İos 10.2.1 Sorunlar ve yorumlar buraya

Bu konuyu okuyanlar

Mrvdiler_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben anlamış değilim her yeni gelen güncelleme bir öncekine oranla daha kötü oluyor.Apple sorunları düzeltelim derken düzeltmeden üstüne yenilerini ilave ederek yazılım dağıtıyo galiba şarj su gibi gidiyo bakıyosun %100 şarjın 10 dakika kullan %95oluyor maşallah dedim yani bu nedir anlamadım ayrıca telefonu hiç kızmayan benim şimdi güncellemeden sonra alev almış gibi oluyo ya bu ne bıktık vallahi ayıp apple ayıp

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
periscope da klawye çok ağırlaştı daha 7 8 ay önce uçuyordu. şarj yüzdesi iyileştirildi son güncellemede şuan gerçekten iyi ama şarj % 30 daha az gidiyor, yani şarj gerçekten buz gibi eriyor.

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Şarjda bende de problem var. Bende de canlı yayınlarda klavye ağır çıkıyor. Ama 10.2'ye göre biraz daha hızlı.

yildirim2022

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Turkcell Volte Vowifi gelmedi mi henüz kimseye?

Ekli dosyalar

• IMG_1078.PNG
    IMG_1078.PNG
    504.9 KB · Görüntüleme: 604

Y.Emre34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Aynen bende aynı sorunu yaşıyorum.
IPhone 6s Plus kullanıyorum şarj %70 bile olsa birden tak diye kapanıyor ve şarj bitti diyor şarja takıyorum %70'den dolmaya başlıyor!!! Be şimdi yeni gelen güncelleme ile birlikte birde su gibi giden şarj sorunu çıktı. Bugün telefonu 2 kere fulledim ki benim Plus model almamın tek nedeni şarjları iyi gidiyor olması. Ama güncellemeler bozdu iyice umarım en kısa zamanda düzeltirler.

tarık_07

Asistan
Reaksiyon puanı
3
İphone 7 bende güncelleme sonrası şark farketti daha çabuk bitiyo.

Semihgldn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Vala yeter artık ya aldık alacağımaza pişman edecekler. Her gelen güncellemede daha peter yapıyorlar. Power max la geziyoruz yâ 3 bin tl para verdik rezil oluyoruz İPONE kendine gel seni orada bekliyorum.

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
aslında 9 güncellemesi hem hafifti hemde böyle sıkıntı olmuyordu, bence 10 güncellemesinden kaynaklanıyor. 9 da böyle sorunlar yoktu.

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Şarjı yüzünden asla güncelemeyeceğim. Hatta imzalar açıksa en eski sürüme gideceğim. Şu ana sayfa düğmesine basmadan oturum açma gibi :)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Iphone 6S Plus kullanıyorum. Malum güncellemeyi bende yaptım. WhatsApp uygulamasını gün içinde oldukça yoğun kullanıyorum. Onun haricinde haberlere bakıyorum. Ekran Parlaklığı sonuna kadar açık, otomatik parlaklık kapalı, 4.5 şebeke full açık, konum servisleri 24 saat açık bugün sabah saat:08.00' de şarjdan çıkardım an itibariyle %4 kaldı. Şu duruma bende memnun değilim.

MERTd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ekranın sol alt tarafında iğne ucu büyüklüğünde ölü piksele benzeyen lekelenme oldu ama şuan biraz küçüldü. Şarj durumu iyi çünkü batarya değişimi yaptırmıştım.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
iphone 7 ve iphone 5s telefonlarımda şarj yüzdesi 50-60-70 fark etmezsizin birden kapanıp şarja takın uyarısı geliyordu taktıktan sonra telefon kapandığı şarjdan devam ediyordu ve belli süre donuyordu, 12,1 sürümü yükledikten sonra ise 2 telefonda da test etmek için 10 dakika spotify'den şarkı dinledim bazı arkadaşların belirttiği tabir ile " su gibi " şarj gitti, 10 dakika içerisinde 5s'den %32, 7 'den 15 şarj gitti...

