iOS 7.1 Yayınlandı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

endyacle

Editör
Editor
iOS 7.1 Yayınlandı

Apple'ın merakla beklenen büyük çaplı yenilikler getiren güncellemesi iOS 7.1 yayınlandı. Güncellemenin tüm ayrıntıları haberimizde.

Black Wolf

Doçent
Benim gibi iphone 4 kullanıcılarının merakla beklediği bir güncelleme.
Yüklüyorum, bakalım performans artışı olacak mı

erdemlee

Asistan
Babamın telefonunu güncelledim kesinlikle tepki süresi süper olmuş hiç bi telefonun bu kadar hızlı tepki verdiğini görmedim abartmıyorum :) kısaca arayüz cidden çok hızlanmış kesinlikle iphone 4 gibi cihazlarada performansta etkisi olur ama pil konusunda birşey diyemeyeceğim.Appleyi bu yüzden seviyorum android gibi baştan savma güncellemeleri yok(android kullanıyorum) :)

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Ipade yukluyorum bakalim pek bisey degisecegini sanmiyorum tabi :)

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
yükledikten sonra görürsün ya ben kafayı yedim ya da harbiden ios 7 den önceki stabilitesine dönmüş :)
Bakalim hayirlisi

Bir de guzel yani ne biliyor musun yayinlandi haberi cikiyor da aninda guncelleyebiliyorum ya icim bir hos oluyor alismisim androide :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Türkite takvimde 1 haziran gençlik ve spor bayramı yazıyor :)

Dea

Profesör
Bu Apple Helal Olsun Adamlar Nerdeyse Her Hafta Güncelleme Veriyor Bizde Güncelleme Almak İçin Yıllarca Bekliyoruz Bu Yüzden Samsungdan Soğudum.

utkjean

Üyecik
iPad Air 32GB cihazıma iOS 7.1 güncellemesi yükledikten sonra tek kelimelik yorumum: mükemmel :thumbup:

rohirrim

SDN Okuru
iphone kullanmamın nedenlerin birisi... yok şu ülkede çıktı güncelleme yok şu modele hala gelmedi geldi gelecek.. cart curt derdi yok... adamlar güncelleme çıkardımı tüm telefonlar aynı anda alıyor....

Black Wolf

Doçent
İphone 4 kullanıcısıyım, demin güncellemeyi yaptım. Performansta gözle görülür, hissedilir bir artış olmuş lakin telefon uçmuyor :)

Klavye değişikliğini beğenmedim onun dışında başarılı.

blackdown

Profesör
Güzel olmuş ios 6'ya dönmüş hız konusunda tahtını kaptırdığı android'in yerini geri almış diyebilirim

okanic

Doçent
iphone 4 kullanıcısı olarak çok memnunum kesinlikle performans artışı var siyah motif olacaktı sanırım onu göremedim ama genel olarak çok memnun kaldım

Fiasco_S

Üyecik
İos 7 hava durumunu tanıttıklarında kar yağmur gösteriyorlardı.Şimdi yok öyle bir özellik artık.Sadece hava durumu hareketli ana menü hareketsiz olmuyor malesef.Efekt kapanınca hava durumu donmuş gibi bir hal alıyor.

Rockco

Doçent
İos 7 hava durumunu tanıttıklarında kar yağmur gösteriyorlardı.Şimdi yok öyle bir özellik artık.Sadece hava durumu hareketli ana menü hareketsiz olmuyor malesef.Efekt kapanınca hava durumu donmuş gibi bir hal alıyor.
Yagmur yagdiginda yagmur efektinimi diyorsun bende hala gistermekte yagmur efektini
İphone 5 kullaniyorum performans gercekten harika olmus tam inceleyemedim zamanla goruxez nelercgeldigini yanliz bende bircsorun var foursquare nedeni ile yukaridaki bolumde surekli konum isareti acik duruyor

stat counter