iOS Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

Bu konuyu okuyanlar

Gurberkable

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ben kendimce iki neden söyleyeyim.

Birincisi bedava uygulamalar için. Uygulama yazmak kolay değil. Param varsa alırım.
İkincisi ise sağını solunu değiştirmek için. Ki buna da gerek duymuyorum. Sağı solu yeterince güzel.

Demem odur ki; tema kurayım, uygulama kurayım, seslerini değiştireyim derken bilgilerinizi açık etmeye gerek yok. Kim ne yapacak senin bilgilerini derseniz orasını bilemem :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
[MENTION=130683]Mehmet.Yildiz[/MENTION] Mehmet abi bir sayfa geriye gidip paylaşılan sslere bakarsan telefon sinyal şekli değiştirilmiş yani yuvarlak balonlar gitmiş küçükten büyüğe sinyal şekilleri vs var bunları nerden yapabiliyoruz? alikante mi ne vardı indirdim ama sadece şarj yerinde ki yeri değiştiriyor?

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
@Mehmet.Yildiz Mehmet abi bir sayfa geriye gidip paylaşılan sslere bakarsan telefon sinyal şekli değiştirilmiş yani yuvarlak balonlar gitmiş küçükten büyüğe sinyal şekilleri vs var bunları nerden yapabiliyoruz? alikante mi ne vardı indirdim ama sadece şarj yerinde ki yeri değiştiriyor?

alikante ne la :D alkaline yükleyip, alkaline uyumlu temalar ile yapabilirsin

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
aneqepa8.jpg
teqavyna.jpg

Klasik her zaman iyidir :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Bırakın klasiği jb yapıp bir şeyler yükleyinde atın :p

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
:D jailbreak yapınca, kendimi sokağın ortasında yatıyorluşcasına güvensiz hissediyorum :D niye bilmiyorum ama öyle bir değişiklik :D

Neyin güvensizliği? kullandığım tweaklar zaten en çok kullanılan en güvenilir repolardan alınma ve kart bilgilerim var + parmak izi ile uygulama vs açma programı kullanıyorum yani parmak izim programa verdim ve telefona kart kayıtlı hiç bir çekim olmadı.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Kardes hangi renk kullanıyorsun iphone'u

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Neyin güvensizliği? kullandığım tweaklar zaten en çok kullanılan en güvenilir repolardan alınma ve kart bilgilerim var + parmak izi ile uygulama vs açma programı kullanıyorum yani parmak izim programa verdim ve telefona kart kayıtlı hiç bir çekim olmadı.

Para benim param değil işte sorun orada :D biz iPhone yi jailbreak sız da sevdik :D

ArdaComputer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hadi konuyu hortlatmayalım ekran resimlerine devam.
Biraz değişiklik iyidir:
1jDgZY.jpg
OJ9Lzz.png
bQMGp0.png
NYg1JY.png
RE9PRa.png
Do6d1y.png
V2XMOR.png

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar yeni temam ve kilit ekranı resmim + olarak sizler içinde aşağıya wallpaper ekliyorum kullanırsınız çok hoş duruyorlar;

---------------------------------------------------------------------------------

Bunlarda sizler için;

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İsteyen bu son paylaştığım uygulamalar üstüne gelecek olan duvar kağıtlarını androidde de kullanabilir, ayarlarsanız şekil duruyor G2'de yaptım :p

[MENTION=130683]Mehmet.Yildiz[/MENTION] Mehmet abi kullandığım temanın ikonlarının detaylarına bakarmısın? Mesela arama yerinde ufak delikler var içinde metaller var müzik yerinde bu ses yükselince yukarı aşağıya inen işaret falan var kısaca çok detaylı hoş bir tema bayıldım.

Temanın adı: elite 7 ( Winterboard teması )

Bu arada telefon içinide değiştiriyor şöyle gösteriyim;

Çok güzel her şeyi değiştirdi ve bu denetim merkezinde o wifinin vs etrafında ki yuvarlak halkalar kalktı çok hoş bir havası var.

Bu arada senden tema önerisi bekliyorum Mehmet abi Winterboard olursa sevinirim, cydiadan direk kurup wb'dan seçip kullanıcam :p o sistem dosyalarından ekleyip tema aktif etme işlerine daha girmedim :D

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
bi ara kullanmıştım bu temayı ama sıkıldım değiştirdim :)
şimdi hiç tema kullanmıyorum :) LockScreen teması var sadece :) @Vikings

y2Ldda.png

bu arada wallpaper üzerine ikonlar için böyle resim yapmaktansa Widget kullan daha iyi :)
birde iconoclasm ile ikonların konumunu isteğine göre yaparsın güzel olur :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
bi ara kullanmıştım bu temayı ama sıkıldım değiştirdim :)
şimdi hiç tema kullanmıyorum :) LockScreen teması var sadece :) @Vikings

y2Ldda.png

bu arada wallpaper üzerine ikonlar için böyle resim yapmaktansa Widget kullan daha iyi :)
birde iconoclasm ile ikonların konumunu isteğine göre yaparsın güzel olur :)

Öncellikle o kilit ekran şeysinden bende istiyorum :) Applenin üzerinde ki bant işareti apple yardım yada iphone yardım forumundan olduğu kesin :D link istiyorum bende yapmak isterim çok hoş duruyor.

Widget kullanma işine gelince tweak olarak widget varmı acaba? biraz araştırdımda hepsi sistem dosyalarından ayarlama yapılarak ekleniliyor diye biliyorum yanlışım var sanırım? :D

[MENTION=130683]Mehmet.Yildiz[/MENTION] Mehmet abi ne yüklersem veya kaldırırsam bu hatayı alıyorum;

Not: Yükleme ve kaldırma işlemleri çalışıyor ama böyle hata veriyor nedir bu?

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Öncellikle o kilit ekran şeysinden bende istiyorum :) Applenin üzerinde ki bant işareti apple yardım yada iphone yardım forumundan olduğu kesin :D link istiyorum bende yapmak isterim çok hoş duruyor.

Widget kullanma işine gelince tweak olarak widget varmı acaba? biraz araştırdımda hepsi sistem dosyalarından ayarlama yapılarak ekleniliyor diye biliyorum yanlışım var sanırım? :D

@Mehmet.Yildiz Mehmet abi ne yüklersem veya kaldırırsam bu hatayı alıyorum;

Not: Yükleme ve kaldırma işlemleri çalışıyor ama böyle hata veriyor nedir bu?

Zeppelini kaldır tekrar yükle :)
Appleyardim dan aldım bende :) pm atıyorum linkleri

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Zeppelini kaldır tekrar yükle :)
Appleyardim dan aldım bende :) pm atıyorum linkleri

Mehmet abi şu adamın dockunda ki o oval efekti nasıl vermiş? baya aradım tweakı bulamadım.

[video=youtube;PVaoRrF-5XE]http://www.youtube.com/watch?v=PVaoRrF-5XE[/video]

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Kilit ekranında ki dereceler kafayı sıyırmış o yüzden kaldırmayı düşünüyorum :D

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91

Artık böyle takılıyorum :)

---
[MENTION=130683]Mehmet.Yildiz[/MENTION] Mehmet abi ben şimdi kilit ekranıma widget ekledimde MyLocation'dan GPS'yi açın diyor açtığımda Konum servislerini açıp ordan My L.'ı aktif ediyorum, eğer Konum servislerimi kapatırsam wifi üzerinden güncelleme yapmazmı? şartmı konum servislerinin açık olması? :D