iOS 7.1 kilit ekranında sonra ki donma iPhone 5S

Bu konuyu okuyanlar

skystyle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar 7.1'den sonra kilit ekranı açılır açılmaz ekran 1-2 saniyeliğine kullanılmıyor sağa sola kaymıyor tıklayamıyorum bu sadece kilidi açtıktan sonra ana ekrana geldiğide ki ilk 1-2 saniye oluyor, sizde de oluyor mu acaba? bi arkadaşıma sordum bende de oluyor demişti ama sizede sorayım dedim cevapları bekliyorum.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
İphone 5 İos 7.1 kulanıyorum cihazım yağ gibi akıyor kardeşim Maaşallah, Bende öyle bir sorun yok cihazı restore etmeyi denedin mi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Katılıyorum cihazı restore et ben de 5s kullanıyorum, en ufak bir takılma söz konusu değil.

Mtn-knowles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Benim 5s'imde de seninkinden farklı olarak çok ufak takılma oluyor, bug gibi yani. Çok sinir bozucu.

hellischild

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bazen ufak donmalar söz konusu bende 5s kullanıyorum sürekli olarak değil ama arasıra yapıyor bende de

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Ben iPhone 5S imi iOS 7.1 e güncelledim ve şu an hiçbir sorun yaşamıyorum TouchID çok hızlanmış o hoşuma gidiyor ve bahsettiğin gibi ekran açıldıktan sonra 1-2 saniye kadar bekleme yaşamıyorum ama dediğin şu olabilirmi ekran açılınca ikonlar geliyor hızlı bi şekilde o anda kullanmayı denersen kullanılmaz tabikide zaten bu süre çok kısa.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşın dediği gibi çok olmuyor ama olduğunda da sinirimi bozuyor,ana ekran düğmesi bazen algılamıyor 3-4 kere basmam gerekiyor

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
695
Bende de benzer bir hata var 7.1.1 ile düzelir o

skystyle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1-2 saniye dedim ama abarttığımı farkettim 1 saniyeye yakın bir algılamama söz konusu oluyor açılır açılmaz. Bende 7.1.1 ile düzelceğine inanıyorum.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Ios çok akıcıydı mükemmeldi dimi :)))

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Hala öyle bi' sıkıntı mı var? Eksik kısmını gördüysen söyle:)
Hayır benim dikkat çekmek istediğim ios un da mükemmel olmadığı hataların vs. bulunabileceği bir sistem olduğu. Bazı arkadaşlar işi o kadar abartıyor ki lafım onlara :)

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Hayır benim dikkat çekmek istediğim ios un da mükemmel olmadığı hataların bulunabileceği bir sistem olduğu. Bazı arkadaşlar işi o kadar abartıyor ki lafım onlara :)

Evet şu saçma telefon tartışma muhabbetleri yapan arkadaşlara diyorsun onu anladım:) herkes önerisini yazıp çıksa kimse kimseye laf atmasa güzel olacakta markaları babalarının malıymış gibi koruyan arkadaşların üzerine üstlük bir de hiç utanmadan hakaret etmeleri gerçekten sinir bozucu yorum yazmaya çekiniyorum o kadar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler Ben ıphone 5 ve 5s baktım ama aralarında pek bi aham şaham fark bulamadım 5s sadece 2-3 '+' sı ile önde götürüyor peki sizden secmeme yardımcı olur musunuz dicektim ben 2 adet ıphone buldum birisi 5 (beyaz) ve 64 gb diğeri 5s 16 gb sizce hangisi (Siyah) ? :sleeping::sleeping::glare::glare:

Rust_y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5ste gorilla glass var mı bilen birisi yardımcı olabilirse sevinirim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bence 5s al 2-3 artısı olsa bile onlar büyük artılar ileride pişman olmazsın :wink:

skystyle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
7.1.1 geldi fakat hala aynı durum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ios 7.1.1 güncellemesi için parola istiyor 4 haneli bilen varmı

ohranus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende 5 kullanıyorum kilit aç düğmesine basıyorum ekran ne yaparsam yapiyim hareket etmiyo kiliti kapıyorum 5-10 saniye bekliyorum öyle oluyo çözüm falan yok mu bunun?