iOS 10.2 pil sorunu ile gündemde!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
iOS 10.2 pil sorunu ile gündemde!

Kullanıcılardan gelen geri bildirimler Apple'ın iPhone 6s modelinde yaşanan pil sorunun, iOS 10.2 sürümü ile birlikte diğer modellere taşındığını ortaya çıkardı.

Son düzenleme:

yigot

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Şarj yüzee 35 den aşşağıya geldimş herhangi bi anda aniden kapanıyor telefon 6s Plus. 3600 verdik çektiğimiz şeye bak...
--- Gönderi Güncellendi ---
Kurulumla düzelmiyor net bilgi.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bugün apple destek ile 1 saat kavga ettim

Nurullah tufan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan beta sürümünü kullanıyorum ; kapanmalar son bulmuş durumda ama maalesef hala hızlı şarj tüketimi devam etmekte . Modern combat gibi bi oyun oynasam bile yinede aşırı şarj gidiyor . İos bunu nasıl çözecek tabi kafalarda soru işareti oluştu .

Mrvdiler_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende iphone 7 kullanıcısıyım ve sorunlar sadece pil ile sınırlı değil pil çok fazla çok çabuk tükeniyor 2şarkı dinliyorum 89 olan şarjım bi anda 79 oluyor.anlamlandıramıyorum.ayrıca siri kafasına göre bazen duyup cevap veriyor bazen vermiyor.assitive touch donuyo bazen telefon kasıyor basıyosum basıyosun donuyo gibi yani 10.2 telefonu aşırı kastı acilen şikayetlerin iletilmesi şart ve elbette çözümüde şart

Nurullah tufan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende iphone 7 kullanıcısıyım ve sorunlar sadece pil ile sınırlı değil pil çok fazla çok çabuk tükeniyor 2şarkı dinliyorum 89 olan şarjım bi anda 79 oluyor.anlamlandıramıyorum.ayrıca siri kafasına göre bazen duyup cevap veriyor bazen vermiyor.assitive touch donuyo bazen telefon kasıyor basıyosum basıyosun donuyo gibi yani 10.2 telefonu aşırı kastı acilen şikayetlerin iletilmesi şart ve elbette çözümüde şart
Merve bu hepimizde var maalesef şuan pek bi çare yok artık güncelleme bekleyeceğiz bide bu aralar soğuk havalarda kapanmaya başladı bende anlamadım ios tutkunuyum ama artık sıkıldım bu sorunlardan .

Abdykt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone 6 kullanıcısıyım 10.2 den sonra hızlı şarj tüketimi hat safhada %20 den %5 e düşüyor bazen %10 da kapanıyor şarja takıyorum %10 dan başlıyor.son zamanlarda ekran kilitlenmeye başladı açıp kapatmadan düzelmiyor.