İnternetten Akıllı Telefon Almak

Bu konuyu okuyanlar

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Arkadaşlar internetten özellikle Hepsiburada'dan falan akıllı telefon alanlar var mı? Yani site güvenilir mi? Yani mesela S10 almak istiyorum. Samsung'un sitesinde veya normal Vatan Bilgisayar gibi yerlerdeki fiyatla Hepsiburada'daki fiyatlarda ciddi farklılıklar oluşabiliyor, bu da haliyle biraz düşündürüyor. Yani bir problem falan çıkan oldu mu? Cihaz satılan varsa bilgilendirirse sevinirim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Ben bu zaman kadar HB üzerinde 6-7 den fazla telefon, 2 den fazla laptop ve sistem topladım hiçbir sıkıntı olmadı ki alan çok fazla insan var. Bu devirde Vatan gibi yerlerden ürün almak boşuna kazıklanmaktır zaten kur değerleri belli. Hepsiburada üzerinden S10 almayı düşünüyorsanız hiçbir çekinceniz olmasın. Daha yeni Xiaomi Mi 9T aldım.

Malditasea

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar internetten özellikle Hepsiburada'dan falan akıllı telefon alanlar var mı? Yani site güvenilir mi? Yani mesela S10 almak istiyorum. Samsung'un sitesinde veya normal Vatan Bilgisayar gibi yerlerdeki fiyatla Hepsiburada'daki fiyatlarda ciddi farklılıklar oluşabiliyor, bu da haliyle biraz düşündürüyor. Yani bir problem falan çıkan oldu mu? Cihaz satılan varsa bilgilendirirse sevinirim.
HB gerçekten iyi bir site,ama yinede satıcıya ve yorumlara bir göz at.

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Ben bu zaman kadar HB üzerinde 6-7 den fazla telefon, 2 den fazla laptop ve sistem topladım hiçbir sıkıntı olmadı ki alan çok fazla insan var. Bu devirde Vatan gibi yerlerden ürün almak boşuna kazıklanmaktır zaten kur değerleri belli. Hepsiburada üzerinden S10 almayı düşünüyorsanız hiçbir çekinceniz olmasın. Daha yeni Xiaomi Mi 9T aldım.
HB gerçekten iyi bir site,ama yinede satıcıya ve yorumlara bir göz at.
Satıcı olarak Hepsiburada'da var. Sanırım en güvenilir o olacaktır? Birde üstüne Samsung Türkiye garantili aldığım zaman tam güvenilir olacaktır. Cihazlar Samsung ve Vatan gibi yerlerde alınacak gibi değiller, çok uçuk fiyatları.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Satıcı olarak Hepsiburada'da var. Sanırım en güvenilir o olacaktır? Birde üstüne Samsung Türkiye garantili aldığım zaman tam güvenilir olacaktır. Cihazlar Samsung ve Vatan gibi yerlerde alınacak gibi değiller, çok uçuk fiyatları.
Satıcı illa HB olmak zorunda değil. Satıcı puanı 9.5 ve üzeri ise alabilirsiniz.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Görkem kardeşim o telefondan memnunmusun? Bende iphone 6 var değiştirmeyi düşünüyorum.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Çok iyi telefon belli. Şimdi benim ki ile bir karşılaştırma yaptım benim ki tam ölü. Teşekkür ederim kardeşim.
Benim eski cihazda ölüydü abi geçince inanılmaz bir fark oldu özellikle batarya konusunda şaşırırsın.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Hepsiburada ve teknosadan telefon aldım sıkıntı çıkmadı

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
internet devrindeyiz hatta başındayız, yakında ben fiziki olarak teknoloji ürünleri satan bir telefon olacağını zannetmiyorum, bence hepsi gelecekte tamamen internet üzerinden online olacak
ben telefon araştırmak için market market gezdim 2000 den aşağı yoktu aradığım model, ama internete girdim 1650 liraya buldum

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Şu anki telefonumu hb üzerinden aldım. Hiçbir sıkıntı çıkmadı

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Cevaplar için herkese teşekkürler.

mlh61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bende bu zamana kadar 5-6 telefon almışımdır, hiç birinde sıkıntı yaşamadım.