interneti nerden almalıyım

Bu konuyu okuyanlar

nihat_0025

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhabalar arkadaşlar..yaklaşık 4 yıldır ttnet 8mb akn li limitsiz internet kullanırken sözleşmemin bitmesine 4 ay kala ttnet ten arayan birtane dişi yüzünden hiçbir fark ödemeden 16mb lik internete geçeceğimi söyleyerek mevcut tarifemi değiştirdim telefon ile birlikte 3 yıldır 49 tl ye kullandığım interneti 54.90 tl ye çıkarmış olduk. fatura geldi itiraz ettim ben 49 ödediğimi kadının bana 1 kuruş dahi fazla ödemiyeceksin diyerek beni üç kağıda getirdiğini söyledim.tamam ses kaydına bakalım dediler.2 gün sonra tamam haklısınız farkı diğer faturadan düşeceğiz dediler sonraki fatura düştü.daha sonraki fatura yine 54.90 tl gelince yine aradım yine aynı süreç yine düşüş yaptılar sözleşmenin bittiği ayda telefonda uzun tuşlamalardan sonra çıkan müşteri temsizlcisine aynı durumu her seferinde anlatmak pisikolojimi 5 tl den daha fazla sıktığı için uğraşmadan 54.90 nı ödedim.sözleşme doldu burdaki telekom bayisine gittim 59 tl en ucuz telefonla birlikte tek faturalı internet dedi bende daha ucuzu yokmu deyince 4440375 i ara orda 54.90 veriyorlar dedi yanında aradım 54.90tl telefonlu 16mb lik interneti aldım. bir ay 54.90 ödedim 2. ay 65.90 tl fatura gelmiş çıldırdım aradım sizin tarifeniz 65.90 tl lik siz tahüt yapmışsınız dedi.gerekeni gerektiği şekilde söyledim ses kaydına bakacağız dediler bakmazsanız adam değilsiniz dedim ve bugün aradılar haklısınız size yanlış bilgi verilmiş 54.90 tl denmiş ama 65.90 tl lik internet kullanmaktasınız.tarafınıza indirimli fatura gönderilecek ama 65.90 tl lik kampanyayı tahüt bedeli ödemeden iptal edebilirsiniz dediler bende o zaman kökten kapattırmak istiyorum yarın burdaki telekomdan halladerim dedim.şimdi sizlerin bilgi ve tecrübesine ihtiyacım var sizce hangi şirketten hangi interneti 55 tl üzerine çıkmayacak şekilde alabilirim.ev telefonu olmasada olur...16mb 8mb de fark etmez sonucunda 2 günde 3mb ye düşecek nasıl olsa...teşekürler

AhmetDM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim Allah yardımcın olsun aynı sorunlardan bende muzdaribim Allah bin türlü belalarını versin bu servis sağlayıcılarının aldıkları para zehir zıkkım olsun. Bende arayış içindeyim bu ay taahhütüm bitecek nasipse başka bir nete bakmaya çalışıyorum bulursan beni de yeşillendirirmisin ?