IOS 11.0.1 güncellemesi çıktı

Bu konuyu okuyanlar

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Apple yeni iOS 11 mobil işletim sistemi için ilk resmi güncellemeyi sunmuş durumda. iOS 11.0.1 sürüm numarasına sahip olan güncellemenin, 19 Eylül tarihinde sunulan en güncel sürümden tam bir hafta sonra yayınlandığının da altını çizelim.
iOS 11.0.1 sürümü ne değiştiriyor?
iOS 11.0.1 için gelen ilk güncelleme, yazılımın yayınlanmasından sonra keşfedilen çeşitli ufak hataların giderilmesini sağlıyor. Apple sürüm notlarında güncellemenin hem iPhone hem de iPad için düzeltmeler içerdiğini ifade ediyor. Daha fazla detay ise şimdilik verilmiş değil.

Yeni sürümle birlikte yeniden tasarlanan Kilit Ekranı deneyimi, yeni özelleştirilebilir Kontrol Merkezi, yeni Siri sesi ve tasarımı tamamen değişen App Store gibi yenilikler iOS kullanıcılarına sunulmuştu.
Güncellemeyi Ayarlar menüsü üzerinden hemen indirmek için Ayarlar>Genel>Yazılım Güncellemesi sıralamasını takip edebilirsiniz. Ayrıca, iTunes yazılımı üzerinden de güncelleme işlemini hemen gerçekleştirmeniz mümkün
iOS 11.0.1 güncellemesi çıktı! Hemen indirin! - Shiftdelete.net

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
İşte ıos bu yüzden tercihim zaten her güncellemede bu hatalar gidecektir daha da devamı gelecek ama bu kadar kısa sürede helal olsun apple

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Yükleyenler hatalar giderimiş mi pil nasıl ?

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Hangi hataları gidermişler anlamadım ben daha çok hata almaya başladım.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Bu hızla 11.9.99 görürüz :D

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Apple işte bu kadar hızlı. Bu yüzden teşekkürler Apple.

likable03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon garipleşti İOS11 den sonra birde bu güncellemeyi deneyelim belki hayat kurtarır

M

Murat Burç

SDN Okuru
İşte ıos bu yüzden tercihim zaten her güncellemede bu hatalar gidecektir daha da devamı gelecek ama bu kadar kısa sürede helal olsun apple
Apple işte bu kadar hızlı. Bu yüzden teşekkürler Apple.
Yahu hatalı güncelleme gönderiyorlar. Hata düzeltikleri için seviniyorsunuz lütfen bu kadar düşmeyin :D
Rakibi olan Android yavaş güncelleme veriyor ya hani
Hiç bir amiral gemisinde bir güncelleme ile böyle çakılma göremezsiniz. :D

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
işin iyi yanı 4 sene önce çıkan 5s bile aldı değil 4 sene önce 2 sene önce çıkan android amiral gemilerinin hali ortada

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Daha dur bir iki güncelleme ile düzelir Apple böyle birakmaz

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Aldı aldigiyla kaldı
Şarj içen 5s daha da şarj içer oldu
Bu iş neye benziyor biliyor musun arabayı 3 yıl kullan sonra bir set taktir akü bitsin set aküyü hemen öldürdü de ya bataryanın ömrü zaten belli o şarjım çok bitiyor diyen 5s kullanıcıları gidip orijinal batarya ile değiştirsinler servisinde o zaman farka baksınlar ben 6s telefonuma yükledim yine aynı gidiyordu ama ben sevmediğim için takılmalarını anlık o yüzden 10.3.3 geri döndüm şuan tam olmuş denilen sürümü bekliyorum 10.3.3 gibi o da sene ye yaza doğru ancak gelir gerçi o kadar da önemli değil

M

Murat Burç

SDN Okuru
Daha dur bir iki güncelleme ile düzelir Apple böyle birakmaz
Yahu bırakıp bırakmaması umrumda bile değil. Benim umrumda olan kısım sorunlu güncelleme göndermesi.
iOS 11, iPhone 7 gibi Android tarafında en cihaz olan Note 8'de bulunan Exynos 8895 ile eş değer bir işlemciye sahipken az cihaza optimize etme kolaylığı varken 750p ekranda iPhone 7'de 3D touchda kasan rezil bir işletim sistemi
Sözde yazılım şirketi Apple

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Apple yeni iOS 11 mobil işletim sistemi için ilk resmi güncellemeyi sunmuş durumda. iOS 11.0.1 sürüm numarasına sahip olan güncellemenin, 19 Eylül tarihinde sunulan en güncel sürümden tam bir hafta sonra yayınlandığının da altını çizelim.
iOS 11.0.1 sürümü ne değiştiriyor?
iOS 11.0.1 için gelen ilk güncelleme, yazılımın yayınlanmasından sonra keşfedilen çeşitli ufak hataların giderilmesini sağlıyor. Apple sürüm notlarında güncellemenin hem iPhone hem de iPad için düzeltmeler içerdiğini ifade ediyor. Daha fazla detay ise şimdilik verilmiş değil.

