İnternetim 3mbit'te sabitlendi yardım

Bu konuyu okuyanlar

xdangerx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar bir sorunum var: internetim normalde 8mbit ama 3mbite düşüyor sürekli. mayıs ayında kotayı aşmışım 3e düştü sonra haziran ayına geçtik arayıp smileden tekrar yükselttirdim 8e, o zaman geldi normal hız bir gün sonra girdiğimde yine bakıyorum 3e düşüyor ve bu arayıp yükseltme işlemini 3-4 gün yaptırdım nafile. müşteri hizmetleri pcye gelen kablolardan, modemden ya da binadaki telefon hattınızdaki oksitlenmeden olabilir diyor ama ben üçünden de olduğunu düşünmüyorum(bunlardan kaynaklı bir şey olsa hiç gelmez diye düşünüyorum), bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

*internette kopukluk olmuyor sadece 3bitte sabitleniyor.

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Evinize servis gonderip baksinlar baglantilarina. TTNet'te bu sorunu yasiyordum aradim gelip hallettiler. Baglantilardan falan bi'seyler yaptilar..

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
sen öyle sürekli yükselttireceğine o kadar paran varsa akk nıye kullanıyosun git sınırsız akk sız al yine aynı para biraz ticari zeka lazım tabi :D

xdangerx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
elektrikçi gelsin baksın dediler gelip bakma yaparlar mı ki?(dsmart net bu arada internet)

yükseltme dediğim hızı resetleme yani 6ya düşüyor tekrar 8e çıkaruyor müş. hiz.nden ücret de almıyorlar :) bu arada 49lira ödüyorum nete her ay aşmadığım için bu görüyor işimi ve daha uygun...

xdangerx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sorun modemdenmiş arkadaşlar kendi kendine hızı sabitliyor bunun çözümü var mıdır acaba ya da karşılaşan birisi var mı pek normal bir arıza gibi durmuyor...

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Modeminizi ttnet kisitliyor. Sizin yapabileceginiz bi'sey degil o.. Arayin modeminize guncelleme isteyin.