İOS 7 iPhone 4'ü ktletti. Nasıl kurtulabilirim???!!!!!! (ACİL)

Bu konuyu okuyanlar

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. 2 ay önce kardeşimin iPhone 4'üne ios 7 yükledim. Ama keşke yüklemez olaydım. Telefon bir yavaşladı bir kasılmalar başladı sanki 200 liralık galaxy telefonlara benzedi. Bildiğiniz gibi artık ios 7'den 6'ya da dönülmüyor maalesef. :( Peki bu telefonu nasıl eski sürüme düşürebilirim ya da nasıl hızlandırabilirim bir fikri olan var mı? Şimdiden teşekkürler. :)

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ios 7 den ios 6 ya geri dönüş tamamen kapatıldı ben bundan 2-3 hafta önce ios 7 ıphone 4 de kasar derken kimisi ısrarla kasmayacagını söylüyodu yüklerken hiç mi düşünmedin sen?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

mart ayını bekle yani 7.1 i
7.1de de kesinlikle kascaktır 7 kadar olmasa da yinede kasar.

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ios 7 den ios 6 ya geri dönüş tamamen kapatıldı ben bundan 2-3 hafta önce ios 7 ıphone 4 de kasar derken kimisi ısrarla kasmayacagını söylüyodu yüklerken hiç mi düşünmedin sen?
İlk çıktığında kardeşimin ısrarlarıyla yüklemiştim. Şimdi benden silmemi istiyor. :)

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. 2 ay önce kardeşimin iPhone 4'üne ios 7 yükledim. Ama keşke yüklemez olaydım. Telefon bir yavaşladı bir kasılmalar başladı sanki 200 liralık galaxy telefonlara benzedi. Bildiğiniz gibi artık ios 7'den 6'ya da dönülmüyor maalesef. :( Peki bu telefonu nasıl eski sürüme düşürebilirim ya da nasıl hızlandırabilirim bir fikri olan var mı? Şimdiden teşekkürler. :)

http://mukemmelinblogu.blogspot.com.tr/2013/11/5-adimda-ios-7den-ios-6ya-donus-kesin-cozum.html
burdaki adımalrı bi dene derim.ancak böyle geçebilirsin ama kesin değil.

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Jailbreak falan filan olmaz mı acaba o yollarla? Ben Samsung kullanıcısıyım apple'dan pek anlamam. O yüzden sorularımı mazur görün.

mart ayını bekle yani 7.1 i
İnşallah Apple işe yarar bir şey yapar 7.1'de.

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11

Kardeşim yapıcak birşeyin yok ama Apple'a gelen şikayetler üzerine iOS 7 nin final sürümünde yani iOS 7.1 de düşük sistemli cihazlar için çalışılıyor ve başarıcaklarınada inanıyorum. Mart ayında yayınlanacağından bahsediliyor bekleyip görücez.

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim yapıcak birşeyin yok ama Apple'a gelen şikayetler üzerine iOS 7 nin final sürümünde yani iOS 7.1 de düşük sistemli cihazlar için çalışılıyor ve başarıcaklarınada inanıyorum. Mart ayında yayınlanacağından bahsediliyor bekleyip görücez.
Yorumunuz için teşekkürler. İnşallah dediğiniz gibi olur. Zaten ios 7'de kasan bir 4 var sanırım. 4s'te de yavaşlama var ama 4 kadar değil.

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hiç boşuna umutlanma 7.1de de kesinlikle kasacaktır.Düşük sistem cihazlrını da felan önemsemiyo apple amerikada hat alana iphone 5 hediye ediliyo.5 üretimi bile durdu 4 ten bi şey beklemeyin.

Yorumunuz için teşekkürler. İnşallah dediğiniz gibi olur. Zaten ios 7'de kasan bir 4 var sanırım. 4s'te de yavaşlama var ama 4 kadar değil.
4s de daha az ancak yine de var multi tastingde kasmalar görülüyo.

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Apple ne kadar saçma bir sistem yapmış, ister güncel kullanırım ister eski sürümü. Neden eski sürüme döndürmeyi kısıtlıyor. Yazılım konusunda bu kadar diktatör olunmaz.

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Apple ne kadar saçma bir sistem yapmış, ister güncel kullanırım ister eski sürümü. Neden eski sürüme döndürmeyi kısıtlıyor. Yazılım konusunda bu kadar diktatör olunmaz.
Apple kendi aklınca yeni bi devir başlatmak istiyor.

silmaril sahibi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardes benin okuldaki biyoloji ogretmenm garantiye yolladi, 15 gun icinde yapamadilar iphone 5s vermek zorunda kaldilar galiba. Sen de dene istersen.

