iOS 8'in Batarya Performansı

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
iOS 8'in Batarya Performansı

17 Eylül akşamı ülkemiz için kullanıma sunulan Apple'ın yeni işletim sistemi iOS 8, iOS 7'ye kıyasla nasıl bir batarya performansı sunuyor hep beraber bir göz atalım.

ahmetfx

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Ya sanki bana iPhone 5'imde iOS 8'in batarya performansı daha iyi gibi geldi. Ama bu şundan dolayı da olabilir, ben yaklaşık Hazirandan beri beta kullanıyorum. Betalarda kötü olup finalde iyileştirilmiş de olabilir.

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
İnce olsun diye doğru düzgün batarya koymazsa istediği yazılımı koysun bişey değişmez :dirol:

ebuyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ios 8 ile alakalı değil belki ama benim şöyle bir sorunum var.4s'imi kendi şarj makinası ile şarj edince şarj az gidiyor.Nerden biliyorum bi akrabada iphone4 var telefonunu benim şarj makinesi ile tam şarj etti sonra 2-3 dakikalık bi telefon görüşmesi yaptı şarj 96'ya düştü.sonra bana dedi senin şarj sorunlu benim telefonda tam şarjdan sonra 96 ya düşmesi için yarım saat telefonla konuşmam lazım yada internette yarım saat dolaşmam lazım..???
Sizde durum nasıl bilmiyorum ama benim telefonla yarım saat internette dolaşsan yüzde 85'lere düşer..

ebuyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mesela yukarıdaki mesajı yazdığımda yeni şarjdan çıkarmıştım telefonu saat 22:15 ti, yarım saat telefon görüşmesi 15-20 dakika internet ,3-5 dakika whatsapp...
saat şu anda 01:00 şarj %65..??

ebuyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nedense ben bir konuya mesaj yazınca konu kısırlaşıyor:blush:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone un şarjı eskiye göre daha az gidiyor yani çok çabuk tükeniyor özellikle iphone 5 şarj dayanmıyor çözüm ulunması lazım