iOS 11.2.2 artık yüklenemiyor!

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
ios_11.2.2-imzalari-kapandi.jpg

Apple, iOS 11.2.2 ve daha alt sürümleri imzalamayı durdurdu. Artık yüklenebilen en alt iOS versiyonu iOS 11.2.5 oldu.

https://shiftdelete.net/?p=118797

Son düzenleme:

ufukceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Bana göre bu saçmalık hepsini imzalaması lazım örneğin iphone 7 serisi ios 10 lamı geldi ios10 ve 11 in tüm sürümleri açık olmalı. Sanane arkadaşım ister ios 10 kullanırım ister 11. Güvenlik açığı benim açığım benim tercihim. İşlemci performansı değil bence iosun imzalanmaması bir dayatmadır. Androidte nasıl durum bilmiyorum.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Yinede saçmalık

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
herkesi en son güncellemeye mecbur bırakıyorlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bana göre bu saçmalık hepsini imzalaması lazım örneğin iphone 7 serisi ios 10 lamı geldi ios10 ve 11 in tüm sürümleri açık olmalı. Sanane arkadaşım ister ios 10 kullanırım ister 11. Güvenlik açığı benim açığım benim tercihim. İşlemci performansı değil bence iosun imzalanmaması bir dayatmadır. Androidte nasıl durum bilmiyorum.
Androidde Rom'dan vb birazcık anlıyorsan mesela Smasung'da odın ile dönebiliyorsun garantiden de çıkmıyor böyle bir engelleme yok. Hoş engelleyemezler zaten. :D

ufukceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Olması gerekeni yapmışlar. Yani apple kullanıyorum senelerdir hiç şikayetim yoktu ama gerçekten tadını kaçırmaya yönelik çalışıyorlar son birkaç sene. Hadi hayırlısı bakalım bu tim cook u hiç sevmedim ya steve jobs ın kemikleri sızlıyordur :D

Androidde Rom'dan vb birazcık anlıyorsan mesela Smasung'da odın ile dönebiliyorsun garantiden de çıkmıyor böyle bir engelleme yok. Hoş engelleyemezler zaten. :D