İOS 13 beta 6S Kullanicıları

Bu konuyu okuyanlar

Bakicnbz

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Merhaba arkadaşlar bende 6s 32gb var pil saglığı %96
Suan ios 14.1 yüklü ve şarjı cok cabuk bitiyor ve kutudan cikan sarj aleti ile sarj edince 2 saatte %100 oluyor merak ettigim bir sey var acaba ios 13 resmi surumu yayinlaninca kursam ne gibi deişiklik olur 6s ios 13 beta kuran arkadaslar rica etsem yardımcı olabilir misiniz

alihanozcans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.

6s 32 gb kullanıcısıyım.
İOS 13.1 BETA sürümünü kullanıyorum şuan sıkıntı yok.
İOS 13 beta sürümünde çok sıkıntılar vardı ama haliyle hepsi giderildi.
Ama tavsiyem zaten 1 hafta kalmış beklemen daha mantıklı bende final sürümü bekliyorum.
Ama telefon tabiri caizse fişşşek gibi oldu, hele ki karanlık mod :)

Bakicnbz

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Merhaba.

6s 32 gb kullanıcısıyım.
İOS 13.1 BETA sürümünü kullanıyorum şuan sıkıntı yok.
İOS 13 beta sürümünde çok sıkıntılar vardı ama haliyle hepsi giderildi.
Ama tavsiyem zaten 1 hafta kalmış beklemen daha mantıklı bende final sürümü bekliyorum.
Ama telefon tabiri caizse fişşşek gibi oldu, hele ki karanlık mod :)
Yok zaten betayı kurmam bekletimde merak ettigim sey sarj olma suresinde kisalma varmi yada gunluk kullanimda sarji dahami iyi gidiyor daha mi kötü

TR_TR_Turkish

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Batarya performansının iyi olmasını beklemeyin yeni sürüm yeni özellikler bunlar güç tüketen şeyler lütfen mantıklı düşünün duymak görmek istediklerinizle tatmin olmak yerine doğruları ayırt edin. Bende 6s kullanıyorum 12.4

Bakicnbz

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Batarya performansının iyi olmasını beklemeyin yeni sürüm yeni özellikler bunlar güç tüketen şeyler lütfen mantıklı düşünün duymak görmek istediklerinizle tatmin olmak yerine doğruları ayırt edin. Bende 6s kullanıyorum 12.4
Gece modu geldiği icin soruyorum herşey ozellik değil özellik cok olsada optimizasyon iyi yapildiysa pil daha iyi gider

TR_TR_Turkish

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Optimizasyonla iyileştirilebilir ancak her ne olursa olsun fark olacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı şeyler ios 12 çıkmadan öncede söyleniyordu ne oldu 12.4.1 é kadar geldi. Daha ios 13.x.x var. Her şeyi bi kenera bırakın batarya kapasiteleri çok düşük. İphone 11 serisinin Bataryası yükseltildi telefon kalımlaştı kalınlaşsın o kadarda hiç bir şey olmaz asıl meselelerden birisi şu iphone 11 serisinin batarya kapasitesi yükseltildi deniliyor ya aslında en başında beri olması gereken.? Tanıtımda fazladan 4 saat daha batarya süresi denildi ne göre iphone 6-7-8é göre. Diğer türlü Baktığımızda ise NORMAL yani olması gereken zaten.

Bu meselelere takılmayıp önümüze bakmak lazım yoksa bu meselelerin sonu yok gelmez

Son düzenleme: