iOS 13 nasıl olacak ?

Hangi iPhone’lar güncelleme alır ?

• 6s ve sonrası

Kullanılan: 12 52.2%
  • 7 ve sonrası

Kullanılan: 11 47.8%

• Kullanılan toplam oy
    23

Bu konuyu okuyanlar

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
WWDC yaklaşıyor mağlum 3-7 Haziran diye tarih de konuldu sizce hangi özellikler gelir ve en önemlisi hangi cihazları kapsar fikirleriniz neler ?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
İos 7 ve yukarsına gelir ama 8+ aşağısını pişman eder yazılıma özellik ekleyince tabanı ve hareket ihtiyacı alanı genişler ve apple ta ios 11 zamanı 12 sadece optimizasyon vs problemleri çözmek için olacak dedi yani ios 13 güzel bir güncelleme olacak ama bu teoride geçerli pratikte ise farklı olacak.
Ben apple'ın artık bu sisteme geçeceğini düşünüyorum batarya konusunda rezil oldular onlara yeni bir plan lazım insanlarında mecburi kabulleneceği bir şey bir güncelleme ile cihaza yüklenecek ikinci toparlama şeklinde. (benden de ne stratejist olur)

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
İos 7 ve yukarsına gelir ama 8+ aşağısını pişman eder yazılıma özellik ekleyince tabanı ve hareket ihtiyacı alanı genişler ve apple ta ios 11 zamanı 12 sadece optimizasyon vs problemleri çözmek için olacak dedi yani ios 13 güzel bir güncelleme olacak ama bu teoride geçerli pratikte ise farklı olacak.
Ben apple'ın artık bu sisteme geçeceğini düşünüyorum batarya konusunda rezil oldular onlara yeni bir plan lazım insanlarında mecburi kabulleneceği bir şey bir güncelleme ile cihaza yüklenecek ikinci toparlama şeklinde. (benden de ne stratejist olur)
iPhone 4'te de ios 7 var. Bu daha cok islemciyle alakali.

Xriyantos

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Normalde 6S serisinin de alması gereken bir güncelleme ama geçen bi haberde Apple'ın 6S'e 13 vermeyeceğini okumuştum. Eğer öyle olursa güncelleme desteğinde büyük bi sarsıntı olur zira daha önceki modellere çok uzun süre destek verdi.

Bi kırabilsem

Asistan
Reaksiyon puanı
20
apple zaten hep ikonları değiştiriyor için yavlarıyoruz lütfen aynı kalsın

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
İos 13'te de bir yenilik gelmezse işi zorlaşır rakipler farkı kapattı bile

Bi kırabilsem

Asistan
Reaksiyon puanı
20
apple themes
Mesaj otomatik birleştirildi:

Home buttonsuz x xs xr için yeni navbar

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
WWDC yaklaşıyor mağlum 3-7 Haziran diye tarih de konuldu sizce hangi özellikler gelir ve en önemlisi hangi cihazları kapsar fikirleriniz neler ?
Bence iphone 6 ve üzerine gelecek ve iphone 6 çok yavaşlayacak. Telefonları yavaşlatmadan verirse iphone 7 ve üstü olacak

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Sizlere iPhonedo'dan iOS Kurdum Dostlar adlı parçayı armağan ediyorum.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Normalde 6S serisinin de alması gereken bir güncelleme ama geçen bi haberde Apple'ın 6S'e 13 vermeyeceğini okumuştum. Eğer öyle olursa güncelleme desteğinde büyük bi sarsıntı olur zira daha önceki modellere çok uzun süre destek verdi.
çok hatalı bilgiler veriyor bence teknoloji sayfaları artık sana şöyle açıklayayım 6s hakkındaki (güncelleme ile alakalı) düşüncelerimi. iphone 3g=ios 4, 3gs=6, 4=ios7, 4s=9, 5=10, 5s=12 ve iphone 6=ios 12 ve 6s=14 gibi duruyor bu kronolojik sırayı bozmaz ise Apple

Mr.Unknown

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Oyumu 7 ve sonrasına verdim kendim 6s kullanıcısıyım Çünkü adamlar iyice satış odaklı gitmeye başladı onlarda biliyor artık kitlelerini (yeniliklerini görmek isteyen kullanıcılar) telefonlarını değiştirsin diye eskisi kadar uzun soluklu güncelleme vermemeye başlayacaklar telefonlara