Mrvdiler_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet arkadaşlar her geçen gün sorunlar üzerine sorunlar ekleniyor ki bence en önemli sorunşardan bir tanesidir şarj proplemi telefonlarda.Bende iphone 7 kullanıcısıyım ve sorunlar 1 değilki.Telefon görüşmesinde bozukluklar müzik dinlerken su gibi giden şarj assitive touch da donmalar daha beteri artık 10.2.1 ile gelen aşırı ısınma problemi sorunlar 1 değil çözen çözüm arayan yok malesef

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Ekranın sol alt tarafında iğne ucu büyüklüğünde ölü piksele benzeyen lekelenme oldu ama şuan biraz küçüldü. Şarj durumu iyi çünkü batarya değişimi yaptırmıştım.
hocam bende gittigidiyordan aldım meğerse abd meşeli sattıkları için apple abd meşelileri 1 sene garanti veriyormuş, garanti kapsamındaki gittigidiyorun 2 yıl garantisi olmasına karşın kavsal iletişimi durumu bildirip kargo ile gönderdim telefonu adamlar yapmamak için elinden gelen her türlü hilekarlığı yaptılar. durumdan haberdar olmadıgım için apple yetkilileri ile görüştüm apple yetkilileri ne olursa olsun 2 yıl garanti kapsamındaki ürünü kavsal iletişim yapması lazım dediler. ama kullanıcı hatası olduğu söyleyerek yapmadıklar. içerisindeki ekran baskıları yüzünden 4 köşe baskı yemiş diyor. yıllarca elektronık kullanan birisi olarak çamaşır makınasına fazla çamaşır attıgımız için bozulan cihazı dahil garantisi olmasına karşın adamlar yaptı. böyle bir durumla ilk kez karşılaştım sonuçta iğne kadar ortada ölü pixel mevcut ve ısrarla yapmadılar. son olarak gittigidiyorda satan şirkete durumu bildirdimdim, biz aracığız zaman zaman böyle sorunlar yaşıyoruz dediler, bizlerde bu durumdan çok rahatsısız dediler. sonuçta 2 yıl garantisi var onlarda bize hak verdiler ama adamlar yapmadı. ama satın alırken kimse bize bu ürün abd meşeli, türkiyede apple 2 yıllık cihaza 1 sene garanti veriyor demediler. bizde buna dayanarak 2 sene garantili cihazıma hiç bir şekilde onarmadılar. sonucunda çok ufak bir ölü pixel ama gel gelelim apple bu tür sorunları çözmesi lazım diye düşünüyorum.

Commandate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Telefonum çok güzel çalışıyordu ve güncelledikten sonra 10.2.1 Ekran kapalıyken orta tuşu çalışmıyor güç düşmesine bastığım zaman ekran açıldığında çalışıyorr böyle bir saçmalık olmaz yani. Parmak izi mesela parmak izi başarısız diyiyor güncellemmedikten sonra böyle sorunlar geldi ne zaman çözüleceğini kim bilirr ..?

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Telefonum çok güzel çalışıyordu ve güncelledikten sonra 10.2.1 Ekran kapalıyken orta tuşu çalışmıyor güç düşmesine bastığım zaman ekran açıldığında çalışıyorr böyle bir saçmalık olmaz yani. Parmak izi mesela parmak izi başarısız diyiyor güncellemmedikten sonra böyle sorunlar geldi ne zaman çözüleceğini kim bilirr ..?
nedense ilk aldıgımdada adamlar parmak izini aktifleştirelim mi dediler hayır dedim. çünkü orada kullanıcıların bir sıkıntı yaşayacağını biliyorum.

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
9 a dönebilsem 9 a döneceğim. Güncelleme yapmamayı düşünüyorum.

iPhone 6s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen bende aynı sorunu yaşıyorum.
IPhone 6s Plus kullanıyorum şarj %70 bile olsa birden tak diye kapanıyor ve şarj bitti diyor şarja takıyorum %70'den dolmaya başlıyor!!! Be şimdi yeni gelen güncelleme ile birlikte birde su gibi giden şarj sorunu çıktı. Bugün telefonu 2 kere fulledim ki benim Plus model almamın tek nedeni şarjları iyi gidiyor olması. Ama güncellemeler bozdu
--- Gönderi Güncellendi ---
6s kullanıcısının. Son 3 aydır falan ben de aynı durumu yaşıyorum. Benim telefonum da kamera da aniden karanlık oluyor ve kapatıp açmadan asla kendine gelmiyor. Telefonumu Vatan dan aldım. Oray'la iletişime geçtiğim de 6s ler de genel bir sorun olduğunu ve garantiye göndermemi söylediler. Telefonumu bugün garantiye göndericem. Aranız da garantiye gönderen var mı ? Bazı forumlar da kasa da hasar ya da ekran da çatlak var ise değişim yapmadıklarını yazmışlar

