İnternetten İngilizce öğrenmek ?

Bu konuyu okuyanlar

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Tavsiye edebileceğiniz site var mı beyler. Tıp fakültesindeyim medical tıp ingilizcesi öğrenmem gerekiyor. Ücretli olması önemli değil sadece kaliteli ve online olsun. Tavsiyeleriniz bekliyorum.

paradox87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bedavaingilizcedersler.com bu siteye bi göz at eminim benim gibi bağımlısı olacaksın.....

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Dostum adam gibi İngilizce kursuna git, yoksa internetten öğrendiğin ingilizceyle SCI dergilere makale kabul ettiremezsin..

caicai

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
livemocha.com türkçe öğrenmek isteyen yabancılarla konuşarak yahut hazır derslere katılarak geliştirebilirsin. Öğrenmek istediğin seviyeyi sorması Türkçe dil desteğinin olması da büyük avantaj

murat224

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türkiye de çoğu insanın İngilizce öğrenmek konusunda sıkıntı çektiği malumunuzdur. Ülkemizi gelişim konusunda 30-40 yıl geriden takip eden az gelişmiş ülkelerin vatandaşları bile İngilizce öğrenmekte sıkıntı yaşamazken biz neden öğrenemiyoruz?
Öğrenenlerin bizden üstün özellikleri mi var? Hayır... O halde tek bir seçenek kalıyor. Yanlış uygulanan teknik ve yöntemler.

Zihninizde ''tamam da İngilizce öğrenmekle internetten para kazanmanın ilişkisi nedir?''gibi bir soru oluşmuş olabilir. Hemen açıklayalım...

Eğer önceki yazılarımızı takip etmişsenizinternetten para kazanma hakkında büyük bir pasta olarak bahsetmiş ve bu pastadan en büyük payı yurt dışındaki kişilerin aldığını söylemiştik. Ancak bu büyük pastadan ülkemizde ki insanlara ayrılan ufak bir dilim. İnternetten para kazanmak isteyen bizler de payımıza düşen küçük dilimi arttırmak için her yolu deniyoruz. Bu sebeple ortaya koyulan emeğin aynı olmasına rağmen yurt dışındaki insanlar pastalarını 100 kişi ile paylaşırken biz zaten ufak olan dilimi 1000 kişi ile paylaşmak zorunda kalıyoruz.

Önceki yazılarımızda Google Adsense ile Kazancınızı Katlamaktan bahsetmiş ve şöyle bir örnek vermiştik. Google adsense reklamları yayınlayan biri Türkçe diğeri İngilizce olan iki web/blogdan Türkçe olanı tıklama başına 0,01 dolar kazanırken İngilizce olan web/blogun 1 dolar kazanıyor olmasını söylemiştik. Oysa her iki web/blogun hazırlanması için gereken zaman ve emeğin aynı olmasına rağmen kazançları farklı.

İnternetten para kazanma yolları arasında en etkili yöntem olan affiliate marketing (nedir?) yöntemi ile ilgilenenler bilirler. Dünyanın en iyi affiliate ağların da ürünlerin tamamı İngilizce olarak hazırlanmıştır.

Peki İngilizce öğrenmesek para kazanamaz mıyız?
Elbette kazanırsınız ama İngilizce öğrenirseniz kazancınızı fazlasıyla katlarsınız.

Peki işi gücü bırakıp İngilizce kursuna mı gidelim?
Tabi ki hayır... Artık evinizin rahatlığında İngilizce öğrenmek mümkün. Bu aşamada size İngilizceyi en kolay ve en hızlı şekilde öğreten bir eğitim seti (tıkla-incele)önereceğim.

Lütfen buraya dikkat edin! Öğreneceğiniz İngilizceyi ister internetten para kazanma amaçlı olarak kullanın ister günlük hayatta diğer işlerinizde kullanın. Öğrenmek istiyorsanız bu eğitim seti size İngilizceyi çok basit ve kolay yöntemleri ile öğretebilir.

Bu kolay ve keyifli yöntem ile evinizin rahatlığında kendi kendinize İngilizce öğrenmek için buraya tıklayın.

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
livemocha diye bir site var bakmanı tavsiye ederim

emrecan1871

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar herkese merabalar, bende de buradakiler ingilizce merakı fazlasıyla vardı ve kendi başıma çözmek istiyordum çünkü American Culture, english academy, oydem gibi kurslardan fiyat teklifleri aldım en kötüsü 1600 tl den başlıo. Bende inat ettim ve kendim biraz olsun öğrenip kurslara vereceğim parayla da yurtdışına çıkmayı hedefliyorum ve yapacağım bunuda çünkü alt yapıyı oturttum.. sizlere tavsiyem oturup evinizden birkaç dökümanla bu işi halletmeniz. Bari bu alanda kapitalist düzenin parçası olmayalım. İllaki dökümanlarınız vardır vardır bnde birçoğunu denedim fakat tavsiye edeceğim bu adresteki set gerçekten pratiğimi çok artırdı ve advance seviyesinde hikayeler kitaplar okuyabiliyorum. Eğitim setinin dökümanları içinBURAYA TIKLAYIN!!

Alcyone

Asistan
Reaksiyon puanı
1
https://www.duolingo.com/ Baştan sona belki öğretemez ama eğlenceli bir şekilde kendini geliştirmeni sağlıyor. Android uygulaması da var. Dene derim. Tabii bunun da busuu.com gibi yüzeysel bir İngilizce'si var. Tamamen derinlemesine internet üzerinden öğrenebileceğini sanmıyorum. Kurslara gitmelisin.

A.Rahman61

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bana ayni anda hem ingilizce hemde türkçe altyazili film izletebilen film sitesi verebilir misiniz ?