iOS 11.2.5 için yollar kapandı!

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
apple-ios-11-2.jpg

https://shiftdelete.net/ios-11-2-5-icin-yollar-kapandi

:: Sizce hataya rağmen geri dönüş olmalı mıydı?

Son düzenleme:

SeKoLoJiK

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Imzalari kapatiyor sonrada piskin piskin diyorki: “ en cok ios bilmem ne kullaniliyor. Oranlar ortada. Androide göre ios daha stabil”. Tabi yersen. Birak insanlar kendi karar versin neyi kullanmak istediklerini.

Sadıkimre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone 7 Plus kullanıyorum iOS 11.2.6 yı kurdum telefonumun performansı çok ama çok düştü bir kaç gün oldu yükleyelim keşke yüklemeseydim diyorum bu sabah bayagı bi takılmalar oldu apple çok şeyi berbat etmeye başladı az kaldı bırakacam

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
iPhone 7 Plus kullanıyorum iOS 11.2.6 yı kurdum telefonumun performansı çok ama çok düştü bir kaç gün oldu yükleyelim keşke yüklemeseydim diyorum bu sabah bayagı bi takılmalar oldu apple çok şeyi berbat etmeye başladı az kaldı bırakacam

Bende 7 plus kullanıcısıyım bende performans kaybı yok güncellemeleri itunes üzerinden kurmanı öneririm

Sadıkimre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İtunes üzerinden yapıyorum zaten güncellemeleri ama nedense bende şaşırdım bide uygulamalarda reklam açılınca kapatamiyorum uygulamadan çıkıp girmem gerekiyor bu önceki sürümlerde de oluyordu ama bunun sebebini daha çözemedim

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
sorun olacağını sanmıyorum onca hatadan sonra

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
İtunes üzerinden yapıyorum zaten güncellemeleri ama nedense bende şaşırdım bide uygulamalarda reklam açılınca kapatamiyorum uygulamadan çıkıp girmem gerekiyor bu önceki sürümlerde de oluyordu ama bunun sebebini daha çözemedim

İtunes üzerinden kuruyorsan normal değil o kadar sorun yaşaman ilginç reklamları kapatmak için köşelere bas kapanıyor onun ios sürümü ile alakası var mı bilmiyorum ama ben öyle yapıyorum çarpı görünmesede kapanıyor

Sadıkimre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İtunes üzerinden kuruyorsan normal değil o kadar sorun yaşaman ilginç reklamları kapatmak için köşelere bas kapanıyor onun ios sürümü ile alakası var mı bilmiyorum ama ben öyle yapıyorum çarpı görünmesede kapanıyor
Çarpı ile alakası yok çarpı çıkıyor ama basılmıyor böyle bi sorunla uğraşıyorum maalesef

SeKoLoJiK

Asistan
Reaksiyon puanı
47
ben ios 11.2.2 de kaldim bekliyorum. Telefon her yeni güncellemede farkli sekilde sapitiyo. Bu yüzden artik güncellememe karari aldim. Güya performansi tekrar eski haline dönecekti, ama okudugum kadariyla dahada kötüye gitmis.

Sadıkimre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben ios 11.2.2 de kaldim bekliyorum. Telefon her yeni güncellemede farkli sekilde sapitiyo. Bu yüzden artik güncellememe karari aldim. Güya performansi tekrar eski haline dönecekti, ama okudugum kadariyla dahada kötüye gitmis.
Aynen öyle her sefer daha kötüye gidiyor ama 11.3 birazdaha iyi olacak gibi

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
İos 11 böyle oldu artık pek düzelme olmaz ama apple’ın bundan ders çıkarıp ios 12 de artık eskisi gibi stabil sürümler göndermesi lazım kullanıcılara

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
6S Plus kullanıyorum. Son güncellemedeyim. Gelen her güncellemeyi anında telefon ayarları üzerinden yüklüyorum. Şarj hariç herhangi bir sıkıntı yaşamadım bugüne kadar. 11.3' ü sabırsızlıkla bekliyorum bari 10.3.3 gibi olsa.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
6S Plus kullanıyorum. Son güncellemedeyim. Gelen her güncellemeyi anında telefon ayarları üzerinden yüklüyorum. Şarj hariç herhangi bir sıkıntı yaşamadım bugüne kadar. 11.3' ü sabırsızlıkla bekliyorum bari 10.3.3 gibi olsa.

Apple destek üzerinden batarya analizi yaptırdınız mı hiç

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Apple destek üzerinden sohbet ederek bataryanın % kaç yıprandığını kaç kez tam doldur boşalt yapıldığını öğrenebilirsin

gargara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Aynen katılıyorum, Apple destek zamanında bana da çok yardımcı oldu.