iOS Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Vikings

Dekan
@Vikings ilk resim temanın adı HonkyTonk. Tema henüz resmi olarak çıkmadı, beta sürümü o.
ikinci ve üçüncü resim kilit ekranı, Groovylock'tan colorflow ve typo5'i kullanabilirsiniz. Türkçeleştirmeyi kendiniz html dosyasından yapmalısınız.
dördüncü temanın adı da Sep7. Cydia'da mevcut.

İkon isimlerini Springtomize 3'ten gizliyorum. Durum çubuğu alkaline ve zeppelin'den. Fontlar: Myriad Pro, Proxima Nova
Hepsini birazdan inceleyecem çok teşekkürler.

Aklıma takılan tek şey, kilit ekranında ki o yazıları Türkçeleştirmek için HTML dosyası üzerinden değişiklilik yapıcazda nasıl yapıcaz orası ayrı mesele :)

denizbatun

Üyecik
Hepsini birazdan inceleyecem çok teşekkürler.

Aklıma takılan tek şey, kilit ekranında ki o yazıları Türkçeleştirmek için HTML dosyası üzerinden değişiklilik yapıcazda nasıl yapıcaz orası ayrı mesele :)
O zorluktan dolayı şuan orjinal kilit ekranı kullanıyorum. Ve Smek temasını. Bu da onun resmi:

ArdaComputer

Asistan
Jailbreak boş iş sade ve düz en iyisi:thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:
Buda benim PAŞAAAA:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Vikings

Dekan
Telefonun son hali;

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bir çok tema yükledim ama hiç biri Oil'in verdiği havayı vermiyor, bazı temaların ikonları o kadar güzel ki fakat bir kaç uygulamayı desteklemediği için tüm görsellik bozuluyor :)

denizbatun

Üyecik
Telefonun son hali;

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bir çok tema yükledim ama hiç biri Oil'in verdiği havayı vermiyor, bazı temaların ikonları o kadar güzel ki fakat bir kaç uygulamayı desteklemediği için tüm görsellik bozuluyor :)
Hocam harita, çok çiğ durmamış mı orada?

Gurberkable

Asistan
Ben kendimce iki neden söyleyeyim.

Birincisi bedava uygulamalar için. Uygulama yazmak kolay değil. Param varsa alırım.
İkincisi ise sağını solunu değiştirmek için. Ki buna da gerek duymuyorum. Sağı solu yeterince güzel.

Demem odur ki; tema kurayım, uygulama kurayım, seslerini değiştireyim derken bilgilerinizi açık etmeye gerek yok. Kim ne yapacak senin bilgilerini derseniz orasını bilemem :)

Vikings

Dekan
Mehmet.Yildiz Mehmet abi bir sayfa geriye gidip paylaşılan sslere bakarsan telefon sinyal şekli değiştirilmiş yani yuvarlak balonlar gitmiş küçükten büyüğe sinyal şekilleri vs var bunları nerden yapabiliyoruz? alikante mi ne vardı indirdim ama sadece şarj yerinde ki yeri değiştiriyor?

Kadima

Rektör
@Mehmet.Yildiz Mehmet abi bir sayfa geriye gidip paylaşılan sslere bakarsan telefon sinyal şekli değiştirilmiş yani yuvarlak balonlar gitmiş küçükten büyüğe sinyal şekilleri vs var bunları nerden yapabiliyoruz? alikante mi ne vardı indirdim ama sadece şarj yerinde ki yeri değiştiriyor?
alikante ne la :D alkaline yükleyip, alkaline uyumlu temalar ile yapabilirsin

stat counter