İos 10.2.1 Sorunlar ve yorumlar buraya

Bu konuyu okuyanlar

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Arkadaşlar bazen konuşma esnasında 1-2 saniyeliğine sesi karşı tarafa gitmeyen veya karşı taraftaki kişinin sesini duyamayan var mı? Arada bir oluyor her zaman değil

alin1004

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar her geçen gün sorunlar üzerine sorunlar ekleniyor ki bence en önemli sorunşardan bir tanesidir şarj proplemi telefonlarda.Bende iphone 7 kullanıcısıyım ve sorunlar 1 değilki.Telefon görüşmesinde bozukluklar müzik dinlerken su gibi giden şarj assitive touch da donmalar daha beteri artık 10.2.1 ile gelen aşırı ısınma problemi sorunlar 1 değil çözen çözüm arayan yok malesef
Bende iPhone 7 kullanıcısıyım çok fazla şarj gidiyor aşırı ısınıyor assitive touch donuyor ve oyun oynarken yada film izlerken birden ekran parlaklığı düşüyor kendiliğinden geri yükseliyor otomatik kullanmıyorum bazen belirli süreyle oluyor bazen 3 5 dakika sürüyor yardım merkeziyle konuştuğumda böyle bir sorun olamayacağını belirttiler ama devam ediyor ve telefonumu baştan kurduğum halde.

oguzhanvnli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Iphone 7 plus kullanıcısıyım telefonun ana ekran düğmesin 2 hafta önce bastığımda yüksek sesle gıcırtı geliyor du bugün de yaklaşık iki saat telefon donuk halde kaldı ne kapanıyor ne hareket ediyor kaç bin lira veriyoruz bunları çekmek için se yazıklar olsun

Mrvdiler_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sorunlar sorunlar sorunlar malesef hiç bitmiyor ve her yenş gelen güncelleme de çözüm olmuyor ne yapmak istiyor Apple anlamış değiliz o kadar paralar döküyoruz alıyoruz telefonları sorunları bitmiyorki donar kasar tıslar şarjı su gibi akar gider anlamdım yani nolcak bu böyle bakalım

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Iphone ne kadar sıkıntılı imiş, gözünü sevdiğiminin Lumia' sı nazarımda teksin.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Iphone ne kadar sıkıntılı imiş, gözünü sevdiğiminin Lumia' sı nazarımda teksin.
Sizi o hiç sevmediğiniz androide şans vermeye davet ediyorum:) S7 HTC 10 veya yeni çıkacak amiral gemileri.
Sorun yaşamayacağınıza garanti verebilirim.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Sizi o hiç sevmediğiniz androide şans vermeye davet ediyorum:) S7 HTC 10 veya yeni çıkacak amiral gemileri.
Sorun yaşamayacağınıza garanti verebilirim.
Nazik davetiniz için teşekkür ederim. Şu an Iphone 6S Plus ve Nokia Lumia 820 kullanıyorum. İkisinden de memnunum. Iphone' yi almadan önce sıkıntısı olmadığını sorunsuz bir işletim sistemi ve cihaz olduğu söylenmişti bana. 3 aydır kullanıyorum bir sorun yok şimdilik. Herkes istediği telefonu ve işletim sistemini kullansın kafasına ve zevkine göre. Saygılarımla.

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
arkadaşlar eğer bu kadar probleminiz varsa size tavsiyem telefonu bilgisayara bağlayıp itunes üzerinden restore yapıp yeni bir iphone olarak ayarlayın. sakın yedekten geri yükle yapmayın. telefonu ota üzerinden güncellediğiniz zaman bazı sıkıntılar ortaya çıkabilir. bende her versiyon güncelleme işleminde mutlaka restore atıp temiz bir şekilde yükleme yapıyorum.