fa_unal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Zorla geçirttiğiniz iOS 10.2.1 sizin olsun ben 9.3.5 i geri istiyorum

bhgrcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
10.2.1 versiyonunda daha önce olmayan takılmalar oluo ekran kapalıyla home tuşuna basınca ekran açılmıo, 10.2 tıkır tıkır çalışan max payne takılmaya başladı,bazen uygulamalarda takılıyor cihaz 7 plus

Mücahit Şanlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
10.2.1 de home tuşuna basınca açılmıyo sonradan kendi açılıyo ayarlarda donma var telefon yavaşladı bu ne abi düzeltin artık şunu apple yakışmıyo sana artık 10.3 güncellemesini bekliyom inşallah düzelir....

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
10.2.1 de home tuşuna basınca açılmıyo sonradan kendi açılıyo ayarlarda donma var telefon yavaşladı bu ne abi düzeltin artık şunu apple yakışmıyo sana artık 10.3 güncellemesini bekliyom inşallah düzelir....
güncelleme geldide neden sürmediler anlamadım.

Mücahit Şanlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi telefon alev alev ısınıyo şarzı tazikli hortumdan su çıkar gibi azalıyo rezalet bu apple daha telefon 1,5 aylık sen hâlâ güncelleme göndermiyon hiç bişe anlamış deilim....

iPhone 6s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone 6s cihazımı vatandan aldığım için servise göndermeleri üzerine vatan bilgisayara teslim ettim şarj sorunu nedeni ile telefonumun ekranını bana kırıp gönderdiler. Ne vatan ne servis ne de apple konunun arkasında durmamak da. Sorun sürekli sürüncemede de kalmak da ve asla çözüm odaklı yaklaşmamaktadırlar. Yetmezmiş gibi ofis iletişim İstanbul servisi müşterilerinin telefon ekranını kırıp onlara kendilerinin yaptığını inkar edip gönderiyormuşlar. iPhone aldığım güne de vatandan alışveriş yaptığıma da lanet gelsin. Telefonu servise gönderirken hasarsız gönderdiğime dair elimde rapor olmasına rağmen mağdurum arkadaşlar

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
iPhone 6s cihazımı vatandan aldığım için servise göndermeleri üzerine vatan bilgisayara teslim ettim şarj sorunu nedeni ile telefonumun ekranını bana kırıp gönderdiler. Ne vatan ne servis ne de apple konunun arkasında durmamak da. Sorun sürekli sürüncemede de kalmak da ve asla çözüm odaklı yaklaşmamaktadırlar. Yetmezmiş gibi ofis iletişim İstanbul servisi müşterilerinin telefon ekranını kırıp onlara kendilerinin yaptığını inkar edip gönderiyormuşlar. iPhone aldığım güne de vatandan alışveriş yaptığıma da lanet gelsin. Telefonu servise gönderirken hasarsız gönderdiğime dair elimde rapor olmasına rağmen mağdurum arkadaşlar
tüketici haklarına gidin

senozgur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
iPhone 6s - telefonumda yavaşlama çok arttı. Öyle ki iOS 9 yüklendiğinde 4s nasıl yavaşladıysa o derece yavaşladı. Isınmalar çok arttı. Ana ekran tuşu gecikmeleri bende de mevcut. Ayrıca WhatsApp kullanırken uygulamadan ana ekran tuşuyla çıktığımda ekranda klavye kalmaya devam ediyor. Kısacası iyice saçmaladılar. iPhone 7 satışları iyi değil anlaşılan. Kullanıcıyı bezdirip son modele geçmeye zorluyorlar. iOS 10.3 'ten de umutlu değilim. iOS 9'a geçmenin yolu varsa ben geçmek istiyorum çünkü tünelin ucu katı atık tesislerine çıkıyor.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Anlatılan bu sorunlar umarım 10.3 sürümü ile ortadan kalkar. Bu sorunların çözümü ile yeniliklerin bulunduğu bir 10.3 sürümünü bekliyoruz.