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11

Rahat ol kardeşim dediğim gibi olacağına inanıyorum Apple karizmasını çizdirmez. iPhone 4S te iOS 7 kullanmıyorum ama ufak kasma olabilir ama iPhone 4S arkadaşlarım öyle birşeyden bahsetmedi memnunlar galiba.

Hiç boşuna umutlanma 7.1de de kesinlikle kasacaktır.Düşük sistem cihazlrını da felan önemsemiyo apple amerikada hat alana iphone 5 hediye ediliyo.5 üretimi bile durdu 4 ten bi şey beklemeyin.

4s de daha az ancak yine de var multi tastingde kasmalar görülüyo.

Aksine ben iOS 7.1 de toparlayacağını düşünüyorum.

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Rahat ol kardeşim dediğim gibi olacağına inanıyorum Apple karizmasını çizdirmez. iPhone 4S te iOS 7 kullanmıyorum ama ufak kasma olabilir ama iPhone 4S arkadaşlarım öyle birşeyden bahsetmedi memnunlar galiba.

Aksine ben iOS 7.1 de toparlayacağını düşünüyorum.
ıphone 4 ten bahsediyoruz saçmalamayın.Betaya göre düzelmeler olur ama kasma devam eder.

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
iphone 4 ios 7.1 betalarla gayet iyi duruma geldiğini gördüm 7.1'i bekle

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Sen kötü yorumlara bakma kardeşim [MENTION=362807]blackdown[/MENTION] arkadaşımıza katılıyorum. Çıktığında görücez.

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Hindistanda iphone 4 satmaya başlıyacak böyle kasa kasa mı verecek millete.

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kardes benin okuldaki biyoloji ogretmenm garantiye yolladi, 15 gun icinde yapamadilar iphone 5s vermek zorunda kaldilar galiba. Sen de dene istersen.
Abi garanti süresi 2 yıl. 4'ü alalı kaç yıl oldu. :(

ıphone 4 ten bahsediyoruz saçmalamayın.Betaya göre düzelmeler olur ama kasma devam eder.
Açıkcası 4 diye biraz aşağılıyorsunuz ama evde batarya şişmiş bir 3s var. iOS 6 küsür kasma çok az. 4'ten hızlı şu an.

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Abi garanti süresi 2 yıl. 4'ü alalı kaç yıl oldu. :(

Açıkcası 4 diye biraz aşağılıyorsunuz ama evde batarya şişmiş bir 3s var. iOS 6 küsür kasma çok az. 4'ten hızlı şu an.

Kardeşim Mart ola hayrola.

Mustafa655

Asistan
Reaksiyon puanı
6

Shsh kaydı olmadan geri dönüş mümkün değildir. 7.1 ile hızlanmış doğrudur fakat oyun performansı yine aşırı derece kötü Subway Surfers bile kasıyor.

Bende iPhone 4 16 GB var iOS 5.0.1 kullanıyorum Asphalt 8'i hafif kasmalarla oynuyorum. iOS 7.1 beta 5'te oynanmıyordu kasmaktan dolayı.

Yani sana diyeceğim iOS 7.1 sadece daha hızlı bir kullanım sağlayacak. Oyun performansı aynı.

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Shsh kaydı olmadan geri dönüş mümkün değildir. 7.1 ile hızlanmış doğrudur fakat oyun performansı yine aşırı derece kötü Subway Surfers bile kasıyor.

Bende iPhone 4 16 GB var iOS 5.0.1 kullanıyorum Asphalt 8'i hafif kasmalarla oynuyorum. iOS 7.1 beta 5'te oynanmıyordu kasmaktan dolayı.

Yani sana diyeceğim iOS 7.1 sadece daha hızlı bir kullanım sağlayacak. Oyun performansı aynı.
Yorumunuz ve ilginiz için teşekkürler. Arayüzü ve uygulamaları (rehber, sms, e-mail vs.) hızlı açsın yavaşlamasın yeter zaten.

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Yorumunuz ve ilginiz için teşekkürler. Arayüzü ve uygulamaları (rehber, sms, e-mail vs.) hızlı açsın yavaşlamasın yeter zaten.

Aynen arkadaş doğru söylemiş oyun performansı değişemez ama normal performansta iyileştirmeler olmuştur.

Mustafa655

Asistan
Reaksiyon puanı
6

Bunlar size yetiyorsa tatmin olacağınız bir hız artışı olacağına emin olun. Özellikle animasyonlar konusunda.