BengüE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende iphone 6s kullanıcısıyım. Telefonumdan ve şarj bakımından inanılmaz memnundum ta ki 10.2.1 güncellemesine geçene kadar. Şarjım cok hızlı gidiyor ve ekran parlaklığı kendi kendine birden azalıp sonra düzeliyor bazen hic düzelmiyor, özellikle de yüzde 50'nin altına indiginde ışığım hep kısık istesemde acamıyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı? Ve cözüm önerisi olan?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bende iphone 6s kullanıcısıyım. Telefonumdan ve şarj bakımından inanılmaz memnundum ta ki 10.2.1 güncellemesine geçene kadar. Şarjım cok hızlı gidiyor ve ekran parlaklığı kendi kendine birden azalıp sonra düzeliyor bazen hic düzelmiyor, özellikle de yüzde 50'nin altına indiginde ışığım hep kısık istesemde acamıyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı? Ve cözüm önerisi olan?
Restore edip yeni bir iphone olarak kurun sonra biraz temiz olarak kullanın bakalım değişen birşey olacak mı ?

BengüE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet gidicek o yüzden yedek almanız lazım.
Restore etmekteki amaç telefonu temizleyip eğer uygulama veya başka birşey kaynaklıysa onu yok etmek.
Restore ettikten sonra,aldığım yedeklemeyi geri yüklemem gerekicek telefona tabi. Değişen bir şey olacak mı?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Restore ettikten sonra,aldığım yedeklemeyi geri yüklemem gerekicek telefona tabi. Değişen bir şey olacak mı?
İşte o sıkıntı herşeyi yüklerseniz geri sorunda yüklenir. Burda sorun yüklenen birşeyden mi onu bulmaya çalışıyoruz.
En iyisi siz biraz bekleyin 10.3 gelsin. Düzelmezse bunları birde öyle deneyin.

BengüE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşte o sıkıntı herşeyi yüklerseniz geri sorunda yüklenir. Burda sorun yüklenen birşeyden mi onu bulmaya çalışıyoruz.
Evet anladım ama sıfır şekilde de telefonu kullanabileceğimi sanmıyorum. Tamamen güncellemeyle alakalı benimki daha önce hicbir sıkıntı yaşamadım. 10.2 ye dönebiliyor muyuz hala geri yüklemeyle? 10.3 hakkında net bir tarih yok.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
6 S Plus kullanıyorum. 10.2.1 kararlı sürümdeyim. Şarj konusunda bende sıkıntı yaşıyorum. Şarj haricinde yaşadığınız sıkıntıların haricindekileri yaşamadım. Çözüm olarak temiz bir sıfırlama ve kurulum iyi gelir diye düşünüyorum.
--- Gönderi Güncellendi ---
10.3 kararlı sürümün ne zaman geleceği hakkımda bir duyumunuz var mı? 10.2.1 sürümünde şarj sıkıntısı yaşıyoruz.

Uyarrrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İpone aldıgıma bin pişmanım 6 kullanıyorum telefonum hergün donuyor ısınıyor genpaya götürüyorum şikkayetlerimi anlatıyorum 2 gün içinde msj geliyor telefonunuzun onarımı yapıldı ala billirsiniz gidiyorum almaya 1 veya 2 gün içinde donmaya tekrar başlıyor daha 10 ay garantisi var ne yapacagımı bilmiyorum yazık verdigimiz parallara

İsimsiz.biri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen bende aynı sorunu yaşıyorum.
IPhone 6s Plus kullanıyorum şarj %70 bile olsa birden tak diye kapanıyor ve şarj bitti diyor şarja takıyorum %70'den dolmaya başlıyor!!! Be şimdi yeni gelen güncelleme ile birlikte birde su gibi giden şarj sorunu çıktı. Bugün telefonu 2 kere fulledim ki benim Plus model almamın tek nedeni şarjları iyi gidiyor olması. Ama güncellemeler bozdu iyice umarım en kısa zamanda düzeltirler.

