İnternette Sahibinden Satılık Örümcek

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Online alışveriş sitelerinde hayal gücü sınırlarını zorlayan satışlar gerçekleşiyor. Bunlardan biri de sahibinden 80 Euro karşılığında satılık canlı örümcek. Üstelik Türkiye'de. İşte o ilan.

Sahibinden.com, Türkiye'nin en büyük ilan sitesi. Birkaç saniye içerisinde ücretsiz üye olup kendi ilanınızı verip satışa çıkartabiliyorsunuz. Tüm bunları yaparken, kolaylık ve hız ön planda tutulmuş. Böyle bir platform olur da ülkemizin güzide internet kullanıcılarının ilginç ilanları olmaz mı? Maddi sıkıntısından dolayı evde beslediği örümceğini satışa çıkaran bir kullanıcı, bunlara sadece küçük bir örnek.

satilik_orumcek.jpg

Hayal gücünüz ile sınırlı

Bu tür sitelerdeki ilanların sınırı yok. Sahibi olduğunuz her şeyi satabiliyorsunuz. Yabancı ülkelerde internet üzerinden tank satan ve bu tankı satın alan kişilerin olduğu gerçeği göz önüne alındığında ülkemizde internetin kullanımı yaygınlaştıkça bu tür ilginç ilanlara daha fazla rastlayacağımıza şüphe yok.

Bilgi için: www.sahibinden.com
Yazar: Hakkı Alkan
SDN – http://shiftdelete.net

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
züper ya :D :D soguk yaratık :p

isot

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Açıklamasında da kargo işine pek sıcak bakmıyorum malum havalar soğuk diyor ya..:)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
ya ucuz olsa ben düşünürüm aslında.

hehe telefonu da var linkte. bi röportaj yapsak..

"efenim neden satıosunuz örümceeenisi? "

:D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
di mi?

:)

bu örümceği alıp kendisini sokturanlar olur, bi umut belki ben de örümcek adam olurum diye.