iOS 7 için AppSync Kurulumu

Konusu 'iOS' forumundadır ve xyunusx tarafından 24 Aralık 2013 başlatılmıştır.


 1. xyunusx

  xyunusx Doçent

  Katılım:
  27 Haziran 2008
  Mesajlar:
  790
  Beğenileri:
  33
  Ödül Puanları:
  28

  - iOS 7 için AppSync Kurulumu

  Kurulum için :

  1) Öncelikle Cydia'dan MobileSubstrate tweakı indirin. Eğer zaten yüklüyse bu adımı geçin.

  2) http://pan.baidu.com/s/1nt38JCP adresindeki Appsync klasörünün içindeki 3 dosyayı indirin (net.angelxwind.appsync70plus.deb , AppSync.plist , AppSync.dylib)

  Alternatif : http://sdrv.ms/1cifztG

  3) net.angelxwind.appsync70plus.deb dosyasını kurun
  - Bunu yapmak için dosyayı iFile'de açıp Yükleyici'yi seçmeniz yeterli yada iTools ile Cydia bölümüne tıklayıp dosyayı buraya sürükleyin ve cihazı yeniden başlatın dosya otomatik yüklenecek.

  4) Cihazınızın Library/MobileSubstrate/DynamicLibraries/ klasörüne gelerek varsa AppSync.plist ve AppSync.dylib dosyalarını silip 2. adımda yüklediğini AppSync.plist ve AppSync.dylib dosyaları buraya yükleyin.

  5) Cydia'da apt.25pp.com reposunu ekleyin. Ekledikten sonra Cydia'da Manage-Sources-25PP reposunu tıklayın. Açılan bölümde, en altta PP*PC*IPA diye bir tweak olacak, onu yükleyin.

  6) Cihazı yeniden başlatın.

  Artık ipa dosyalarınızı sorunsuz yükleyebileceksiniz. İsteyen, ücretsiz uygulama indirme programı olan 25pp uygulamasını 5. adımda yükleyebilir (En alttan 2. tweak.)

  Not : 3. adımdaki işlemde, iTools veya PP'nin bilgisayar sürümüyle Cydia ve sistem dosyalarına erişmeniz için Cydia'dan afc2add isimli tweakı indirmeniz gerekmektedir.


  Not(alıntıdır)
   


Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş