IOS 11 güncelledikten sonra iPhone 6s Dokunmatik Çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Othott

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar Ilk konum yanlışım varsa uyarınız,
Bildiğiniz gibi 19 eylül 2017 tarihinde ios 11 gm sürümüyle telefonlarıma güncellemesi geldi, ben iphone 6s kullanıyorum ve güncellemeyi yapmadan baya bi araştırdım ve kimsede sorun olmadığını farkettim ve bende güncelleyeyim dedim . Ve olan oldu Güncelleme sonunda teleefonun dokunmatiği çalışmıyordu,Recovery modda iTunesle bir daha güncelledim gene çalışmadı dokunmatik, Ardından mecburen ios 10.3.3 sürümünü indirip downgrade yapmak zorunda kaldım ve dokunmatik çalıştı.. şimdi biraz karışık oldu toparlayayım bu dokunmatik olayı sadece bendemi oldu yoksa sizdede oldumu,Çözümü varmı yoksa beklemelimiyim..

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Bildiğiniz gibi 19 eylül 2017 tarihinde ios 11 gm sürümüyle telefonlarıma güncellemesi geldi, ben iphone 6s kullanıyorum ve güncellemeyi yapmadan baya bi araştırdım ve kimsede sorun olmadığını farkettim ve bende güncelleyeyim dedim . Ve olan oldu Güncelleme sonunda teleefonun dokunmatiği çalışmıyordu,Recovery modda iTunesle bir daha güncelledim gene çalışmadı dokunmatik, Ardından mecburen ios 10.3.3 sürümünü indirip downgrade yapmak zorunda kaldım ve dokunmatik çalıştı.. şimdi biraz karışık oldu toparlayayım bu dokunmatik olayı sadece bendemi oldu yoksa sizdede oldumu,Çözümü varmı yoksa beklemelimiyim..
Bende 6s de bir sıkıntı Yok sadece biraz takılmalar var o da appleyi bilenler bilir genelde Yen'i cihaz çıkınca ilk sürümler biraz sorunlu olur alt modeller için sonra örnek veriyorum 11.2 vs güncellemeleri gelince bu hatalar gider. Yani Yen'i çıkan telefon kullanıcıya daha çok hızlı gelsin diye. Şuan için benim tavsiyem 10.3.3 kalınması en stabil sürüm

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Bende bugün güncelledim ama dokunmatikte sıkıntı olmadı sadece şarjı çabuk bitiyor onuda diğer sürümlerle halledeceklerdir

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
6S Plus kullanıyorum dün yükledim İOS 11' i ayarlar üzerinden. Dokunmatik başta olmak üzere hiç bir sıkıntı yaşamadım ama İOS 11' i çok beğendiğimi söyleyemem. İOS' a yakıştıramadım.

ahmet hassan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

arkadaşım bende de aynı sorun var. telefon emanet. nasıl çözüldüğünü dm ile yada buradan yazarmısın?

erererere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynısı bendede oldu şuan telefonum serviste ve yeni bir güncelleme gelmeden kullanamazsın dediler başka yolu yokmu lütfen yardımcı olun

Othott

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
IOS 11.0.1 Güncelledim dün dokunmatik çalıştı fakat bu gün gene çalışmadı bir sorunu var ama ne appleda bişey söylemiyor bilgisi yokmuş

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
iTunes üzerinden sıfırlama yapmanızı öneririm.