iOS 11 Home butonu gecikmesi!

Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
kısıtlı düzenleme olması lazım bir sonraki sürümlerde düzelir ancak İphone X te fiziksel home butonu olmadığı için İos 11 İphone X ve sonraki sürümler için tasarlandı normal

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Bence ilk sürüm için apple böyle sorunları bilinçli yapıyor yani vayyy baba 8 7 den çok hızlıymış densin diye sürekli appleyi takip edenler bilir ya da düzenli ıos kullananlar genellikle Yen'i modeller gelince böyle hatalar çok oluyor

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Alla alla o kadar sorun bilmem ne yazildi cizildi,nedense hicbiri bana ugramadi cok sukur.apple dan torpilliyim galba:))

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Alla alla o kadar sorun bilmem ne yazildi cizildi,nedense hicbiri bana ugramadi cok sukur.apple dan torpilliyim galba:))
Kullanmış olduğunuz telefon modeli ney peki her model de kullanıma bağlı olarak da farklı hatalar vermesi gayet normal ben 6s kullanıyorum hiç bir sıkıntı yoktu anlık ağırlaşma yüzüne 10.3.3 sürümüne geri döndüm

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Var.sdn ele almisti bu konuyu.arat bulursun.okuma yazma hizlari falan filan komple farkli.
Onu bilmiyorum ama Apple'ının bu konu da gerçekten büyük bir başarısı var. Okuma hızları modeline göre kıyaslıyorum kullandığım bütün modellerin gayet başarılıydı zaten yazılımı kendilerine göre yapıyorlar işlemciyi aynı şekilde yani ipler tamamen kendi ellerinde

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Onu bilmiyorum ama Apple'ının bu konu da gerçekten büyük bir başarısı var. Okuma hızları modeline göre kıyaslıyorum kullandığım bütün modellerin gayet başarılıydı zaten yazılımı kendilerine göre yapıyorlar işlemciyi aynı şekilde yani ipler tamamen kendi ellerinde

Yani.ama cok kasmaya basladi firma olarak kendini.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Yani.ama cok kasmaya basladi firma olarak kendini.
Aslında o konu da Apple'ının bir suçu yok aşırı telefon teknolojisi ileriye gitti ve rakipler çok aşırı ilerleme kaydetti burda Apple'ının yükü bütün rakiplerinden çok daha ağır yani işin tasarım kısmı ayrı bir sıkıntı yazılım işi ayrı sıkıntı depolama olaylarına bakıyor ve bu bütün cihazlar için geçerli yani Apple'ının yükü diğer rakiplerinden ağır tabi buna bağlı olarak firmanın kazancı çok daha farklı. Ben son zamanlar da sanki koyacak yenilik bulamıyor gibi telefon firmaları bu yıl Yok artık dediğim bir ıphone x oldu tasarım olarak vs çok beğenimi kazandı kendi adıma konuşuyorum bir de note 8 oldu kalem teknolojisi gerçekten inanılmaz hatta ilk denediğim zaman şunu dedim kendime. Orta okul döneminde mikro uç vardı marka olarak yağ gibi kayardı yazı yazarken onun verdiği hissi aldım note 8 kalemini kullanırken çok başarılı buldum

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Aslında o konu da Apple'ının bir suçu yok aşırı telefon teknolojisi ileriye gitti ve rakipler çok aşırı ilerleme kaydetti burda Apple'ının yükü bütün rakiplerinden çok daha ağır yani işin tasarım kısmı ayrı bir sıkıntı yazılım işi ayrı sıkıntı depolama olaylarına bakıyor ve bu bütün cihazlar için geçerli yani Apple'ının yükü diğer rakiplerinden ağır tabi buna bağlı olarak firmanın kazancı çok daha farklı. Ben son zamanlar da sanki koyacak yenilik bulamıyor gibi telefon firmaları bu yıl Yok artık dediğim bir ıphone x oldu tasarım olarak vs çok beğenimi kazandı kendi adıma konuşuyorum bir de note 8 oldu kalem teknolojisi gerçekten inanılmaz hatta ilk denediğim zaman şunu dedim kendime. Orta okul döneminde mikro uç vardı marka olarak yağ gibi kayardı yazı yazarken onun verdiği hissi aldım note 8 kalemini kullanırken çok başarılı buldum

Tamam note da guzel telefonda,kalem isi fasarya.aktif kullanan bir kisi bile gormedim.cevremde kullananlarda var epeyce.kalem ilk basta meraktan bi kurcalanip,cikmamak uzere yerine konuyor.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
IMG_0462.JPG
IMG_0465.PNG
Tamam note da guzel telefonda,kalem isi fasarya.aktif kullanan bir kisi bile gormedim.cevremde kullananlarda var epeyce.kalem ilk basta meraktan bi kurcalanip,cikmamak uzere yerine konuyor.
buyur benim ofiste çok sık kullandığım note 8 ve kalemim :D kağıdı internetten aldım şuan ofiste olmayınca

M

Murat Burç

SDN Okuru
Üniversitede bir oryantasyon toplantasındayım bir bilgi paylaşıldı sınav yeri saati bilgisi
Adam Note 5 i çıkardi s pen i çekti hemen ekran kapalı notuna yazdı kaydetti kalemi cebine soktu
Siz kullanan görmüyorsunjz gayet kullanılıyor.

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Üniversitede bir oryantasyon toplantasındayım bir bilgi paylaşıldı sınav yeri saati bilgisi
Adam Note 5 i çıkardi s pen i çekti hemen ekran kapalı notuna yazdı kaydetti kalemi cebine soktu
Siz kullanan görmüyorsunjz gayet kullanılıyor.

Tmm ornekteki arkadas kullanmis.yuzde 1 mi orani?

SafaAncz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Son mesajlar