İOS 11.2’yle birlikte yaşadığım sorunlar

Bu konuyu okuyanlar

Taylan18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iPhone 7 Plus kullanıcısıyım yayınlanan son İOS sürümüyle birlikte zaten yaşıyor olduğum sorunlar daha da arttı .
Örnek vermek gerekirse pil sorunu bir nebze giderilmişti yayınlanan son sürümle birlikte o bir nebze olan iyileştirmeden eser yok daha kötü oldu bir diğer örnek mesaj yazarken anlık takılmalar yaşıyorum sadece mesajlarda değil genel olarak anlık takılmalar oluyor . Aynı sorunları yaşayan var mı merak ediyorum . Bilgi verirseniz çok mutlu olurum.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Bende aynı telefonu kullanıyorum ios 11 yayınlandığından beri en memnun kaldığım güncelleme bu oldu pil sorunu yaşamadım şuana kadar anlık takılmalarda azaldı eskisinden daha stabil çalışıyor telefonum

Taylan18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Son yayınlanan sürümde bu kadar ciddi sorunlar yaşamaya başladım önceki sürünlerde bu sorunları yaşamıyordum ya da göze batmıyordu. Telefon androidden beter oldu .

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Güncellemeyi telefon üzerinden mi yaptın yoksa itunes ile mi yaptın telefon üzerinden yapınca sorun olabiliyor güncelleme birde ayarlardan genel sıfırla tüm ayarları sıfırla diyip onayla bakalım takılmalarda bir azalma olacak mı hiçbir bilgin silinmez tüm ayarları sıfırlama yapınca

Taylan18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefon üzerinden yapıyorum.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
İmkanın varsa bundan sonraki güncellemeleri itunes üzerinden yapmanı öneririm hata payı daha az itunes ile güncelleme yaptığın zaman

Taylan18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ayarları sıfırladım şuan çok akıcı çalışıyor bidaha yaşamam dimi aynı şeyleri bu arada çok teşekkür ederim

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Ayarları sıfırladım şuan çok akıcı çalışıyor bidaha yaşamam dimi aynı şeyleri bu arada çok teşekkür ederim

Rica ederim ne demek umarım yaşamazsınız ara sıra telefonu kapatıp açmakta faydalı olur telefonun ram’i sıfırlanmış olur telefon rahatlar

Taylan18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çok teşekkür ederim faydalı önerileriniz için .

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Ben her güncellemeden sonra yaparım eğer takılma yaşarsam bu sıfırlama işini şuana kadar faydasını gördüm seninde fayda görmene çok sevindim biraz uğraştırıyor tüm ayarları baştan yapmak lazım ama fayda sağladığı için katlanıyorum :)

Taylan18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet bende ayarlarla uğraşıyorum faydasını şimdilik görüyorum bişey olmaz uğraşmaktan

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Bakalım uzun süreli faydalı olur umarım iki gün sonra cihaz eskisine dönmez umarım

Taylan18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İnşallah bakalım artık siz sorun yaşamadığınızdan söylüyorsunuz inşallah bende yaşamam

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
İnşallah bir sorun yaşarsanız burdan bize bildirin sizin gibi sorun yaşayan arkadaşlarada belki faydalı olmuş oluruz

Taylan18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tamam teşekkür ediyorum tekrar