Ios 7'yi beğendiniz mi?

İOS 7 Yİ BEĞENDİNİZMİ

• Kullanılan toplam oy
    83
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

serhat_1379

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İpod 4 e gelmiyorsa beğenmedim başına çal apple .
bidaha apple marka alan ... .

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ayyfoss çular ıos 7 foss çıktı :D androide kurban olun :4:

Kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş :) Ben bi dolu anroid rom launcher ıvır kıvır kullanmış biri olarak konuşuyorum kardeş. sen ne kadar iphone kullandın ki?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hiçbişey yok androidde yıllardır kullandıgımız özellikler ıosa daha gelecek ölme eşşeğim ölme bunada hala sevinenler var :D :D
Kardeş bu durumu şöyle açıklayayım. Senin tofaş doğan marka araban vardı, evet. Benim yoktu. Benim şuan Ferrarim var. Sen hala doğana biniyosun. kapiş? :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar güncelleme ne zaman gelir resmi olarak bir bilgisi olan var mı bide diğer güncellemele gibi ayarlar kısmından mı yoksa bilgisayara bağlayarak mı güncelleyeceğiz ? Cevaplarsanız sevinirim iyi günler

RedFalc0n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tam android olmuş üstüne kussam yeridir. Şimdi Dandikdroitciler biz bu nu yıllardın muiu rom da kullanıyorduk vır vır zır zır. Artık İos 8 de Hatalarını Anlayıp Düzeltirler belkide. Ama berbat olmuş yani. Bir Eski ios 6 ile ios 7 bir olamaz

İos 7=Android

İos 6 ve altı: İphone !

Kdrtrnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben böyle rezalet görmedim yeni görünüm yeni tasarım diye diye insanların kafasının etini yediniz alın size yeni görünüm. 7ye güzel özellikler gelmiş ama yok yok ben o temaya 2 günden fazla dayanamam iphone satarım daha iyi. satmakta istemiyorum 6da kalırım arkadaş gittiği yere kadar bu ne ya nerede kaldı karizman Apple! O ağır başlılığın gitmiş ergen bi yapıya bürünmüşsün, ucuz iphone iddialarına inanmıyordum ama inanır oldum şu vaziyetten sonra siz yoldan çıkmışsınız. zaten ucuz iphone yapısına bürümüşsünüz telefonu

RedFalc0n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yav Her haltıyla seviyosun ama androidi Telefonda işlemci var ama adamlar yazılım ı halledemedikten sonra nabayım ben işlemciyi. iphone Ayfoos olsa bile dandikdroid oyuncağınızı ezer geçer.

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Yav Her haltıyla seviyosun ama androidi Telefonda işlemci var ama adamlar yazılım ı halledemedikten sonra nabayım ben işlemciyi. iphone Ayfoos olsa bile dandikdroid oyuncağınızı ezer geçer.

o dandroidlerciler bunu anlamaz ama ellerine gecincede vaz gcmezler hadi kedi ulasamadigi cigeri pis dermis ya ayni mantik

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
kontrol merkezi çubuğunda 3g açılıp kapatılacakmı bilen var mı acaba

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
[MENTION=322625]DumDumaq[/MENTION] kaptan bende android seviyorum ama sonuçta apple bu guncelleme ile birseyler duzeltmeye çalışmış ve sahsen ben beğendim ama biraz fazla mi dibe vurmusun applei ne?

fyodor

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Dün gece betayı kurdum. iPhone 4s te pek akıcı çalışmıyor. Gördüğüm kadarıyla pil daha çabuk bitiyor. Control center dan 3g açıp kapama yok henüz. Müzikçalar ile alakalı birkaç bug da gözüme çarptı. Ancak beta bu şuan kusursuz çalışması beklenemez.

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
dün bütün gün ios7 beta 1 i kullandım. açıkçası ana ekrandaki 3D efekti güzel olmuş ama pil düşmanı olacak. gerçek multitasking olayına gelince bu olayı hangi uygulamaların kullanabileceğini seçebiliyorsunuz veya tamamen kapatabiliyorsunuz. Androidciler her ne kadar androidden esinlendiğini iddia etse de ben tam aksini iddia edeceğim. direkt JailBreak dünyasından esinlenilmiş, jailbreak ile eklediğimiz birçok özellik ios a monte edilmiş. açıkçası tasarımı klasik iphone çizgisinin dışına çıkmış ve alışkın olmayanların garipsemesi doğal ve bence kullandıkça çok sevecekler.pil ve kasma sorunu yada bazı buglar beta1 için çok normal. genelde ios beta sürümlerine kıyasla final sürüm çok çok daha kararlı çıkıyor. deneyip bakmak isteyenler cihazlarına kurup deneyebilir. ancak şuan günlük kullanım için çok hazır değil. örneğin ben dün imessage ve facetime ı bir türlü aktive edemedim. bugün tekrar ios 6.1.3 e geri döndüm. Beta2 ile beraber ios7 e geçiş yapmayı daha uygun buldum.

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu arada ios zaten çok büyük kayıplar yaşamış...

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Yeni tasarımı beğenmedim, yine JB çıkmasını bekleyeceğim ondan sonra geçerim 7'ye. Cydia'nın tweakleri sayesinde zaten şu an ios 7'de vadettikleri tüm özellikleri kullanabiliyoruz..

secota

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iOS'in tuş açma şekli gayet güzeldi, değiştirmeleri bence hata ama şöyle düşünüyorum: Bu sıradaki iPhone'ların büyük ekranlı olmasına işaret olabilir. Onun dışında iOS 7 çok renkli olmuş, beyaz iPhone ile birlikte daha güzel duracağını düşünüyorum.
Ayrıca asla iOS bir android olmaz, eminim ki çıktığında andoidden daha düzgün çalışır.

88febo88

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence güzel olmuş.Beyaz ağırlıklı olması güzel ama birtek simgeler olmamış özellikle safari onada alışcaz inşallah. İpad de nasıl olur acaba. Malum ipad siyah ios7de bembeyaz :)

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
iphone 4 e denedim aman allahin telefon oldu iphone 3g gibi iphone 5 te zaten jb var ios7 ye gecmek gibi bie niyetimde yok cok fazla beyaz var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar aynı böyle bir uygulama var feature points giriyoruz safariden sonra bu kodu yazıp ekstra puan kazanıyoruz WU64YG sonra anahtar uygulamayı indirip ücretsiz oyunları indiriyoruz sonra bize puan veriyorlar onlarla ücretli uygulamalar indiriyoruz ve artık ücretsiz oyunlarla aranız bozuluyor :) Buda iOS 7 için ideal

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Tema seçmeyi serbest bırakmak bu kadar zor mu ya nasıl bir arayüz gelecek diye millet tartışıyor ya

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
ios 7 yerine androide geçmeyi tercih ederim, tasarım berbatttt..

linkincorc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ios7 yükledim ve gerçekden saçmalamışlar hiç beğenmedim.iosdaki sadelik ve zerafet gitmiş:)

tashi 107

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bir tutam fazla renk eklemişler ama ben güzel buldum.

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
bence eski ios görünümü daha iyiydi bu çok başarısız olmuş

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
aklın yolu bir olunca esinlenmeler başlıyor her iki işletim sistemi içinde geçerli.android kullanıcısı olarak ios a daha çok ısındım.