ios 12.2 app store ve itunes bağlanmıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Anchovy

Üyecik
2. el olarak aldığım iphone 7 cihazı sıfırlayıp baştan kurdum ve icloud hesabımla giriş yaptım. Bulutta sakladığım rehberim ve fotoğraf arşivim geldi fakat itunes ve appstore a giriş yapamıyorum. Sürekli "iTunes ve App Store'a giriş yapılıyor..." ekranında bekliyorum. Bu ara da ios sürüm 12.2. Sizce sorun nedir ? Yardımcı olur musunuz ?

@ardagrbz

Doçent
Donanımsal bi durum değil o kafan rahat olsun. Benimde iki hafta önce aynı sorun devam ediyordu hatta gündüz açılıyor ama gece açılmıyordu ama kendiliğinden düzeldi. İşlerin aksamaması için vpn kullanıp açabilirsin geçici bi süre ama en kısa zamanda müşteri hizmetlerini ara

Anchovy

Üyecik
Donanımsal bi durum değil o kafan rahat olsun. Benimde iki hafta önce aynı sorun devam ediyordu hatta gündüz açılıyor ama gece açılmıyordu ama kendiliğinden düzeldi. İşlerin aksamaması için vpn kullanıp açabilirsin geçici bi süre ama en kısa zamanda müşteri hizmetlerini ara
Teşekkür ederim. En azından büyük bir sorun değil anladığım kadarıyla. En yakın zamanda da ulaşacağım müşteri temsilcisine.

stat counter