Yeni sürümle birlikte yeniden tasarlanan Kilit Ekranı deneyimi, yeni özelleştirilebilir Kontrol Merkezi, yeni Siri sesi ve tasarımı tamamen değişen App Store gibi yenilikler iOS kullanıcılarına sunulmuştu.
Güncellemeyi Ayarlar menüsü üzerinden hemen indirmek için Ayarlar>Genel>Yazılım Güncellemesi sıralamasını takip edebilirsiniz. Ayrıca, iTunes yazılımı üzerinden de güncelleme işlemini hemen gerçekleştirmeniz mümkün
iOS 11.0.1 güncellemesi çıktı! Hemen indirin! - Shiftdelete.net
Ben yükledim batarya problemi düzelmiş uygulama performansı düzelmiş daha stabil olmuş güncelleme

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
iPad yine kafayı yedi yine iTunes ile sıfırlama çektik olmuyor ama böyle her güncelleme sonrası böyle olacaksa işimiz var. her zaman söyledim 8 den sonra saçmaladı bence jail çakacam elim varmıyor....

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
iPad yine kafayı yedi yine iTunes ile sıfırlama çektik olmuyor ama böyle her güncelleme sonrası böyle olacaksa işimiz var. her zaman söyledim 8 den sonra saçmaladı bence jail çakacam elim varmıyor....
senin cihazda sıkıntı olabilir benim İpad minide sıkıntı yok şu an gördüğüm kadarı ile

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
senin cihazda sıkıntı olabilir benim İpad minide sıkıntı yok şu an gördüğüm kadarı ile
11 sürümü sonrası bu durumlar oldu güncelleme geldikten sonra ondan önce böyle bir sorun yoktu miadı doldu demeye dilim varmıyor da

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Hadi diyelim ki Apple sorunlu yazılım gönderdi, yeni yazılımla sorunların giderildiği bilgisi var. Sorunlu yazılımı kaç gün kullandık? Çok hızlı bir şekilde problem giderdili. Apple işini iyi biliyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hadi diyelim ki Apple sorunlu yazılım gönderdi, yeni yazılımla sorunların giderildiği bilgisi var. Sorunlu yazılımı kaç gün kullandık? Çok hızlı bir şekilde problem giderdili. Apple işini iyi biliyor.
Apple sorunlu güncelleme gönderiyor sonra hızlı bir şekilde çözünce aynı bu şekilde hızını övüyorsunuz mesele sorun çözmek değil sorunu hiç çıkartmamak.
Apple iyi göz boyuyor.

Reaksiyon puanı
258
Apple sorunlu güncelleme gönderiyor sonra hızlı bir şekilde çözünce aynı bu şekilde hızını övüyorsunuz mesele sorun çözmek değil sorunu hiç çıkartmamak.
Apple iyi göz boyuyor.
Ya sanki Android tarafında hiç sorun olmuyor ha!! Bizzat kendim tecrübe ettim. Apple’a nerden taş atsam diye bir tarafını yırtıyorsun.Ban yemen seni akıllandırmamış .s

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ya sanki Android tarafında hiç sorun olmuyor ha!! Bizzat kendim tecrübe ettim. Apple’a nerden taş atsam diye bir tarafını yırtıyorsun.Ban yemen seni akıllandırmamış .s
Dünyanın en büyük yazilim şirketinden sadece telefon tarafında 15 tane cihaza optimize etmesi gereken hatta daha az (5s-6-6 Plus 6s ailesi 7 ailesi) bir yazılım sorun çıkartıyor
5si ele alayım şuan işlemci olarak bir çok orta segment Android'den daha güçlü işlemciye sahip.
Apple'ın üstünde Android gibi yük yok neden sorunsuz yazılım getiremiyorlar ?

sacramentun

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
9
Dünyanın en büyük yazilim şirketinden sadece telefon tarafında 15 tane cihaza optimize etmesi gereken hatta daha az (5s-6-6 Plus 6s ailesi 7 ailesi) bir yazılım sorun çıkartıyor
5si ele alayım şuan işlemci olarak bir çok orta segment Android'den daha güçlü işlemciye sahip.
Apple'ın üstünde Android gibi yük yok neden sorunsuz yazılım getiremiyorlar ?

