İos 6s plus instagram sorunu

Bu konuyu okuyanlar

OnurKancicegi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Öncelikle iyi günler. İphone 6s plus cihazımda instagramda hikayeler önce bulanık sonra netleşiyor. Örneğin 20 saniyelik bi hikayenin ilk 5 6 saniyesi bulanık sonradan netleşiyor bunun sebebi sizce nedir ?

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
Öncelikle iyi günler. İphone 6s plus cihazımda instagramda hikayeler önce bulanık sonra netleşiyor. Örneğin 20 saniyelik bi hikayenin ilk 5 6 saniyesi bulanık sonradan netleşiyor bunun sebebi sizce nedir ?
İnstagrami silip tekrar yuklemeyi denediniz mi? Denemedi iseniz deneyiniz.

OnurKancicegi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
iOS güncellemelerini denetlediniz mı?
Edit: hiç iOS cihaz kullanacak param olmadığı için ios a yabanciyim, belki iosta güncelleme bile yoktur. Eğer yanlış söylüyor İsem kusuruma bakmayın
Telefonum şuan en güncel ios sürümünde. Aynı şekilde instagram da en son sürümünde. Fakat dediğim gibi problemim hala devam ediyor.

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
Telefonumu yeni aldım daha önceki bir icloud yedeklememden kurdum. Sıfırlama yapmadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonumu yeni aldım daha önceki bir icloud yedeklememden kurdum. Sıfırlama yapmadım
Sıfırlama yapmayı deneyin. Büyük bir ihtimalle sorununuz çözülecek.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
bende öyle bir sorun yoktu instagram kullandığım ara, instagram'a ait bütün verileri hem icloud'undan hemde telefonundan silip geri yüklersen düzelir diye düşünüyorum