ios 10.3.2 dönememek

Bu konuyu okuyanlar

ozturkk.alp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba, ben ios 11 betasını yükledim geçenlerde ama beta malum kasma hatalar kamera açılmaması vb durumlardan tekrar ios 10.3.2 ye dönmek istedim buda ios 11 yüklemeden önce aldığım yedekte mümkün anca yüklediğim de yedeğim yerine hala ios 11 vardı sadece programlar geri yüklenmişti nedeni nedir sizce?

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Arkadaşlar merhaba, ben ios 11 betasını yükledim geçenlerde ama beta malum kasma hatalar kamera açılmaması vb durumlardan tekrar ios 10.3.2 ye dönmek istedim buda ios 11 yüklemeden önce aldığım yedekte mümkün anca yüklediğim de yedeğim yerine hala ios 11 vardı sadece programlar geri yüklenmişti nedeni nedir sizce?
En güzeli temiz bir kurulum yapmanı öneririmDownload iOS Firmware for iPhone, iPad, iPod Touch, Apple Watch and Apple TV. indir uygun olanını temiz bir kurulum yap

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544

iOS 11'den nasıl geri dönülür? - ShiftDelete.Net

Apple Soru/sorun genel başlıklı konuya sorununuzu yazıp ayrıca konu açmanız doğru değil.

İyi forumlar.