Bende sana kendinden bir soru sorayım ;

Hastalanınca ya da ameliyatlık bir sağlık sorunu oluşunca, tanrım beni neden sorunsuz yaratmadın diyor musun ?

Bahsettiğin güncelleme, insan tarafından organize edilen,geliştirilen ve tüketici'nin kullanımına sunulan bir keyf temaşasıdır.

İnsan 4/4'lük olmadığı gibi dünya'da ki hiö bir teknolojik alt yapı, yazılım, sistem de 4/4'lük değildir.

Hatalar olacak ki, düzeltilebilsin. Hatalar olacak ki, hata sebepleri görülebilsin. Hatalar olacak ki, geliştirilebilsin. Hatalar olacak ki, bie sonra ki üretim için daha iyisi düşünülebilsin.

Hatalar düzeltilmek ve geliştirilmek için vardır. Hepimizin hayatı da böyle değil mi ?

Dikkatsiz davranırsın, trafik kurallarını ihlal eder,hata yaparsın, araba bariyere çarpar.. bu sefer de marka'nın fabrikasına, bu arabayı neden hatasız üretmiyorsunuz mu diyeceğiz ?

Tüm bu etkenler bütün markalar içinde geçerli. Bırakın abi hata yapsınlar, yapsınlar ki geliştirsinler. Hata yapsınlar ki, seneye çıkacak ürünün' Ar-ge ve prototif çalışmalarını bugünden düşünmeye ve geliştirmeye başlasınlar..

Herkes ister ; armut piş,ağzıma düş. Sorunsuz,dertsiz, alacaksız,vereceksiz,bugsuz bir hayat.. öyle değil işte... Bir yerde karşımıza rampa çıkacak ki, bazı şeylerin kalitesi ve kıymeti bilinsin,anlaşılsın...

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
sadece maildeki exchange hatalarını falan düzeltiyor güncelleme.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bende sana kendinden bir soru sorayım ;

Hastalanınca ya da ameliyatlık bir sağlık sorunu oluşunca, tanrım beni neden sorunsuz yaratmadın diyor musun ?

Bahsettiğin güncelleme, insan tarafından organize edilen,geliştirilen ve tüketici'nin kullanımına sunulan bir keyf temaşasıdır.

İnsan 4/4'lük olmadığı gibi dünya'da ki hiö bir teknolojik alt yapı, yazılım, sistem de 4/4'lük değildir.

Hatalar olacak ki, düzeltilebilsin. Hatalar olacak ki, hata sebepleri görülebilsin. Hatalar olacak ki, geliştirilebilsin. Hatalar olacak ki, bie sonra ki üretim için daha iyisi düşünülebilsin.

Hatalar düzeltilmek ve geliştirilmek için vardır. Hepimizin hayatı da böyle değil mi ?

Dikkatsiz davranırsın, trafik kurallarını ihlal eder,hata yaparsın, araba bariyere çarpar.. bu sefer de marka'nın fabrikasına, bu arabayı neden hatasız üretmiyorsunuz mu diyeceğiz ?

Tüm bu etkenler bütün markalar içinde geçerli. Bırakın abi hata yapsınlar, yapsınlar ki geliştirsinler. Hata yapsınlar ki, seneye çıkacak ürünün' Ar-ge ve prototif çalışmalarını bugünden düşünmeye ve geliştirmeye başlasınlar..

Herkes ister ; armut piş,ağzıma düş. Sorunsuz,dertsiz, alacaksız,vereceksiz,bugsuz bir hayat.. öyle değil işte... Bir yerde karşımıza rampa çıkacak ki, bazı şeylerin kalitesi ve kıymeti bilinsin,anlaşılsın...
Banane yahu BANANE? Apple 8den beri her ana guncellemenin ilk sürümünde sorun çıkartıyor.
Üzerinde hiçbir yok 5s çoğu Android'den daha güçlü Note 8 ile aynı işlemciye sahip 7 ve 7 Plus donuyor(emin çıtak kendisi söyledi ) ve 3d touchda KASIYOR. anlamadıysanız tekrar söylüyorum KASIYOR. Üzerinde Android'in yük olarak zerresi olmayan iOS platformunda sorun çıkıyor.
Android ana güncellemesi alan hiç bir Android amiral gemisi böyle sorunlar yaşamıyor geç geliyor tam geliyor böyle sizin gibi hatalar düzeltilsin diye güncelleme dilenmiyor.

sacramentun

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
9
Banane yahu BANANE?
Android ana güncellemesi alan hiç bir Android amiral gemisi böyle sorunlar yaşamıyor geç geliyor tam geliyor böyle sizin gibi hatalar düzeltilsin diye güncelleme dilenmiyor.

Çok boşsun be kardeş.. Fazla tatava yapma, Android başlığında yaz.