IOS 11.0.1 güncellemesi çıktı

Bu konuyu okuyanlar

sacramentun

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
9
Noldu ? Verecek cevap mi bulamadın? Hadi canım hadi anlıyorum ben seni
3D touchda kasıyor şuan en güçlü Android ile aynı güçte işlemciye sahip 760p ekranlı 7

Sen benim sorduğum sorulara cevap verdin mi ? Allah'a çok şükür Apple Eko sistemin'e sahibim, hiç bir ürünümde sıkıntı sorun yaşamadım.

Ama senin gibi boş insanların kullandığı Dandikroid'ten 2 tanesini mağazadan alıp, 1 ay sonra çöpe atmışlığım oldu.. adı üstünde dandikroid..

Hadi güzel kardeşim, fan boyluğunu DandikRoid topicin'de yap sen..

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sen benim sorduğum sorulara cevap verdin mi ? Allah'a çok şükür Apple Eko sistemin'e sahibim, hiç bir ürünümde sıkıntı sorun yaşamadım.

Ama senin gibi boş insanların kullandığı Dandikroid'ten 2 tanesini mağazadan alıp, 1 ay sonra çöpe atmışlığım oldu.. adı üstünde dandikroid..

Hadi güzel kardeşim, fan boyluğunu DandikRoid topicin'de yap sen..
O kadar adam kasıyor şarjı su gibi içiyor diyince yalan sen diyince doğru

Senin dediğin şuna benziyor ben LG G4'de anakart yanması yaşamadım o zaman G4'ün anakarti yanmıyor.

Hadi canım kendini avut sen :D
--- Gönderi Güncellendi ---
15 tane cihaza adam gibi yazılım yazamayan şirket Apple :D

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Şu kasma olayına bir son versinde ve pil konusunda da aynı şekilde

AsmTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
@Murat Burç Delikanlı hal ve hareketlerinden anladığım kadarıyla 18-20 yaşları arasındasın dinlersen bir ağabey tavsiyesi vereyim sana, öncelikle konuşmanı düzelt bilmelisin ki burası babanın çiftliği değil, gelişi güzel tartışmaya girip durma, okuduğum bütün konularda mutlaka gereksiz, saçma sapan mesajların var cidden fazlasıyla rahatsız etmeye başlıyorsun ! Foruma yeni üye olduğum halde beni soğuttun ve ilk mesajım da bunu dile getirmek zorunda bıraktın. Yöneticilerden ricam arkadaş hakkında gereği yapılsın.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
İndireyim bakalım Iphone 6S Plus' a her güncelleme iyidir.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
İOS 11.0.1 güncellemesini indirdim, bugün kilit ekranında saat ve tarih yoktu sonra kendiliğinden geldi. Ama hızlanmış olduğu hissettim. Şu an için bir sorun ile karşılaşmadım.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Steve Jobs tan beri İOS un ilk sürümleri hep hatalı oldu ve x.1 sürümü ile düzene girip x.2 ile şaha kalkıp en son da x.3 sürüme ile stabil oluyor iyice Millet şimdi niye hep 10.3 sürüme dönmek istiyor da iOS 11 yüklemek istemiyor bunu bir düşünün derim.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Bug'lar kapanmış baya incelediğime göre. Bi sonraki güncelleme daha iyi olacak gibi.

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
@Murat Burç Delikanlı hal ve hareketlerinden anladığım kadarıyla 18-20 yaşları arasındasın dinlersen bir ağabey tavsiyesi vereyim sana, öncelikle konuşmanı düzelt bilmelisin ki burası babanın çiftliği değil, gelişi güzel tartışmaya girip durma, okuduğum bütün konularda mutlaka gereksiz, saçma sapan mesajların var cidden fazlasıyla rahatsız etmeye başlıyorsun ! Foruma yeni üye olduğum halde beni soğuttun ve ilk mesajım da bunu dile getirmek zorunda bıraktın. Yöneticilerden ricam arkadaş hakkında gereği yapılsın.
O adama ne desen boş yine kendi bildiğini okur boşver ;)

Son mesajlar