IOS 12.4.1 Şarj Sıkıntısı

Bu konuyu okuyanlar

CatoIsTaken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ios 12.4.1 güncellemesini yaptığımdan beri telefonun şarjı güncellemeden öncekinden neredeyse 2 kat daha hızlı bitiyor. Şöyle bir detaylandıracak olursam; güncellemeden önce ve sonra telefonu aynı sıklıkla kullanıyorum ve aynı uygulamaları kullanıyorum. Güncellemeden önce çok rahat 1 günü çıkarırken (1 günden kastım sabah uyanıp akşam tekrar uyuyana kadar yani 10:00-01:00 arası) güncellemeden sonra gün ortasında yeniden şarja takıyorum. Telefon i7 Plus.

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
bildirimler - konum - arka planda yenile - ekran ışığı - bluetooth bunlar ciddi anlamda şarj emen şeyler o yüzden kapatırsanız verimli bir şarj süresi yaşarsınız tabi ekran parlaklıgınıda orta veya altında kullanmak iyi olur.

ben 12.4.1 ve hatta 13.1 kullanıyorum iPhone 7 düz e sahibim şarj sıkıntısı yaşamadım 1 günü çıkarıyor pil sağlığım % 85

iyi forumlar

HsynKrkmz1991

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bendede aynı durum var :( Sırf batarya için ios 13 e geçeyim mi geçmeyeyim mi diye kararsızım. i8 plus pil sağlığı %86

TR_TR_Turkish

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Güncelleme sonrası telefonu yeniden başlatın elle tekrar ve ayarları Vs kontrol edin son olarak batarya performansını değerlendirin. Düzelirse veya sorun devam ediyorsa buradan tekrar bilgilendirin. Açıkcası merak ettim. Eminim başka kullanıcılarda merak ediyordur.