boş !
Bu haberde geçen şeyde yarıştırma değil servis kayıtları dediğim gibi apple herşeye olumlu yanıt verirken diğerleri kullanıcı hatası vs dedikleri için talep az oluyor. Performans yarıştırmalarında da zaten net bi şekilde görüyoruz farklarıda ondan bahsetmeye bile gerek yok. Çökme konusunda haklısın bende olması başkasında olabilir

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu 138 uygulamanın hepsi sonradan yüklenmil belirteyim. Ki bununlada bitmiyor müzik fotoğraf video iyice şişiriyor. Bunların hepsini kaldırabilecek başka cihaz yok emin olun. 128 lik cihazın sadece 50 si boş !
Bu haberde geçen şeyde yarıştırma değil servis kayıtları dediğim gibi apple herşeye olumlu yanıt verirken diğerleri kullanıcı hatası vs dedikleri için talep az oluyor. Performans yarıştırmalarında da zaten net bi şekilde görüyoruz farklarıda ondan bahsetmeye bile gerek yok. Çökme konusunda haklısın bende olması başkasında olabilir
Note 5 blotwareleri saymadım yalnız ben hepsi sonradan yükleme

M

Murat Burç

SDN Okuru
Genelleme yaparsak evet. İphone un bi statüsü vardır. En basitinden masaya koyarsan masada iphone var olur. Bir samsung veya baska bir cihaz koyarsanız masada telefon var olur.
Çok çok yanlış bir düşünce şekli çok hava atmak için telefon almıyoruz. O telefon statü belirtmiyor hiç bir obje statü yükseltemez bundan medet umanlar ancak hayatta başarısı olmayan umutsuz parasına bel bağlayan niteliksiz insanlardır
Ayrıca sen masaya s7 edge koy always on display aç kim daha çok dikkat çekiyor gör o iPhone işleri bitti

M

Murat Burç

SDN Okuru
a
Kime göre neye göre :p ;):cool:
Tamamen objektif bir test cihazlar alınıyor tüm cihazlarda aynı uygulamalar çalıştırılıyor kullanılıyor.
Kaçarı yok işinize gelmeyince lafı çevirip durmayın
Tamamen objektif bir test tekrar ediyorum objektif

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
iOS kapalı bir sistem, bir zahmet o kadar para saydıktan sonra stabil olsun. Ama gel gör ki eski stabilitesi de kalmadı.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
a

Tamamen objektif bir test cihazlar alınıyor tüm cihazlarda aynı uygulamalar çalıştırılıyor kullanılıyor.
Kaçarı yok işinize gelmeyince lafı çevirip durmayın
Tamamen objektif bir test tekrar ediyorum objektif

İşinize gelmeyince değil şahsen iphone 7 kullanıyorum androidlerde yaşadığım sorunları ip7'de yaşamıyorum kalite farkı olduğunu düşünüyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
İşinize gelmeyince değil şahsen iphone 7 kullanıyorum androidlerde yaşadığım sorunları ip7'de yaşamıyorum kalite farkı olduğunu düşünüyorum
Hangi android le karşılaştiriyorsun sorması ayıp
Ace ile mi neyle

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ortada objektif bir test var hala hala bak hala reddebiliyor inkar edebiliyorsunuz ilginç.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
138 uygulama var telefonumda benimkiler niye çökmüyor anlamıyorum valla ya. Ki diyelim ki çöktü şöyle karşılaştıralım; hangi android 138 uygulama ile çalışabilir
P9 çalıştırabilir mesela..

Screenshot_2016-11-18-11-12-28.png

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Hangi android le karşılaştiriyorsun sorması ayıp
Ace ile mi neyle

Note 3 s4 s5 modelleriyle sorun yaşadım daha sonrasında iphone geçtim 5s'den sonra 6plus ve şuanda 7 kullanıyorum sadece bir kere 6plusda ses açma kapama tuşları takılmasıyla apple zorlu centere gittim swap uygulandı yaşadığım tek sorun budur inandırmak zorunda olduğumda hissetmiyorum şahsen benim için Apple en iyi marka model telefona sahip gerisi sizin kişisel düşünceniz tabi ki.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 3 s4 s5 modelleriyle sorun yaşadım daha sonrasında iphone geçtim 5s'den sonra 6plus ve şuanda 7 kullanıyorum sadece bir kere 6plusda ses açma kapama tuşları takılmasıyla apple zorlu centere gittim swap uygulandı yaşadığım tek sorun budur inandırmak zorunda olduğumda hissetmiyorum şahsen benim için Apple en iyi marka model telefona sahip gerisi sizin kişisel düşünceniz tabi ki.
Bugüne kadar ben de note 4 den aşağısı telefonu savunmadim belki bir note 3
O yüzden alt modeller beni bağlamaz ben bugüne bakarım bugün baktığımızda objektif ve tarafsız olan bu teste göre
6sin uygulama çökme oranı s7 edge ye göre fazla ben buna bakarım

M

Murat Burç

SDN Okuru
Peki 138 uygulamadan çoğu uygulamayı aynı anda kullanıp arka plandan uygulamayı kaldırmadığında kasma problemi yaşamıyor musun? yaşamıyorum dersen gülerim :D :D
Evet yaşamıyor. Çamur atıp neyin ne olduğunu bilmeden konuşmayın o p9la 30 uygulama açar arka planda birakir ve o telefon doğru dürüst çalışmaya devam eder

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Bugüne kadar ben de note 4 den aşağısı telefonu savunmadim belki bir note 3
O yüzden alt modeller beni bağlamaz ben bugüne bakarım bugün baktığımızda objektif ve tarafsız olan bu teste göre
6sin uygulama çökme oranı s7 edge ye göre fazla ben buna bakarım

6s ve 6s+ kullanan bir çok arkadaşım var ve hiç birinden nedense şikayet duymadım