iOS 10.3.2 ile gelen pil sorunu!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru

iOS 10.3.2 güncellemesi ile birlikte ciddi anlamda bir batarya sorunu yaşadığını dile getiren kullanıcılar, teknoloji devi Apple'ı şikayet yağmuruna tutmaktalar!

Yaşanan batarya sorunu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,279
Bende diyorum bu tabletin bataryası 10 saat giderken neden 8'lere düştü diye..

Ufuktemur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim şikayetim pil dışındaki güncellemeden sonra parmak izi okunamaya başladı nasıl çözülür yardımcı olabilirmisiniz

M

Murat Burç

SDN Okuru
Benim şikayetim pil dışındaki güncellemeden sonra parmak izi okunamaya başladı nasıl çözülür yardımcı olabilirmisiniz
Çok basit bir öneri olacak ama bi kapatıp açmayı deneyin. Şayet olmazsa parmak izinin okumadığını kanıtlamak için video çekin ve cihazı servise verin.

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43

iOS 10.3.2 güncellemesi ile birlikte ciddi anlamda bir batarya sorunu yaşadığını dile getiren kullanıcılar, teknoloji devi Apple'ı şikayet yağmuruna tutmaktalar!

Yaşanan batarya sorunu hakkında ne düşünüyorsunuz?

hiç bi sıkıntı yok teli yanlış kullanmakla alakalı bu şarzın uçması şahsen kendım denedim gece şarz edıyorum wifi açık siri açık whatsapp messenger bildirimler açık sabah uyanıyorum bakıyorum %95e düşmüş akşama kadar face whatsapp oyun vsvs oynadım şarz %40a düştü ve tam 24 saatte %10-20 civarında şarz kaldı ve tekrar gece wifi kapattım %100 şarzdı bugün öğlen baktım %99 %1 yemiş sadece wifi açınca messenger çok yiyor şarzı bildirimlerini kapatsanız dahi yiyor messenger şarzı bunu denedim bu arada Cihazım iphone SE ben bu küçük cihazda bukadar iyi batarya performansı görüyorsam bence sıkıntı yok

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Güncelleme sonrasında 5s telefonumun şarjıda su gibi gitmeye başladı hadi bakalım hayırlısı :)

Mrvdiler_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Parmak izi dediği gibi bazen kafasna göre okuyo bazen okumuyor nadrde olsa bu güncellemeden sonra oldu ve mesaj sesi bildirim sesi tutukluluk yapıyor ayrıca cidden batarya su gibi akıp gidiyor bıltım sıkışdım bu sorunlardan güncelleme ne diye varki bili düzelmeyecekse yapmayın o zaman duyun yetkililer artık ya

M

Murat Burç

SDN Okuru
Parmak izi dediği gibi bazen kafasna göre okuyo bazen okumuyor nadrde olsa bu güncellemeden sonra oldu ve mesaj sesi bildirim sesi tutukluluk yapıyor ayrıca cidden batarya su gibi akıp gidiyor bıltım sıkışdım bu sorunlardan güncelleme ne diye varki bili düzelmeyecekse yapmayın o zaman duyun yetkililer artık ya
Bayadır sorun yaşıyorsunuz. 10.2.1 sorunları adlı konunuzda da belirtiyordunuz sorunlarınızı. Neden servise gitmiyorsunuz ?

Mrvdiler_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bayadır sorun yaşıyorsunuz. 10.2.1 sorunları adlı konunuzda da belirtiyordunuz sorunlarınızı. Neden servise gitmiyorsunuz ?
Çünkü yaşadığım sorunları hemen hemen her iphone yaşıyor etrafımda gördüğüm ve benmki servislik ise madem o zaman hepsi mi serbislik yoksa yazılımsalda o yüzden olabilirmi ?

Sevgi001453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ben güncelleme falan yapmadım telefon da bi haftadır kullanmıyorum kapattım kutusuna koydum şuan baktım da kendini güncellenmiş vay arkadaş yaa

Iphone 6S