İntizar'ın Sinem Gedik İle Aşk Yaşadığı İddiası Doğru Mu? İntizar Ne Dedi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


bilicimustafa12

Türkü'ler Sevdamız...
Moderatör
Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,197
Puanları
113
Konum
Elazığ
Mustafa Ceceli'nin olaylı bir şekilde boşandığı eşi Sinem Gedik ile eşcinsel ilişki yaşadığı haberler üzerine gözlerin çevrildiği İntizar açıklamalarda bulundu.

Şarkıcı İntizar'danMustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ile çıkan eşcinsel ilişkisinin ardındanhaberlere açıklama geldi.

"YAPTIĞI BÜYÜK SUÇ"

İntizar çıkan haberlerden sonra ilk açıklamasını Habertürk'e yaptı. İşte İntizar'ın yaptığı o açıklama;

"İnsanların bedenleri, ruhları, mahremiyetlerine dil uzatılması ahlaksızlık, namuzsuzluk, edepsizlik ve bel altı vurmaktır. Boşanalı 1.5 yıl oldu. Ve eşinden kendi isteyerek boşandı. Bir başkasıyla evlendi. Boşanması ve yeni evliliği sürecinde prestiji, güvenilirliği kamuoyu önünde kayboldu. İstediği çevrelere giremedi. Şimdi bu konular üzerinden kendini aklamaya çalışıyor. O konular son derece bağımsız konulardır. Beni bu şekilde itibarsızlaştırmaya çalışamaz! Üstelik kanunlar önünde büyük suç işliyor. Evin içine kamera koyuyor. Eski eşi Sinem Gedik ona dava açtı. Bu süreçte Mustafa'yı sildim, Sinem'e hep destek verdim. Çünkü çok yaralanmıştı ve üzgündü. Bu yüzden intikam almaya çalışıyor. İşte tek derdi bu. Bir adam evladının annesini böyle bir iddiayla zor duruma düşürür mü? Ben yırtık, çirkef, edepsiz, çığırtkan biri değilim. Hiçbir konuda şov yapmam! Olaylar karşısında haksız da olsam hep susar, başımı öne eğerim. Tanıyanlar bilir; Yalnızım, garibanım. Kimseye kötülük etmedim. Arkamda büyük güçler yok. Beni bitirmeye çalışıyorlar. Lütfen insanlar beni korusun."
Kaynak: Haberler
 
Katılım
13 Eyl 2017
Mesajlar
1,158
Puanları
113
Konum
Türkiye
Demek ki iftira atılmış kadına,ah Ceceli bi bitmedin gitti.Ama şimdi eğer böyle bir şey varsa kadın haklı ben de olsam İntizara giderdim:D
 
Katılım
13 Eyl 2017
Mesajlar
1,158
Puanları
113
Konum
Türkiye
Videoyu izledim iftira değil basbaya olmuş ama mustafa ceceli de halka durumu bildirmeseymiş iyiymiş ne olursa olsun çocuğunun annesi yani
 
Üst
stat counter