iOS 10.2 çıktı!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
iOS 10.2 çıktı!

Apple, iOS 10.2 güncellemesinin final sürümünü yayınladı. Peki iOS 10.2 ile birlikte gelen yenilikler neler ve hangi modeller bu sürüme destek veriyor? Detaylar sizlerle!

Son düzenleme:

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
iPhone 7 kullanan vatandaşlar yüklediniz mi? Batarya düzelmiş mi?

cemmkosse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İndirirken hata oluştu diyor tamamlanmıyor. Maalesef indiremedim.

Mrvdiler_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende iphone 7 kullanıcısıyım ve sorunlar sadece pil ile sınırlı değil pil çok fazla çok çabuk tükeniyor 2şarkı dinliyorum 89 olan şarjım bi anda 79 oluyor.anlamlandıramıyorum.ayrıca siri kafasına göre bazen duyup cevap veriyor bazen vermiyor.assitive touch donuyo bazen telefon kasıyor basıyosum basıyosun donuyo gibi yani 10.2 telefonu aşırı kastı acilen şikayetlerin iletilmesi şart ve elbette çözümüde şart

cemmkosse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende iphone 7 kullanıcısıyım ve sorunlar sadece pil ile sınırlı değil pil çok fazla çok çabuk tükeniyor 2şarkı dinliyorum 89 olan şarjım bi anda 79 oluyor.anlamlandıramıyorum.ayrıca siri kafasına göre bazen duyup cevap veriyor bazen vermiyor.assitive touch donuyo bazen telefon kasıyor basıyosum basıyosun donuyo gibi yani 10.2 telefonu aşırı kastı acilen şikayetlerin iletilmesi şart ve elbette çözümüde şart
Kendiliğinden Siri açılması ve Assitive Touch donması bende güncellenmeden sonra olmaya başladı, İmmessage da sıkıntı var ayrıca. Mesaj atıyorum normal mesaj olarak gidiyor karşı taraf mesaj atınca mail adresinden İmmessage olarak geliyor. Soğuk havalarda kapanma meydana geliyor ve telefonu tekrar açamıyorum. Güncelleştirme tam anlamıyla berbat!