iOS 10 ile Bazı iPhone'lar Kullanılamaz Hale Geldi!

Bu konuyu okuyanlar

Mr.Unknown

Asistan
Reaksiyon puanı
43
hocam telefon babalara geldi bunu acaba garanti karşılıyormu

eairmak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Wifi üzerinden güncelledim hiç bir sıkıntı yaşamadık iphone 6 ve 6S plus ta

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
SDN öyle bir başlık atmış ki sanki telefon birdaha çalışmayacak. Bağla iTunes'a 10dk sonra düzelir.

Mr.Unknown

Asistan
Reaksiyon puanı
43
yav zaten apple ın devamlı yaptığı bişey olmaya başladı bunlar o yüzden insan artık sallamıyor güncellemeleri

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
Bana olmadı Allah'a şükür PC'de yok sıkıntı olurdu.

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
SDN öyle bir başlık atmış ki sanki telefon birdaha çalışmayacak. Bağla iTunes'a 10dk sonra düzelir.
evet düzeldi ama benim gibi evde değilken güncellemeyi pc ye ulaşamayacağı biryerde yapanlar en çok sıkıntıyı çekti.
saatlerce telefonsuz kaldım , yatıya gidiyordum gittiğim yerden geri dönmek zorunda kaldım günlerce telefonsuz kalmama sebep olacaktı yoksa.
bunun sebebi ben değilim yazılımıyla güncellemesiyle övünen apple.
düzeltene kadarda ayrı sıkıntılar yaşadık malum.3bin tl veriyorsak bu tarz fiyaskolar yaşıyor olmamızı ben kabul etmiyorum.kaldı ki 10 dakika değil akk nin olduğu bir ülkede ekstradan 2.3gb verinin inip yüklenmesini bekledik buna ek olarak bu 2.3 gb ı indirmede de sorunlar yaşayanlar servera bağlanamayanlar da oldu.

Mr.Unknown

Asistan
Reaksiyon puanı
43
evet düzeldi ama benim gibi evde değilken güncellemeyi pc ye ulaşamayacağı biryerde yapanlar en çok sıkıntıyı çekti.
saatlerce telefonsuz kaldım , yatıya gidiyordum gittiğim yerden geri dönmek zorunda kaldım günlerce telefonsuz kalmama sebep olacaktı yoksa.
bunun sebebi ben değilim yazılımıyla güncellemesiyle övünen apple.
düzeltene kadarda ayrı sıkıntılar yaşadık malum.3bin tl veriyorsak bu tarz fiyaskolar yaşıyor olmamızı ben kabul etmiyorum.kaldı ki 10 dakika değil akk nin olduğu bir ülkede ekstradan 2.3gb verinin inip yüklenmesini bekledik buna ek olarak bu 2.3 gb ı indirmede de sorunlar yaşayanlar servera bağlanamayanlar da oldu.
Hocam 2.3 gb olsa yine iyi ben olmadı hata verdi diye 2 kere fazladan indirdim bayağı büyük bir sorun oluşturdu

sezerddere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yükledim ios10 u ve telefon acayip ısınmaya başladı. Çok aşırı fazla şarj yiyor yok mu yardım edecek? Cihaz: iPhone 5s 32GB

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Yükledim ios10 u ve telefon acayip ısınmaya başladı. Çok aşırı fazla şarj yiyor yok mu yardım edecek? Cihaz: iPhone 5s 32GB
yükleme sırasındaaşırı ısındı hatta telefon zarar görürmü acaba diye düşündüm baya el yakıyordu ama sonrasında bir sıkıntı olmadı(6s)

Berk Şen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benimde iPhone 5s 16 gb var güncelleme yaptıktan sonra mesajlar a tıklayınca beyaz ekran kalıyor arada açılıyor başka Bi sorun çıkmadı daha karşıma

CommandoEm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benimde iPhone 5s 16 gb var güncelleme yaptıktan sonra mesajlar a tıklayınca beyaz ekran kalıyor arada açılıyor başka Bi sorun çıkmadı daha karşıma
Aynn bende iphone 6 plus kullanıyorum bendede aynı sorun oldu mesajlara tıklıyorum sonra beyaz ekran çıkıyor ve kapanıyor.

Berk Şen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
tubidy kullanıyorum snapchat yada instagrama video çekerken ses gitmiyor önceden gidiyordu

ibrahim kayıhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi benim karşılaştığım sorunlar;
1) yandan telefonunuzun sesini kısıp tekrar açtıktan sonra telefonunuz sadece titreşimde kalıyor çalan ses çıkmıyor. Kapatıp açmanız lazım
2) pil önrü ciddi anlamda düştü
3) periscop başta olmak üzere bir çok uygulama kilitlenip kalıyor
4)genel olarak telefon stabilitesini kaybetti

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Şimdi benim karşılaştığım sorunlar;
1) yandan telefonunuzun sesini kısıp tekrar açtıktan sonra telefonunuz sadece titreşimde kalıyor çalan ses çıkmıyor. Kapatıp açmanız lazım
2) pil önrü ciddi anlamda düştü
3) periscop başta olmak üzere bir çok uygulama kilitlenip kalıyor
4)genel olarak telefon stabilitesini kaybetti

Bence siz yedek alıp dfu modda yedeği geri yükleyin [emoji4]

MuhammedGMS

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Ana güncelleme hemen yüklenmez bunu aklınızda tutun bi çıksın hatta ikinci bir güncellemeyi yayınlasınlar ozman cihazınıza yükleyin çünkü işletim sistemi daha oturmadı çok hataları var

ı am groot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu gün shiftdelete de teknoloji haberini izledim ve ios 10.2 yi iphone6 cihazıma yükledim biraz telde vakit geçirdikden sonra tel kitlendi ve sadece kilit ekranın profil resmi gözüküyor sebep

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
bu gün shiftdelete de teknoloji haberini izledim ve ios 10.2 yi iphone6 cihazıma yükledim biraz telde vakit geçirdikden sonra tel kitlendi ve sadece kilit ekranın profil resmi gözüküyor sebep

Yazılım güncellemesi sonrasında belli bir süre bu tür durumlar yaşanabilir, telefonu kapatıp açtıktan sonra yazılım tam olarak algılanır ve durum tekrarlanmaz tekrarlanırsa telefonu formatlamayı deneyebilir veya pc'ye itunesle bağlayarak kurtarma işlemini uygulayabilirsin.

Son mesajlar