iOS 11 yüklü cihazlar Web'de görüldü!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
iOS 11 yüklü cihazlar Web'de görüldü!

5 Haziran'da WWDC17 etkinliğinde tanıtılacak olan iOS 11 yüklü ilk cihazlar Web'de göründü. iDropNews'i ziyaret eden bu cihazların gezindikleri sayfalar oldukça ilginç.

iOS 11'den beklentileriniz neler?

Son düzenleme:

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Sonuçta bizi memnun eden bir işletim sistemi :)

jeacanest213

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Denetim merkezine hücresel veri kısayolu gelsin artık. Birde arayüzde birkaç tatlı değişiklik güzel olabilir. :)

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Son 3 ayda piyasanın allak bullak olduğu bir dönemde Apple yine herkesi çok şaşırtacak yeniliklerle gelecektir.Sonuç olarak bu sistemim ayrı bir kitlesi var ve günden güne başarı elde ediyor. Ekstra özelliklere gelince isteyen zaten jail yaparak istediği özelliğe kavuşuyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
İşletim sistemlerinde sorun olduğu gibi iOS'da da sorunlar var. Hangisinde yok ki? :)
Appleın basit bir şekilde çözebileceği şeyler. iOS denilince benim aklıma sadece iPhone gelmiyor. iPadde geliyor.
Akıllı diye nitelendirdiği iPhoneu bilgisayar diye nitelendirdiği iPadinin özgürce bilgisayar ile iletişim kuramaması bir saçmalık.Bunun gibi appleın basitçe çözebileceği olmamasının kabul edilemeyeceği meseleler.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Hücresel veri olayı tamamen ihtiyac durumuna göre ikinci plana atılmış bir şey nasıl ki ülkemizde kota muhabbetinden dolayı interneti kapatmak zorunda kalıyoruz adamlar böyle bir zorunluluğu yoksa neden el altına koysun ? Teknoloji ve icatlar tamamen ihtiyaç doğrultusunda gelişir biliyorsunuz.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Şu karanlık mod gelsin. Başka özellik gelmesin yeter kaç senedir:)

ashkiash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bildirim ekranına, sağ üste saatin yanına tarih eklensin. Pil yüzdesini ekleyip kaldırabiliyoruz. Tarih ekleme seçeneği olması lazım. Siri'ye tarih sormaktan gına geldi. Hava durumu, tarih ve saat widgeti eklensin ana ekrana, android gibi.

Iphone 7 candır, gerisi heyecan!..

Son düzenleyen moderatör: