IOS 13 denetim merkezi reaksiyon sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

luckyslevın

Üyecik
Merhaba arkadaşlar, iphone 8 kullanıcısıyım ve ios 13 çıktığından beri şu sorunu yaşamaktayım; denetim merkezini açarken ara ara reaksiyon problemi oluşuyor. Yani denetim merkezini açmak için ekranın aşağısından yukarıya doğru kaydırdığımda bazen parmağımı çok yukarılara kadar çekmem gerekiyor hemen tepki vermiyor, yani algılamada sorun çıkarıyor. Ama bazen de hiçbir sorun yaşamıyorum ve bunu sadece ana ekrandayken yapıyor. Herhangi bir uygulamanın içerisindeyken bu sorunu yaşamıyorum. ios 13 ten sonra bu sorun baş gösterdi, ios 12'de bu problemi hiç yaşamamıştım. Hatta ios 13.2 nin bir beta sürümünde bu sorunun düzeltildiği söylenmişti fakat hala aynı sorun mevcut. Bu problemi yaşayan var mı ya da bu sorunu olup da düzelen var mı ? Varsa bir çözümü veya fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Ramazany70

Asistan
Aynı sorun bende de var. Bazen denetim merkezi açılmıyor bile, gidip ayarlardan wifiyi açıyorum.

okurbaba

Doçent
Aynı konuyu Technopat Sosyal’e de açmışsın :) ilk beta sürümlerinde oluyordu (iOS 13.1 beta çıkana kadar devam etti) ama suan öyle bir problemim yok (iOS 13.1.1’de bıraktım güncelleme yapmayı)

luckyslevın

Üyecik
Aynı konuyu Technopat Sosyal’e de açmışsın :) ilk beta sürümlerinde oluyordu (iOS 13.1 beta çıkana kadar devam etti) ama suan öyle bir problemim yok (iOS 13.1.1’de bıraktım güncelleme yapmayı)
Aynen birkaç yerde açtım konuyu cevap vermiyorlar çünkü çoğu zaman :) Valla bende iOS 13 ten beri var, hiçbir sürümünde de geçmedi.

FeeLTheFeaR35

Üyecik
Aynı problem bende de vardı. Son güncelleme ile düzeldi galiba. Artık sorunsuz bir şekilde açabiliyorum.

stat counter