Kardeşim o %70 de falan kapanması bende de oluyo ama o soğuktan kaynaklanan bişey bunların bataryası sulu olduğundan çok soğukta o su donuyo sanırım ama şoklayınca kaldığı yerden devam ediyo şarj dediğin gibi ayrıca aklında bulunsun o şekilde kapandığı zaman güç düğmesine basılı tut şarja tak diye işaret çıkıp gitttikten sonra tekrar açmayı dene açılır

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
AssistiveTouch donuyor... 10.2'de böyle bir sorun yoktu. Restore ile kurdum ama bir işe yaramıyor. Şarj biraz hızlı düşüyor. Cihaz iPad Mini 2.

Mete_k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İpone aldıgıma bin pişmanım 6 kullanıyorum telefonum hergün donuyor ısınıyor genpaya götürüyorum şikkayetlerimi anlatıyorum 2 gün içinde msj geliyor telefonunuzun onarımı yapıldı ala billirsiniz gidiyorum almaya 1 veya 2 gün içinde donmaya tekrar başlıyor daha 10 ay garantisi var ne yapacagımı bilmiyorum yazık verdigimiz parallara
Kardeşim bendede 6plus var donuyor donunca bir işlev görmüyor reset atınca düzeliyor sendede aynı sorun mu var
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaşlar 6 plus 10.2.1 sürüm de donma yapıyor donunca telefon reset atmak zorunda kalıyorum sorun sizlerdede var mı sürümle alakalı olan bişey mi? Acil cevap

Aziz Süar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İos un şuan en iyi 9 sürümü --> 9.5.2 bu sürümde olanlar sakın ola sakın başka sürüme geçmesin. 10 sürümleri berbat olduğu için yüklemeyeceğim. Şayet bu gibi durumlar olurda telefonu iade ediniz yazılım nedeniyle yeni telefon alabilirsiniz yada paranızı verirler müşteri hizmetlerine sürekli şikayette bulunun emin olun etkili olacaktır çünkü apple acentaları haftalık aylık rapor tutup ana acenta sorumlusuna bilgi veriyor... yazılımı sürekli şikayet edin...

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
İos un şuan en iyi 9 sürümü --> 9.5.2 bu sürümde olanlar sakın ola sakın başka sürüme geçmesin. 10 sürümleri berbat olduğu için yüklemeyeceğim. Şayet bu gibi durumlar olurda telefonu iade ediniz yazılım nedeniyle yeni telefon alabilirsiniz yada paranızı verirler müşteri hizmetlerine sürekli şikayette bulunun emin olun etkili olacaktır çünkü apple acentaları haftalık aylık rapor tutup ana acenta sorumlusuna bilgi veriyor... yazılımı sürekli şikayet edin...
9.5.2 diye bir sürüm yok

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Aynen bende aynı sorunu yaşıyorum.
IPhone 6s Plus kullanıyorum şarj %70 bile olsa birden tak diye kapanıyor ve şarj bitti diyor şarja takıyorum %70'den dolmaya başlıyor!!! Be şimdi yeni gelen güncelleme ile birlikte birde su gibi giden şarj sorunu çıktı. Bugün telefonu 2 kere fulledim ki benim Plus model almamın tek nedeni şarjları iyi gidiyor olması. Ama güncellemeler bozdu iyice umarım en kısa zamanda düzeltirler.
Güncelleme ile Alakası yok kapanmanın benim 6s dede aynı sıkıntı vardı garantisi varsa servise göndermeni tavsiye ederim bana Yen'i cihazla değişim verdiler sizin telefona nasıl bir işlem yaparlar bilemiyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
kardeşim youtub da s7 edge donuyor yaz gör
Bana laf mı anlatıyorsun ?
Forumda bir tanıdık 7 plusda Frame düşüyor diye S7 Edgeye geçti sizinkisi boş laf.
iP7den S8 geçen ve iPhone 3Gden beri iPhone kullanıp iP7 plus 256dan S8 plusa geçen(ilk android telefonu) ikiside önceki cihazlarından çok daha iyi olduğunu ifade ediyorlar iP7den S8e geçen iP7ye sövüyor iOSa sövüyor şuan. Git fanboyluğunu başka yerde konuştur benimle uğraşma